ESNYR

Česko

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 5.3.2016  22:49
    11.22.63 (TV seriál) (2016)

Hodně povedený seriál. Snad nikoho nenapdne točit ve stejné sestavě druhou sérii.

• 13.10.2015  12:59
    12 opic (TV seriál) (2015)

Jednu pozitivní věc na tomhle seriálu ocenit musím a to je jeho počet dílů (konečně si někdo řekl že "klasických" 21 - 26 dílů je prostě moc, a tak to zkrátily na únosných 13 dílů) Divák tak neopustí seriál protože rozuzlení se bude konat až za 20 dílů ale na těch dalších 6 dílů si klidně vydrží počkat. ::::::: Seriál 12 opic, má z filmem společný jen název a základní myšlenku viru co vyhubí 99% populace. V seriálu je všechno nějak jinak a mnoho věcí je řešeno jinak. Vlastně se z toho asi po 3 díle stala taková nudná kriminálka, kdy někoho hledají a když ho najdou tak zjistí že to není ten hlavní a jdou hledat zese někoho jiného. Ze syna se stala dcera a ještě navíc se děj odklonil od filmu tím že partu 12 opic zapojil do virové nákazy. Když víte jak končí film, tak nemůžete v seriálu udělat odbočky které vedou k jinému konci. V tom případě se to nemělo jmenovat 12 opic ale úplně jinak, protože film končí tak jak končit má, což v seriálu zřejmě nehrozí, protože konec je otevřený a bude se točit 2 série. Škoda no.

• 2.10.2017  23:41
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Každým dalším filmem a nebo seriálem který vidím, je mi čím dál větší záhadou proč je ta neuvěřitelně stupidní amerika celému světu vzorem. Hannah mi byla úpně ukradená a kdyby měla větší IQ než 30 tak by nad tímhle vším mávla rukou a bylo by po problémech. V 80% si za svoje ublíženecké stavy mohla sama a tak je docela problém s někým takovým soucítit. Neřekl bych že je to na odpad ale taky nevím kolik hvězd by si to mohlo reálně zasloužit. Takže to hodnotit nebudu. Nejzvláštnější mi potom přijde situace kdy naprosto zdeptaná holka která nemá žádný smysl života, v naprostém klidu nahraje xy hodin záznamu na kazety a pak si to hodí. Hmmm ... asi tak v prdeli nebyla ne ? A pokud chtěla tímhle činem demonstrovat co se děje a jak to může končit, tak se ji to moc nepovedlo a stát se tohle v reálném světě tak by stejně nikdo z těch zúčastněných podle mě neprojevil jedinou emoci.

• 5.7.2015  10:43

Uběhlo snad 11 - 12 let co jsem to viděl poprvé. Nepamatuju si jestli se mi to líbilo nebo ne a tak jsem si to pustil znovu. A zjistil jsem že je to film kterému nerozumím a který mně nudil. Tuším jen 2x v životě jsem napsl že režisér je kretén který určitě ve své hlavě měl dokonalý plán jak film natočit ale když to praktikoval do reality filmového pásu, myšlenky se rozutekly. Vypůjčím si větu jedno zdejšího hodnotitele "Nemůžu hodnotit film, který nemá nosný základ a myšlenka odplula do vesmírného nekonečna" Kubrick je magor, který natočil filmy o kterých se dá říci jen jedno - nepochopitelné pro normální lidi ( protože tento skvost není jediný film od Kubricka kterému jsem nerozumněl ) Druhé shlédnutí vesmírné odysey mě přesvědčilo o tom že jméno režiséra je opravdu jen jméno režiséra a ne záruka kvality a vkusu.

• 5.3.2017  11:38
    24. Český lev (TV pořad) (2017)

Na podobné pořady se nedívám z jednoho prostého důvodu. Nechápu za co by si kdokoliv zasloužil nějaké ocenění. Dělají práci jako každý jiný a nerozumím tomu proč by za svoji práci měly dostávat jakékoliv dary, ocenění, medaile, a nevím co všechno. Tyhle pořady se stávají v poslední době už jen směšnými pokusy někoho přesvědčit o tom že nikdo z "obyčejných" lidí nerozumí filmu. Ocenění dostávají podivné projekty, nezajímavé scénáře, filmy které nikdo neviděl nebo herci o kterých se snad ni nedá mluvit vážně. Už jen výčet kategorií (třeba na OSKARECH jsem až nevěřícně pozoroval že se uděluje plešoun už snad i za nejlepšího svačináře) je je na hranici parodie. Chybí už jen ceny za titulky a nebo za "patinu" filmu (zvláště v případě neobvyklých filmových postupů jako byla Olga Hepnarová, která v ČB provedení působila fakt dost depresivně i bez tématu kterému se film věnoval) Takže tyhle frašky nesleduju ale i tak jsem si dal jako závazek že se podívám na průserové oskary a vypočítavostí prolezlé české lvy. Zatím bez hodnocení, protože jsem viděl jen prvních 25 minut, které mě silně nebavily.

