Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Animovaný
  • Sci-Fi
  • Drama

Poslední recenze (570)

plakát

Africké královny - Královna Kleopatra (2023) (série) 

Nebudu se ani pozastavovat nad tím že by tvůrci potřebovaly pár přes hubu za to koho obsazují a budu se držet (velice vážně) toho o čem to má být. Půlka je vymyšlená blábolivá snaha ukázat že faraoni byly zrůdy s evidentně mocenským komplexem a ještě navíc dědičným, čtvrtina je vyloženě cucání si teorií z paty kdy toho řeknou asi tolik jako politik v projevu národu před volbami a ten zbytek jsou jakž takž podložené teorie které se snaží alespoň trochu naznačit že jsou pravdivé ale tvůrcům jdou přes pysky těžko protože je to nuda a nudu nikdo nechce. Očima rasisty je to odpad, očima zvědavého člověka je to tak na 2 hvězdy protože drtivou většinu faktů už asi zná a ty lži umí odhalit, očima neznalého který ví houby o tom co je faraon a proč postavil kdokoliv ty hromady kamení, je to na nějaké 3. Viděl bych to na 2 ale s tím že mě dost vadilo to obsazení a ty vymyšlené kydy.  Mě je fuk že bude jednou všechno jenom černý, to už jsem si zvykl a můžu jen litovat děti a vnoučata v čem budou žít ale sakra už toho černýho vřískání  a sraní se do všeho bylo dost.

plakát

Zkrocení zlého muže (1986) odpad!

Pan Poledňák musel být buďto děsnej kretén a prase, nebo naopak chudák který si v životě vytrpěl své. Neumím si představit co zlého musely muži Poledňákové udělat že je v každém fimlu vyobrazuje jako tupé negramotné prasata a uchyláky, děvkaře a mentálně postižené. I manželka se po cca 30 minutách začala tvářit že rozbije TV. Třešničkou na dortu je "super bigbít" který zní jako když taháš kočku za ocas, kdy si všichni myslely že tvoří hudební revoluci. Ani se nedivím že za to STBáci těm pakům nakládaly pendrekama.  Po cca 30 minutách jsem odešel dobrovolně uklízet garáž a když jsem se po půl hodině  vrátil, manželka koukala na nějaký ten Viasat kýhočerta na veselé příhody opičí rodinky. Takže i ona ztratila nervy a přepla. Neupírám tady divožence Vašáriové určitou sexuální přitažlivost ale to neznamená že dám za holou prdel filmu nějakou hvězdu. Když se ty starý škatule bavily o jakési definici krásy muže, nabyl jsem přesvědčení že Poledňákové už úplně hráblo a styděl jsem se za lidstvo celkově. ODPAD

plakát

Rychle a zběsile 10 (2023) 

Většina těch lidí si konečně uvědomila v jakém hnoji hrají a že je to tak za hranou že se jim lidi smějí, tak to konečně pojmuly jako nehoráznou prdel a parodii na vážné akčňáky. Jedinej kdo se tady snaží o "dramatické hraní" je tupá hlava Diesel, který to nikdy nepochopí a myslí si že tvoří akční velkofilmy. Momoa je tak přestřelená postava že podle mě nejel ani podle scénáře a prostě mu jen řekly "postava je magor" a on půlku filmu improvizuje. A sluší mu to. Nikdy bych nevěřil že tady té serii po 4 a 5 dílu (které si ještě držely určitou úroveň) dám víc jak 1 hvězdu ale kupodivu tahle vybočenina z vážného dramatického pojetí Dieslovic rodiny (i ta rodina si z toho dělá prdel) je celkem zábavná právě tím že to konečně neberou vážně a jsou si naprosto vědomí toho že točí další pičovinu ze serie Fast & Furios. Akce je sice pořád dost mimo ale už se tady celkem snaží nedělat z aut rakety a nebo chytat rukama střely z ponorek. Jo, pořád je to tupé až to bolí a nevěřím že by to dokázaly nějak narovnat do vyloženě akční komedie, to dávno možné není ale jde vidět že když tupou hlavu někdo krotí a dohlíží nad těma kravinama co vymýšlí, může z toho být i zábava. Pár věcí smysl pořád nedává ale už to není o autě co je poslepovaný páskou a letí do vesmíru. Je vlastně škoda že to ti herci pochopily až tak pozdě kdy serie končí ale zase dostaneme přesně to "vyvážené" hraní kdy je všem jasný že to vážně brát nejde. Přihmořím švidravý voko a nebudu tady raději ani rozebírat že půlka těch bitek nedává smysl a hlavně že se tady oběvují mrtvé postavy. Jsem až šokován jak zábavné a parodické to je. I přes to je to prostě pořád F&F a jde to vidět, takže přes 3 jít nemůžu a to mám hodně dobrou náladu. Hodnocení je ta hrana 2 a 3 hvězd kdy dávám 2 jen proto že mi 1 přijde až moc přísná a kdybych dal 3 tak bych tomu přiznával něco co to nemá šanci být. Takhle to mělo být celou dobu a kdyby někdo dokázal krotit Diesela tak by to byla přesně ta serie filmů kde by si mohly z těch akčňáků dělat srandu. 11 díl podle mého poslední nebude. Ten blb se bude všude chlubit jak desítka vyletěla nahoru oproti těm bídám před tím a hurá, máme tu dalších 5 pokračování, které opravdu budou na Marsu a ve stylu Jamese Bonda. Nechám 2.  (DODATEK : Vin Diesel je za takového paňáca že nechápu jak mu tyhle věci pořád někdo může schvalpvat. Jo vydělá to prachy ale to přece neznamená že Hollywood musí točit každou kravinu. Tohle není Asylum tohle je Hollywood)

Poslední hodnocení (664)

Africké královny - Královna Kleopatra (2023) (série) (S02)

28.05.2023

Zkrocení zlého muže (1986)

odpad! 28.05.2023

Rychle a zběsile 10 (2023)

23.05.2023

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

10.05.2023

Ghosted (2023)

22.04.2023

Shazam! Hněv bohů (2023)

19.04.2023

Pornhub: Sex, prachy a internet (2023)

20.03.2023

Mořská příšera (2022)

15.03.2023

Všechno, všude, najednou (2022)

odpad! 11.03.2023

Reklama

Poslední deníček (48)

Bla bla bla ...

https://www.csfd.cz/novinky/6802-oscari-meni-pravidla-vynuti-si-diverzitu/

 

Četl jsem to asi 3x a stejně se nechytám. Nebylo by lepší ty plešatý sošku udělat v bílém, černém, mužském, ženském, asisjském ......... (+ 38 dalších potenciálních variant) provedení a udělovat je každému kdo vůbec v konkrétním filmu hrál ?

Vždyť už sami musí jasně chápat (a vidět) že je to směšné.

Ovládací panel
4 body