Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

plakát

Modrý kód (2017) (TV seriál) odpad!

Další z řady nekonečných seriálů, které budou otravovat 2x týdně 5 let a vystřídají se v něm všichni zoufalci z ČR a SR. Jeden by si řekl že už všechny by ty TV mohly dostat rozum a neplést se do něčeho co evidentně neumí. Asi doufám zbytečně že se poučí a trochu to napraví něčím co mi vyrazí dech.

plakát

Soudní síň (2016) (TV pořad)

Každý se živíme něčím jiným. Někdo peče housky a jiný opravuje raketoplány. Být hercem, raději bych se této kariéry vzdal než abych se ztrapňoval v podobném "čímsi" co se ani nedá nazvat pořadem. Nevěřím že se takové věci u soudu dějí. Viděl jsem 3 díly (ne zrovna tady z tohoto seriálu, ale jako kdyby to nebylo jedno) a v každém byly všichni na přesdržku.

plakát

Sharktopus vs. Pteracuda (2014) (TV film)

Tohle rozhodně musíte vidět. Něco takového jste totiž ještě neviděly. Triky jsou tak špatné že i dítě by to dokázalo v malování udělat líp. Škoda že si trochu nepohrajou z těma trikama. Takhle je to fakt nekoukatelný.

plakát

Robinsonův ostrov (2017) (TV pořad)

Pokouším se tomu dát šanci ale nejde to. Pohled na lidi kteří mi nejsou ničím sympatičtí a kteří se snaží přesvědčit diváka že dokážou žít nějakou dobu jako prasata, není nic pro moje oko. Po dnešním díle kdy jsem byl svědkem dojemné chvilky, z obyčejné postele (ten týpek vypadal že se rozbrečí) to vzdávám. 1 hvězdu snad za snahu. Parta divných lidí hrající si na ostrově se snaží přesvědčit diváka že si sahají na dno svých sil. To co je tady sráží k zemi každou půl hodinu, to řeší každý vidlák z dědiny několikrát do měsíce. Neříkám že bych na takovém místě všechny převálcoval svými schopnostmi vesnického balíka (nejsem kretén abych lezl do takového pořadu) ale takové idioty aby jeden pohledal.

plakát

Kosmo (2016) (TV seriál) odpad!

Komedie nám od převratu moc nejdou a v seriálech se topíme už několik desetiletí. Spojením humoru a seriálového konceptu muselo vyústit v další trapný pokus okopírovat sitcom od USÁKŮ, kterým asi do prdele lízt nepřestanem nikdy. Když jsem ještě ke všemu byl u českého seriálu nucen trpět anglické titulky, byl jsem přesvědčen o tom že tohle je na odpad už jen kvůli tomu. Po 3 dílech jsem to vzdal.

plakát

Nekonečný příběh 3 (1994) odpad!

Ani dceru to nebavilo a to je v podstatě ještě dítě. Na koksu závislí producenti musely zalepit tunelování studiových peněz, tak natočily třetí díl nekonečné story která měla zkončit hned špatnou dvojkou. Když se po tomto debaklu začalo spekulovat nad restartem, přiznám se že se mi chtělo brečet. Jack Black byl už tehdy otravný a nepříjemný člověk bez hereckého talentu.

Kód Navajo (2002)

Nudný film v nudném provedení o nudných věcech se zpruzenými herci, kteří vypadaly že je to snad ani nebaví. Herectví které předvádí Nicolas Cage se nijak závratně neliší od čehokoliv jiného co natočil. V několika momentech to zaujme ale jinak je to špatná napodobenina válečných filmů. Přihmouřím svoje švidravé oko a dám 3 hvězdy (ale jen proto že nám tady ukazují válku trochu jinak)

plakát

Česká tajenka (2013) (TV pořad)

Nejvíc mě na těchto soutěžích baví sledovat zahloubané učinkující, hledající ve svém nitru správnou odpověď na položenou otázku, nebo jako třeba v tomto pořadu, vyjádřit slovem písmeno které chtějí zdělit. Cibulka je recyklátor jak se patří. Barrandov jednou jistě získá cenu za ozdravení naší planety, protože tolik recyklačních manýr nepředvádí ani grínpís. Bravo Aleši, s tebou tu planetku přeci jen zachráníme. Hodnotím hlavně inteligenci soutěžících a jejich pohotové reakce na danou situaci (která mnohdy vyžaduje více než jen znát písmenka z abecedy) Za tu srandu přece jen hvězdu dám :)

Batman začíná (2005)

Na komiksárny moc nejsem ale tohle je nejlepší netopejr.

Godzilla (2014)

Tak tohle bylo hodně špatný. Ne že bych neocenil napravení reputace po pokusu velkorežiséra z před pár lety ale tohle je teda daleko horší. Hovno je vidět, zvraty jsou nudné, hrdinové nemají co hrát a hlavně polovina lidí tady pózuje jak na přehlídce válečné techniky pro školní družiny. Tváří v tvář Godzille se potom nemůžu ubránit pocitu že si ze mě někdo dělá vyloženě prdel. Očekával bych akci která bude nekončícím destrukčním fightem, jenže jsem dostal půl Godzilly a 2 brouky kteří zaujaly větší prostor než přerostlá ještěrka. Jak tohle chtějí napravit v nějakém pokračování (prej několika filmů) si nedokážu představit. Laťka nastavena nebyla a dá se snadno překonat, jenže to by musely začít od znova a ne pokračovat v tomhle špatném pokusu. Jestli se potvrdí i debakl u Konga, tak se obávám že se k pokračování zavřou dveře hodně rychle (což je u takové látky vyloženě škoda)