• 18.7.2015  18:16
    4 Svatby (TV pořad) (2012)

Typicky "lidský" pořad o tom, že když se někomu líbí modrá barva a ostatním ne, tak je ten první za vyvrhela a je třeba ho zřejmě zabít. Nedokážu si představit za jak velkou částku / odměnu ze sebe lidi dovolí udělat kretény a idioty. Musí to být ale řádný ranec, když si nechají dokurvit svůj velký den.

• 6.9.2017  20:06
    7 životů (2017)

Kdyby ty sestry byly 4, na výsledku by to nic nezměnilo. Spousta podivností založených na skutečnosti že je jich 7, spousta zbytečného plácání, špatně vykreslený svět budoucnosti, ne moc logický děj (nevěřím že by se dokázaly takhle dlouho schovávat) a docela dost děr ve scénáři - občas jsem si říkal že to prostě nedává smysl. Někde od poloviny filmu jsem se přestal snažit odlišit jednu sestru od těch dalších a prostě jsem přijmul fakt že jedna se jednou jmenuje Katka a podruhé (ta samá ?) se jmenuje třeba Jitka aby o 5 záběrů později řekla sama že se jmenuje Marie. Ty kráso ! 2 hvězdy. Co by jako dělaly v případě že by nebyly identitcké ? Nebo kdyby byly 3 holky a 4 kluci ? Co když by ji srazilo auto a ona přišla třeba o nohu ? Jak to fungovalo třeba u zubaře, nebo lékařské prohlídce celkově ?

• 15.5.2017  19:20
    A je to naše! (TV pořad) (2017)

Ze zvědavosti co se zase vylíhlo v těch pomatených palicích, jsem se na to teda podíval. A zjistil jsem že za těch xy let co se snaží vymýšlet nové a nové pořady, se vůbec nic nezměnilo. Blažek je jeliman který to talčí na křivou hubu a vážně je tam jakvyhaslá celebrita v posledním tažení. Soutěž je nezajímavá a nudná. Hodnotit nebudu.

• 19.4.2015  15:48

Mladý James Blond. Tak dětské až jsem začal panikařit že nemám udělané úkoly do školy. Ty 2 hvězdy jsou za pár situací které bych si jako mlíčňák taky asi užil.

• 26.4.2015  13:03

Tohle teda moc nevyšlo. Už ten první film stál za prd - i když pár lepších chilek se našlo - ale tahle nudná dvojka je opravdu už na odpad. Přesto dám jedno mrknutí za ty holky na které je hezký pohled.

• 7.1.2015  20:46
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Houpačkový efekt špatných a dobrých dílů je tady neustále aktivní. Nemá to moc co nabídnout, a když už něco nabídne, tak to je nabídnuto špatně ( episoda se SIF, byla fakt hrozná ) Coulson by měl být tahounem celého seriálu ( když je seriál postaven hlavně na jeho teamu ) ale prostě tím tahounem není. Závěr první série, sice dal pár odpovědí, ale přesto se nenašlo všechno co by divák očekával že se vysvětlí. Budu schovívavý a udělím 3 bodíky.

• 25.4.2015  01:06

Dost pohodová komedie o pár staříkách kteří si jen chtěly užívat ve svém klidném místečku. Docela jsem se nasmál a to už se mi dlouho nestalo. Dávám 4 rozesmáté smajlíky. Dreyfuss a Reynolds tomu kralují jak v žádných jiných filmech - a to pozor, Reynolds není zrovna můj oblíbený herec.

• 2.2.2016  10:00
    Akta X - Série 10 (série) (2016)

Po prvním dílu následuje zklamání. Počkám z hodnocením na víc dílů, ale naději mám pramalou.

• 7.4.2015  00:18
    Aladdin a lampa smrti (TV film) (2012)

Že já si ale vždycky na noc vyberu nějaký zajímavě znějící titul, který láká na dobrodružství, a vyleze z něj taková kravina že to není možný. Tady se prostě nedají ocenit vůbec žádné věci. Ani herečky ženského pohlaví, protože co do krásy jsou sice trochu nad normálem ale co se týká herectví je to velká hrůza.

