Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

plakát

MovieZone Live! (2010) (TV pořad)

Komentáře a hodnocení vycházejí z několik let starých pocitů a nálad. Nikdo soudný a normálně uvažující by tomu nedal víc jak jednu hvězdu kdyby to sledoval dnes. Narazil jsem na to náhodou na YT a viděl jsem díly 99, 100, 101 a 102 z nichž 102 díl jsem nedokoukal do konce protože ta otřesná arogantní opice (cival) se opravdu nedá poslouchat. Pokaždé co mluví je to hrůza. Nevadí mi jakýsi navážející se humor do kamarádů, ale to co předvedla tahle opice hrající si na redaktora "největšího filmového magazínu" bylo něco tak hrozného že je mi záhadou jak se tihle lidé mohou spolu kamarádit a být nějací přátelé. Hodnocení filmů je jen vedlejší linka urážek a posmívání se jeden druhému - po 3 slovech hurvínka (identifikován jako "imf") byl okamžitě přerušen opicí která mu řekla ať už zase drží hubu že moc mluví a co se týká dalšího sedícího ("rimsy", nebo tak nějak) bylo mu několikrát dost rázně řečeno že je tam k hovnu protože nic neříká (ani se mu nedivím že mlčí). Filmy se hodnotí jen proto že je natočil ten a ten režisér a že tam hraje ten a ten herec. Jakákoliv jiná hodnotící kritéria jsou okamžitě odstavena jinam a jen co se kdokoliv pokusí film nějak vyzdvihnout v něčem jiném než kvůli režisérovi nebo herci, jsou okamžitě přerušeni opicí (pořád tím myslím civala) která jim neustále skáče do řeči. Pokusy o humor jsem okamžitě přetáčel a jakákoliv snaha o humor ze strany opice (civala) vyznívá trapně. Moje hodnocení je 1 hvězda za pár informací které jsem přece jen ocenil.

Bílá paní (1965)

Asi to neumím úplně správně ocenit ale nedalo se to ani poslouchat, natož se dívat na ty uvědomělé soudruhy kteří to s námi myslely vždy dobře. Hodnotit nebudu.

Ochránci (2017)

Napsat nějaký komentář asi nemá smysl. Ostatní to vystihly naprosto dokonale. Po všem tom marném snažení o pozornost diváka, jsem utrpěl mírný šok z titulkové scény, která naznačuje že se bude v téhle prapodivnosti snad pokračovat ! Hele na rovinu, 5 Transformátoři z Kardanové lhoty za 5 galaktickými mračny, byly o několik levlů lepší. A to už je co říct. PS : ta neviditelná holka je asi nejzajímavější co se týká schopností. Zbytek je zoufale nezajímavý. Medvěd je hnusnej a neumí nic než mručet a mluvit jak lempl, Kamenovrh je zoufalej už od začátku a tváří se jak idiot, Ninja je sice rychlej ale jinak je to mánička na pěst (kdyby místo těch, pro boj nepoužitelných, zahnutých šavlí, měl třeba švihadlo, byl by zajímavější) a Jelena Jekatěrina, je tragická i když nemluví. Jak otevře hubu je po napětí, protože je to k smíchu a nevíte jestli si dělá prdel nebo to ze sebe chrlí smrtelně vážně.

Život (2017)

Chtěl bych vidět souboj Calvina s vetřelcem. Kdo by to komu asi nandal ?

plakát

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Poslední půl hodina byla zmatená natolik že jsem absolutně nechápal o co tam jde. Bay se vykašlal na předchozí příběh a jede nějaký úplně nový. Transformerů je už tolik že není možné se v nich vyznat. Už po páté se oběvuje nejtrapnější záporák na světě, Megatron. Už není zajímavý. je nudný, otravný a z největší pravděpodobností i nesmrtelný. O co půlde v dalších dílech se neodvažuju naznačit ani ze srandy, protože možné je úplně všchno. Vtipy jsou infantylní, nudné, trapné a celé je to o takových 100 minut delší než by mělo být. Už v prvních filmech bylo sice zmíněno že Bumblebee je tady už delší dobu ale bylo taky řečeno že jen o pár let déle než ostatní a tady nám ukazujou už totální nesmysly o tom že bojoval v druhé světové válce a ani si to nepamatuje. Prostě chaos, bordel, zmatek a nepřehlednost. Doufám že Bayovi už někdo zakáže se přiblížit k čemukoliv co smrdí filmem protože ten chlápek je vážně na hlavu.

Mumie (2017)

Myslím že tahle série filmů (jakési další univerzum propletenikum spojenikum) zakončila svůj rozjezd právě tímto filmem. Mohu li předpovídat, tak bych tipl že ještě zkusí ten univerzální vesmír pošťouchnout Frankem Stýnem a pak to hodí do kopřiv a budou dělat že to neexistuje. Jako obyčejný TV projekt by to sklidilo takové 3 hvězdy bez přemýšlení ale jako vysokooktanový blokbástr za takových peněz to musí nutně vzbudit otázky ohledně toho jestli ty prachy neprolily hrdlem nebo nezkouřily tuny hašiše, protože tak nudnou dobrodružnou "podívanou" jsem snad ještě neviděl - myslím o které by mi všichni tlačily do hlavy že patří do kina a musí to být ve 3D. No tak říkám že v kině to vidět nemusíte a 3D je zbytečné. Kdyby to šlo v TV o Nedělním poledni a nikdo by nevěděl že v tom hraje Cruise, podívá se na to jen velmi malá skupina lidí. Co se týká Cruise, tak bych to přirovnal k Reacherovi. Nemastný neslaný film na kouknutí a zapomenutí. Nehrát tady Cruise, polovina lidí by na to ani nešla.

Recept na lásku (2001)

Když cca po 45 minutách víte jak to bude dál asi probíhat, tak si ten film vlastně ani moc neužijete. Herecké obsazení taky není zrovna sympatické. Občas se vynoří klišé, občas se usmějete, občas zamyslíte. To je tak vše. Když přihmouřím oko a nasaju vůni hezkých jídel, vychází mi to na slušivé 3 hvězdy. Třpytí se jako vyleštěné hrnce a pánve, jenže i v takových můžete vařit polívku z pytlíku.

plakát

Nejbohatší psi světa (2014) (TV film)

Ty vole. Tak tohle to je dobrá imbecilita. Po 30 minutách jsem to raději přepnul. Takový lidé by měly být vyšetřovaní kvůli demenci. Bože svatej, svět se řítí do prdele rychleji než jsem myslel.

plakát

A je to naše! (2017) (TV pořad)

Ze zvědavosti co se zase vylíhlo v těch pomatených palicích, jsem se na to teda podíval. A zjistil jsem že za těch xy let co se snaží vymýšlet nové a nové pořady, se vůbec nic nezměnilo. Blažek je jeliman který to talčí na křivou hubu a vážně je tam jakvyhaslá celebrita v posledním tažení. Soutěž je nezajímavá a nudná. Hodnotit nebudu.

Přednosta stanice (1941)

Co mám k tomu napsat. Asi nic by to nedokázalo vystihnout tak dobře jak dobré to je. Takže to máme za 4 tečky.