Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

Poslední recenze (498)

plakát

Loki - Season 1 (2021) (série) 

Season 1 : Na lokiho jsem byl zvědavý, už proto že v MCU je to takový divný mix antizáporáka antihrdiny že jsem byl přesvědčený o tom že nemá v seriálu moc co nabídnout. 1 díl nás uvedl do děje a představil nám TVA a taky začal měnit Lokiho na klidnější verzi s tím že už se nemusí předvádět a přetvařovat protože mu to nikdo nežere - 4* // 2 díl nám představil "pravidla" hry a ukázal že TVA je větší a důležitější organizace, předložil zápletku a začlenil Lokiho do děje - 3* // 3 díl nám naservíroval povahu a rozdíly u jednotlivých variantů a zároveň ukázal že meti nimi moc velký rozdíl zase nebude. Takový výplňový díl aby se představil další člověk který bude zasahovat do děje - 3* // 4 díl byl zpět v TVA a začal nabourávat představy o organizaci. Loki a Sylvie se snaží poukázat na cosi shnilého - 4* // 5 díl byl hodně divný a v podstatě tam nebylo zase moc co vyprávět. Konec času, nicota, prázdé místo v univerzu, skládka variantů ...... a kouřový mrak který je má vymazat doopravdy - 3* // 6 díl byl totální zklamání. Sice mi v seriálech nijak nevadí rozhovory ve kterých se vysvětluje a uvádí argumenty, tady to ale bylo podané tak že jsem se nudil. Záporák v podstatě záporák není, je předložena nabídka, kterou je potřeba odmítnout a celé to bůsobilo nějak lenivě. Jako by už nevěděly jak dál a tak to 6 dílem raději uzavřely .... éééé .... teda neuzavřely. Dostaly jsme sice pár odpovědí ale neuspokojivé zakončení to pohřbilo na onu "skládku" ve které se to odehrává - 2* //-// To co by šlo v pohodě naroubovat na dvouhodinový film je tady roztaháno na 6 dílů a ještě to ani nemá konec. Toho jsem se bál, protože jak byla oznámena druhá season (ještě snad nějak navázána na další filmy nebo možná i seriály) tak jsem tušil že to bude mít otevřený konec. No a tak mě to zase zvedlo ze židle. Čily za celkévé 3 hvězdy to asi stojí ale zasloužilo by si to tak 1 z milosti protože co na seriálech nesnáším - a proč jsem asi před x lety přestal všechny ty seriály sledovat - je neukončení a otevřenost bez jasné linky. Teď si můžou vymyslet dalších 76 serií, protože si můžou skákat časem a alternativníma místama jak se jim zachce (závěr s Mobiem) Druhou serii asi vynechám, ne že by mě nezajímalo kam to chtějí posunout, ale prostě nemám náladu čekat 5 serií na to až si řeknou DOST. Já říkám DOST už teď. Jediné co mě snad ještě bude zajímat tak další filmy a jak ten bordel bez pravidel chtějí ovládat aby to dávalo smysl.

plakát

Black Widow (2021) 

Asi nejslabší z MCU. Scarlet se pořád tvářila že se rozbrečí a vůbec na mě ani v těch dalších filmech nepůsobí jako silná ženská postava (prostě působí fakt divně nezajímavě) Harbour mi byl nesympatický už od začátku, Weisz na mě taky neudělala ten dojem jaký jsem čekal a její účast bylo spíše zklamání a jediná světlá vyjímka je Pugh, která tomu dodávala alespoň trochu té zábavy (a vypadá hezky). Příběh byl hloupý a nepůsobil uvěřitelně ani logicky. Za mě tak 2 hvězdy s tím že pokračování (prý už se o něm uvažuje) bych nedoporučoval. Netuším proč zvolily zrovna tak nezáživný a nesmyslný origin, kde ještě navíc nejde ani tak o origin jako spíše epizodu ze seriálu. Vůbec jsem třeba nepochopil proč si všichni hrají na rodinu když rodina nebyly a navíc se ještě navzájem ani pořádně neznaly. Po cca hodině mi bylo úplně jedno co se tam odehrává a jak to skončí. Celá závěrečná scéna v létacím "Red room" byl takový chaos a nepřehledný bordel, že snad i Bayových trasformerech takový nebyl. Potitulkovku pochopí jen ti co sledovaly seriál (což bych řekl je taky docela mínus, protože třeba já jsem Agenty vzdal si po 3 sériích takže jsem si tu bábu a okolnosti toho proč a co, a jak a o čem, musel vyloženě vygooglit - a to je chyba scénáře a lidí kteří předpokládají že o MCU víte všechno a sledujete i všechny seriály, twíty, fejsbůky, instagramy ....... )

plakát

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021) 

Obsadit Chrise Rocka byla chyba. Přestalo mě to v podstatě bavit hned na začátku kdy se zase ukázalo že kde je černoch v hlavní roli musí se mluvit sprostě, nadávat, tvářit se jak dement a co je nejhorší, nedokázal jsem tady tomu člověku věřit že je policajt. Záporáka jsem odhadl asi v půlce filmu (jako vážně jsem si řekl že to bude ten mladej) a co se týká Samuela, tak ten byl hodně špatnej. Celé to šaškování mi přišlo stašně umělé až v podstatě nereálné. Třeba jsem vůbec nepochopil mechanismus vosku (podle mě to nedávalo smysl) a nebo ten mechanismus se sklenicemi (netuším co to bylo za stroj a jak fungoval, k čemu byl určen ......) kde bylo hodně divné že ty sklenice lítaly na zeď, dveře, do prostoru ..... Ze série SAW jsem viděl první, druhý a část třetího + asi šestý, a už tam mi přišlo že to nedává moc smysl (možná proto že jsem to neviděl všechno ale to mi nějak žíly netrhá) Jelikož to bylo zakončeno tak jak asi každý očekával, můžeme se asi těšit na další a další a další a další ..... no nic. Za mě tak 2 hvězdy a to ještě jakž takž.

Poslední hodnocení (597)

Loki - Season 1 (2021) (série) (S01)

15.07.2021

Black Widow (2021)

14.07.2021

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

02.07.2021

Úžasný svět čokolády (2019) (TV seriál)

18.06.2021

Sweet Tooth: Chlapec s parožím (2021) (TV seriál)

07.06.2021

Projekt Power (2020)

29.08.2020

Dolittle (2020)

18.01.2020

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

19.12.2019

Joker (2019)

08.10.2019

Reklama

Poslední deníček (48)

Bla bla bla ...

https://www.csfd.cz/novinky/6802-oscari-meni-pravidla-vynuti-si-diverzitu/

 

Četl jsem to asi 3x a stejně se nechytám. Nebylo by lepší ty plešatý sošku udělat v bílém, černém, mužském, ženském, asisjském ......... (+ 38 dalších potenciálních variant) provedení a udělovat je každému kdo vůbec v konkrétním filmu hrál ?

Vždyť už sami musí jasně chápat (a vidět) že je to směšné.

Reklama

Reklama