• 12.4.2015  23:09
    Aliens vs. Avatars (2011)

Proč někdo točí takové filmy ? Tohle přece nemůže nikdo myslet vážně už při psaní scénaře. Vždyť musí tušit že je to nesmyslná slátanina, která nezaujme vůbec žádnou skupinu lidí. Jestli hodnocení odpad, je bráno jako to nejnižšší patro hodnocení, tak tímto filmem se dostáváme k možnosti že existuje i sklepní prostor.

• 23.2.2016  16:09

Střapatý Andrew Garfield a ďiblíkovská Emma Stone, jsou mi sympatičtější než vykulený Tobey Maguire a nudně nezáživná Kirsten Dunst. Tohle zpracování se mi libí daleko víc než to starší. Škoda že se dočkalo jen jednoho pokračování (na příští zpracování se počítá z jinými herci a bude se zase restartovat) Denis Leary měl vydržet do dalšího dílu. Škoda no.

• 23.2.2016  16:13

Mírný úpadek, hlavně kvůli špatně obsazeným rolím Electra (J.Foxx se na to moc nehodil, nebo neměl hrát až takové pako) a H.Osborna (který vypadal jak 15 letej kluk a na konci jak zfetovaná ještěrka) Ale pořád slušnější neš Raimiho ušmudlaný pokus. Konci jsem nějak nerozuměl. Proč bylo nutné aby Gwen umřela ? Nechápu tak výrazný odklon od sešitků. I tak je to dobré pokračování (škoda že došlo jen na dva díly. Tenhle týpek by mi k Avengers docela seděl)

• 4.8.2015  10:31
    Angelika (2013)

V popisku je psaný že Angelika má sedmnáct a že de Peyrac je o dvanáct let starší. Ta holka na sedmnáct nevypadá ani omylem a panu hraběti bych tipoval kolem padesátky. Herecky je to hodně špatné, protože ti herci se do těchto rolí absolutně nehodily a taky děj filmu je dost ušmudlaný. Tam kde staré příběhy dávaly pocit dobrodružství a romantiky, tady se to jednoduše děje a nic z toho necítíte. Taky se ukazuje jak moc je potřeba ve filmech ukazovat reálné prostředí, protože ve staré Angelice byly nádherné lokality kdy jste se do té Francie chtěly podívat, ale tady v téhle nové verzi prostě čumíte na nějaký mix Bouzova, Karlštejnu, Helfštýnu ( a bůhví kolik ještě hradů a zámků tam nacpaly ) který tu Francii nahradit nedokáže :: - :: Další zbytečný rýmejk nečeho co to vůbec nepotřebovalo. Už ten Fanfán Tulipán stál za prd, ale tohle je ještě horší.

• 15.8.2015  08:13
    Annedroids (TV seriál) (2013)

Chápu že dětské seriály, a hlavně ty na Disney Chanelu, nemůžou být inteligentní z vymazlenejma postavama, ale tohle je teda šílenost i Disneyho poměrně stupidní tvorbu ve které poslední dobou jede ve velkém. Taky nedokážu nějak pobrat že si studio ani nesnažilo trochu více pohrát z CGI, která je hodně špatná. Překvapí to o to víc že lepší a kvalitnější triky najdete už v kdejaké reklamě. Jsem přesvědčen o tom že Disney už má na kahánku, protože to co točí posledních pár let je hrůza hrůz.

• 30.6.2015  19:11
    Annie (2014)

Po 35 minutách ve kterých jsem slyšel písničku, viděl odpudivou Cameron Diaz, slyšel další písničku, sledoval slizkého Jamieho Foxe a podlézavou Rose Byrne + další písničku, jsem to prostě vzdal. Hodnotit to nebudu, protože je to pro věkovou skupinu do 12 let. Kdokoliv starší to viděl a viděl to celé, nemůže být v pořádku. Sice jsem čekal "dětský" film, ale že bude tak hrozný jsem nečekal. Pokud mnou neviděná zbylá hodina a půl je lepší, tak si imaginárně doplňte sami 2 hvězdy.

• 16.3.2018  08:35
    Annihilation (2018)

Docela jsem se ztrácel v ději a konci jsem neporozuměl. V začátku filmu, jsem pořád nemohl pochopit proč k tomu majáku nejdou po pobřeží, nebo k němu neplují nějakou lodí, než aby se plahočily xy dní přes evidentně nebezpečnou oblast kde zmizelo několik desítek lidí. Flashabcky byly otravné a dlouhé.

• 23.2.2016  19:04
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Show Bennyho Hilla. Kdyby nebyl takovej kanál, možná bych i hodnotil nějakými hvězdami, ale za to my tek šmejd sprostej drzej nestojí.

