Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

plakát

Babicovy dobroty (2008) (TV pořad)

Orangutan české gastronomie, z tak dokonale nabroušeným umem, že dokáže uvařit houbovou polívku i bez hub. Na tomto pořadu je jasně patrné, že kariéru může v naší republice udělat každý. Třeba i prodavač sportovních potřeb, který nás učí vařit i bez ingrediencí k tomu potřebných. Neuvěřitelné.

plakát

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Show Bennyho Hilla. Kdyby nebyl takovej kanál, možná bych i hodnotil nějakými hvězdami, ale za to my tek šmejd sprostej drzej nestojí.

plakát

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Mírný úpadek, hlavně kvůli špatně obsazeným rolím Electra (J.Foxx se na to moc nehodil, nebo neměl hrát až takové pako) a H.Osborna (který vypadal jak 15 letej kluk a na konci jak zfetovaná ještěrka) Ale pořád slušnější neš Raimiho ušmudlaný pokus. Konci jsem nějak nerozuměl. Proč bylo nutné aby Gwen umřela ? Nechápu tak výrazný odklon od sešitků. I tak je to dobré pokračování (škoda že došlo jen na dva díly. Tenhle týpek by mi k Avengers docela seděl)

Amazing Spider-Man (2012)

Střapatý Andrew Garfield a ďiblíkovská Emma Stone, jsou mi sympatičtější než vykulený Tobey Maguire a nudně nezáživná Kirsten Dunst. Tohle zpracování se mi libí daleko víc než to starší. Škoda že se dočkalo jen jednoho pokračování (na příští zpracování se počítá z jinými herci a bude se zase restartovat) Denis Leary měl vydržet do dalšího dílu. Škoda no.

Deadpool (2016)

Já si z toho na prdel nesednu ani kdyby jste se všichni na hlavu stavěly. Uznám jedině jedinou věc. Deadpool je nová šance na oživení zmršených X-men filmů (Morena Baccarin nějak zapoměla stárnout ne ? Teď jsem viděl pár dílů Firefly a i když uběhlo 13 let, tak vypadá pořád stejně)

plakát

Firefly (2002) (TV seriál)

Po nadšení všech kteří psaly "Od pátého dílu se to rozjede" nebo "Stačily 3 díly a byla jsem chycená" či další nadšené výkřiky jako " Ze začátku nudný seriál, který po pár dílech máte problém přestat sledovat" jsem si řekl že se teda podívám taky. Vydržel jsem z velkým úsilím 4 díly, které byly nudné, prázdné, ukecané, nezajímavé a nic se v nich prakticky nedělo. Popohnal jsem tedy šipečkama pár dalších dílů, aby se ubezpečil že tyto nadšené ohlasy nezdílím. Dám tomu 1 hvězdu za slušně propracovaný vesmír. Westrn ~ Sci-fi nevadí. Vadí ta nuda která z toho leze v každém záběru (Nezapoměl někdo říct Moreně Baccarin, že když nebude stárnout, tak jí budou lidi podezírat z nekalých praktik ? Ta ženská vypadá po těch 13 letech pořád stejně)

Muž z oceli (2013)

Měl jsem připravené takové shrnutí děje, ale předběhl mě uživatel knihovna který napsal v podstatě to, co jsem chtěl napsat i já. Přečtěte si tedy jeho komentář. Jen bych jej doplnil v jedné věci. Všichni obyvatelé Kryptonu nemají ani ponětí o vědě a tak všichni zemřou, protože nevěří že planeta je v hajzlu. Taky mi není úplně jasné proč nikdo nezdrhal z planety která očividně byla před koncem a z ledovým klidem všichni spáchaly sebevraždu (planeta se rozpadá a všichni čumí a nic nepodnikají) Russell Crowe a Kevin Costner jsou tahouni, kteří bohužel nedosty moc prostoru. Jsem velmi zvědavej na pokračování z Batmanem.

plakát

Rosamunde Pilcher - Ať půjdeš kamkoli (2010) (epizoda)

Partnerka čumí na všechny tydle filmy, takže i já občas "poslouchám" o co tam jde. Vždy mě na těchto filmech bavilo odhalovat jaká přijde dramatická situace, kvůli které se ti dva rozejdou, aby se na konci zase daly dohromady. Spousta těch filmů jsou kýble hnoje - to si řekněme na rovinu - ale tento je zajímavá vyjímka. Příběh byl dobrý a zápletka tady dokonce dávala smysl ! ::--:: Nadine Warmuth, vypadala v některých záběrech jako Sandra Bullock. ::--:: Během filmu mě napadlo že kdyby se toho chytl nějaký hodně dobrý scénárista a režisér, mohla to být dobrá komedie.

plakát

Jimmy Cool (2009) (TV seriál)

Ujetej seriál o věčně pozitivním týpkovi, zamilované holce, démonovi a hromotlukovi, doplněná o bizarní postavy a kupu dobrých hlášek. Kouká na to prcek, takže jsem už pár dílů viděl. Na to že je to tak pro děti do 12 let se to dá. 3 placky.

Flash (2014) (TV seriál)

Napřed jsem se nějak nemohl donutit abych se díval na víc jak 3 díly, ale nakonec jsem to zkousl a viděl jsem celou první sérii. Tak hlavně musím vyzdvihnout to, že se konečně někdo rozhodl že série se ukončí a nezůstane spousta nezodpovězených otázek (Když si odmyslíte posledních pár vteřin v závěru které mají jen nalákat na druhou sérii) Všechno se vysvětlilo a na všechno se odpovědělo, takže v pohodě. Odpadlo taky docela oblíbené "škatule hejbejte se" ve vztazích, takže další malé plus. Záporák v pohodě, parta kolem Barryho taky v pohodě. Shrnul bych to tak že za 4 hvězdy z dodatkem že není třeba nijak nervózně vyčkávat na další díly druhé série. Až jich bude k dispozici víc, tak se mrknu i na tu druhou sérii. Trochu vadí počet dílů, ale vlastně to nijak imbecilně nenatahovaly (až na rodinné rozhovory, které se dají přeskočit bez ztráty děje) takže tomu ty 4 nechám. :::::: EDIT ~ druhá série : tak jako dost pokles. Zápletka je moc překombinovaná, záporáci jsou klišoidní o 100% víc než před tím, hlavní postavy začínají být dost nudné. Iris je oproti první sérii už víc jak na pár facek, vznikají podzápletky které jen kazí děj. Díly 13 a 14 odehrávající se na zemi2, byly nudné, nezáživné, hloupé + se vyskytla další zápletka z vězněm v masce, ZOOM samotný se tady chová jak záporák z 80 let a vede trapné a tragické keci. ::::: Hrubý pokles oproti první sérii je prostě nepochopitelný. Pokud první série byla na 4 hvězdy, tak druhá série je tak z těží na 2 hvězdy. ( Ještě ty 4 hvězdy nechám, ale drží se tam jen tak tak)