Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

plakát

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Rozšíření fenoménu které ani nebylo potřeba. Ne že bych se nebavil, jenže když víte jak to bude asi tak probíhat neumíte ocenit tu spoustu nevyužitého potenciálu. Více mě zajímá jak to bude Disney tlačit do budoucna.

plakát

Supertajná zbraň (1997) odpad!

Tak to se nedá. Tak nezajímavý film aby jeden pohledal. A přitom ta myšlenka není blbá, ani špatná, jen to nezvládly všichni ti co se na tom podílely. Prostě nuda a zoufalost.

Decibely lásky (2016)

Ta jedna hvězda je kvůli tomu že existují horší filmy na světě. To ovšem neznamená že tohle není stejně hrozné jako většina naši tvorby. Písničky nejsou takové zlo, jaké popisují zdejší pisálci. Jsou jen hrozné. Výkony herců už ani nemá smysl nějak víc komentovat. Ve filmové branži je to náš standart, takže se to maximálně může jen zlepšit. Horší už to být nemůže :)

plakát

Modrý kód (2017) (TV seriál) odpad!

Další z řady nekonečných seriálů, které budou otravovat 2x týdně 5 let a vystřídají se v něm všichni zoufalci z ČR a SR. Jeden by si řekl že už všechny by ty TV mohly dostat rozum a neplést se do něčeho co evidentně neumí. Asi doufám zbytečně že se poučí a trochu to napraví něčím co mi vyrazí dech.

plakát

Soudní síň (2016) (TV pořad)

Každý se živíme něčím jiným. Někdo peče housky a jiný opravuje raketoplány. Být hercem, raději bych se této kariéry vzdal než abych se ztrapňoval v podobném "čímsi" co se ani nedá nazvat pořadem. Nevěřím že se takové věci u soudu dějí. Viděl jsem 3 díly (ne zrovna tady z tohoto seriálu, ale jako kdyby to nebylo jedno) a v každém byly všichni na přesdržku.

plakát

Sharktopus vs. Pteracuda (2014) (TV film)

Tohle rozhodně musíte vidět. Něco takového jste totiž ještě neviděly. Triky jsou tak špatné že i dítě by to dokázalo v malování udělat líp. Škoda že si trochu nepohrajou z těma trikama. Takhle je to fakt nekoukatelný.

plakát

Robinsonův ostrov (2017) (TV pořad)

Pokouším se tomu dát šanci ale nejde to. Pohled na lidi kteří mi nejsou ničím sympatičtí a kteří se snaží přesvědčit diváka že dokážou žít nějakou dobu jako prasata, není nic pro moje oko. Po dnešním díle kdy jsem byl svědkem dojemné chvilky, z obyčejné postele (ten týpek vypadal že se rozbrečí) to vzdávám. 1 hvězdu snad za snahu. Parta divných lidí hrající si na ostrově se snaží přesvědčit diváka že si sahají na dno svých sil. To co je tady sráží k zemi každou půl hodinu, to řeší každý vidlák z dědiny několikrát do měsíce. Neříkám že bych na takovém místě všechny převálcoval svými schopnostmi vesnického balíka (nejsem kretén abych lezl do takového pořadu) ale takové idioty aby jeden pohledal.

plakát

Kosmo (2016) (TV seriál) odpad!

Komedie nám od převratu moc nejdou a v seriálech se topíme už několik desetiletí. Spojením humoru a seriálového konceptu muselo vyústit v další trapný pokus okopírovat sitcom od USÁKŮ, kterým asi do prdele lízt nepřestanem nikdy. Když jsem ještě ke všemu byl u českého seriálu nucen trpět anglické titulky, byl jsem přesvědčen o tom že tohle je na odpad už jen kvůli tomu. Po 3 dílech jsem to vzdal.

plakát

Nekonečný příběh 3 (1994) odpad!

Ani dceru to nebavilo a to je v podstatě ještě dítě. Na koksu závislí producenti musely zalepit tunelování studiových peněz, tak natočily třetí díl nekonečné story která měla zkončit hned špatnou dvojkou. Když se po tomto debaklu začalo spekulovat nad restartem, přiznám se že se mi chtělo brečet. Jack Black byl už tehdy otravný a nepříjemný člověk bez hereckého talentu.

Kód Navajo (2002)

Nudný film v nudném provedení o nudných věcech se zpruzenými herci, kteří vypadaly že je to snad ani nebaví. Herectví které předvádí Nicolas Cage se nijak závratně neliší od čehokoliv jiného co natočil. V několika momentech to zaujme ale jinak je to špatná napodobenina válečných filmů. Přihmouřím svoje švidravé oko a dám 3 hvězdy (ale jen proto že nám tady ukazují válku trochu jinak)