• 5.8.2015  22:34
    Ant-Man (2015)

Na to že jsem Paulu Ruddovi moc nevěřil .... Z mravenčím týpkem mám jeden zásadní problém a to že ta technologie, mi přijde malinko přitažená za vlasy. To neustálé zmenšování a zvětšování mi připadalo divné, ale pak jsem mávl rukou, protože Thor, Hulk a Captain, taky nemají zrovinka "reálné" schopnosti. Malinko jsem se ztrácel u scény z bombama v centru ( zmenšení a následné zvětšení bomb ) takže bude asi nutné film vidět ještě jednou. Celkem pobavila trojka zlodějíčků a pobavil taky tank. Záporák byl docela nudný, což mně malinko překvapilo na to jak si Marvel dokáže pohrát z postavami, ale to bych asi už chtěl nějak moc. Dost jsem hleděl u scény kdy zmenšená Ant-Man probíhá modelem města a kolem něj lítají obří náboje a modely aut a hroutí se na něj modely budov ( a Michael Peňa tomu dodal korunu hláškou "zachránil jsem ti život ?" ) .:::. Povedená Marvelovka která hází hlášky a dělá si srandu i z vážných věcí.

• 21.4.2015  16:19
    Atlas mraků (2012)

Jednoduše jsem filmu nerozuměl. Vizuálně a herecky to bylo fajn - poznat Halle Berry, Hugo Weavinga, nebo Hugha Granta, bych si bez závěrečných titulků asi netroufnul - ale bohužel jsem nerozuměl příběhu. Chaotické skoky v čase bez jakéhokoliv upozornění mně dokonale mátly a vůbec se mi nepodařilo přijít na to, proč tomu tak je.

• 17.9.2017  09:48

Upřímě řečeno, nechápu co je na tomto filmu tak geniálního že to všechny tak ohromilo. Ještě v půlce filmu jsem netušil kdo je kdo a od půlky mi to bylo jedno, zápletka byla zmatená a v posledních dvou scénách - na konci filmu v hotelovém pokoji a v letadle - nedávala smysl a vůbec by mě nepřekvapilo kdyby na úplném konci to letadlo vletělo do Klingonského dravce a ukázalo se že všichni jsou agenti Klingonské říše. Postavy byly na facku v každém dialogu a ta nejvíc nejlepší a nejakčnější scéna v dějinách filmu natočená na jeden záběr kde všichni trpěly kvůli tomu jak dostává Ch. Theron na tlamu, mi přišla utahaná, dlouhá a nevěrohodná. Kdo byl vlastně McAvoy, vůbec netuším, protože ukázaly asi 5 odhalení kde to hrál na 8 různých stran a nedávalo to ani trochu smysl. Celý film byl divný. Erotická scéna mezi holkama způsobila u mnoha chlapů vlhké fleky na trenclích a opět netuším proč (navíc Boutella mi nepřijde sexy ani z dálky) Pořád se mluví a já nevím o čem, naznačuje se a já nevím co.

• 10.1.2015  00:33
    Auta (2006)

Bravůrní pixarovská jízda. Takhle se mají dělat netradiční filmy. Kdo by řekl že to bude fungovat že ?

• 10.1.2015  00:35
    Auta 2 (2011)

Pixar tady ujel o celou délku stadionu. První díl, byl zjevení z čistého nebe, ale dvojka jen potvrzuje pravidla druhých dílů. Došly nápady a vařilo se z nafty, místo oleje.

• 1.5.2015  15:24

Co k tomu napsat. Na jedničku to sice má, ale neoslnilo mě to tak dokonale jako jednička, protože některé scény byly kapku přehnané. Každopádně jsem dal 5, protože je to pořád hodně dobrá zábava.

• 1.5.2018  20:14

Překvapilo mě že se to tam vyčistilo tak hustě že přemýšlím jak to chtějí v pokračování narovnat. Beru časové linky a kameny jsou mocné aby se to dalo všechno zase nějak dokupy, ale přesto jsem byl překvapený jak moc ty postavy pročistily. No a ještě kino docela zašumělo když se oběvil "strážce" oranžového kamene. Vysvětlení co a jak, bylo sice tak filmové že jsem mu ani nechtěl věřit ale na to že se tahle postava podařila tajit až do uvedení, je majstrštyk od studia. Thanos je docela řízek který se z tím moc nemaže. Neodvažuju se ani odhadovat jak to bude pokračovat.

• 23.2.2016  19:08
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

Orangutan české gastronomie, z tak dokonale nabroušeným umem, že dokáže uvařit houbovou polívku i bez hub. Na tomto pořadu je jasně patrné, že kariéru může v naší republice udělat každý. Třeba i prodavač sportovních potřeb, který nás učí vařit i bez ingrediencí k tomu potřebných. Neuvěřitelné.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16