Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

Velký flám (1966)

Po moha letech, mě to nějak přestalo bavit (a to jsem to viděl asi jen 5x nebo 6x) Funés už nějak netáhne nebo co (nedávno jsem vypnul někde před polovinou i četníka)

Spectre (2015)

Craig, Fiennes, Harris(ová), byly v pohodě. Whislaw, Bautista,Waltz, byly dost špatní. Seydoux byla na pěst a bond girl ji nesedí. Bellucci zbytečná (nulový dějový význam) Asi nejslabší z novodobých bondovek. Snad bude další bond z novým hercem a z novými nápady.

plakát

Hawking a věda budoucnosti (2014) (TV pořad)

Nudný dokument, který opět tím nejhorším americkým způsobem, prezentuje to co bude naší součástí (nebo už je) Otravnost neustále opakovaných vět jak pro mentálně retardované mě donutilo to po 30 minutách vypnout (5x všechno opakujou a vysvětlujou i v případech kdy to není potřeba) Hóking tady jen sedí a čumí. Jako pardon, nic proti němu nemám a nechci narážet na jeho postižení, ale fakt tam ta loutka musela být ??

plakát

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (TV pořad) odpad!

Nikdy tomuto pořadu nedám jedinou hvězdu i kdyby byl nejgeniálnějším a nejzábavnějším počinem pod sluncem. Důvod je prostý a jediný. Kohák. Co se týká nevkusu, trapnosti, otravnosti, mentální retardace, charakteru, vystupování a dalších několika věcí, myslel jsem si že nikdo nedokáže překonat mistry v těchto oborech Duška a Lišku. Jak hluboce jsem se mýlil. Takže za Koháka - odpad.

plakát

Co na to Češi (2016) (TV pořad)

Nesledoval jsem ani předchozí pořad 5 proti 5, takže ani tady tahle kopie, mě k TV nenalákala. Po 1 díle, nechci hodnotit.

plakát

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Mám takový poci, že jsem právě našel nejlepší animák který se mi kdy dostal do oka. Megamind tak ustupuje na druhé místo. Už pži celém úvodu v podobě divadelního představení + jízda vlakem skrze zóny, mě totálně dostala. Realistická animace, právě dostala úplně nový rozměr a můžu se z klidem přiklonit k názoru že Hledání Nema vedle tohoto, vypadá jako omalovánky. Třešničkou na celém filmu byl konec z lenochodem v autě. To jsem málem odpadl smíchy. Nádherná práce a já uděluji plný počet hvězd.

plakát

Jak básníci neztrácejí naději (2004)

Básnickou sérii filmů, jsem nikdy nepovažoval za bůhví jak velkou pecku ale dalo se na tom najít pár věcí které vykouzlily úsměv nebo byly prostě dobře podané. Díl od dílu ale stupeň zábavy klesal až se z toho stal typický český film plný životních mouder, hluchých míst a nudných dialogů. Humoru ubylo a zůstalo jen zamyšlení nad tím jak nám (jim) život utekl.

plakát

Čivava z Beverly Hills (2008)

2 krátké posmání, vydá na jednu hvězdu. Abych viděl pokračování tedy nepřichází v úvahu.

plakát

11.22.63 (2016) (TV seriál)

Hodně povedený seriál. Snad nikoho nenapdne točit ve stejné sestavě druhou sérii.

plakát

Lucifer (2016) (TV seriál)

Po prvním díle, musím přiznat že mě to hodně zaujalo. Jen ten černej archanděl mi dost vadí. Pokud si další díly udrží stejnou dávku humoru, sarkasmu a kousavého partnerství, bude to povedená jízda. EDIT po pár dílech : 1 díl byl hodně povedený. 2 díl pokračoval v podobném duchu. U 3 dílu jsem už začal pozorovat mírný pokles zajímavosti. 4 díl byl mě docela nudil, protože mě nebavilo to sexuální téma. 5 díl už se řadí do stylu obyčejných detektivek, kdy se sice ještě dočkáme pár hlášek, ale už to není ta povedená kupa sarkasmu a rýpání jako v prvním díle. Hodnotit ještě nebudu, ale začíná to být normální kriminálka, jan se zajímavějšími postavami. Uvidíme dál. Lucifer byl v prvním a druhém díle dobrej týpek, ale v pátém už mi spíše připadá jako otravnej vtěrka. Nemůžu si pomoct.