Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

plakát

Kdo je kdo? (2014) (TV pořad) odpad!

Po necelých 4 dílech co jsem viděl (nějak to nestíhám vídat celé) můžu z klidem prohlásit že je to jedna z těch horších variant "velmi oblíbených" zábavných pořadů. Hádej kdo jsem, bylo podle mého teda o několik řádů lepčejší. Tento styl humoru, který předvádí Vondráček (trapné hlášky) + trapné ukázky herectví té nány co má dělat nápovědu (Marie ? či jak) mi teda moc pod nos nejdou. Bohužel. 1 hvězdu za dobrou pohodu kterou občas vytvoří dobrá sestava lidí (Po těch xy jiných pořadech je zvláštní že se jak Nova, tak Prima prostě neumí z předchozích chyb poučit) EDIT : po mnoha dílech to vzdávám, protože je to díl od dílu trapnější. Hodnocení měním na odpad. Nadale sledovat nebudu. PS : Koháka by měl někdo už konečně zabít, protože je to jen nudný otravný debil, který neustále dělá "vtipy" kterým se ale podle mého nikdo soudný nemůže smát

plakát

Výroba prototypů (2008) (TV pořad)

No za 3. Víc tomu dát nehodlám. Viděl jsem několik dílů a i když uznávám že nápady jsou dobré, tak provedení je špatné. Taky nějak nechápu, proč se ve všech podobných pořadech neustále musí vypořádávat z časovým rozvrhem. Dostanou plány a peníze (u Discovery si neumím představit nějaký nuzný peníz) a mají na to jen týden ? No nevím teda.

Chuck (2007) (TV seriál)

(Rozkoukáno v jakési slabé chvilce) Hodnocení je mi záhadou. Seriál celý je záhada sama o sobě. Když už někdo vymyslel tak "geniální" nápad (který mi připomenul další zoufalost jménem Jake 2.0) tak proč ho nevyužívá ? Jako nechce se mi věřit že když má Chuck v halvě milion informací, tak se je nikdo nesnaží nějak využít. Přiznám se že po 4 dílech jsem dost přeskakoval a nakonec jsem to vzal zrychleně kdy jsem si z každé řady vybral pár náhodných dílů, ale i tak jsem nenašel žádný (možná jsem měl kliku na nudné díly a ty povedené jsem přeskočil) který by mi dal záminku to nějak sledovat. Kdybych se chtěl dívat na partu trotlů z nákupáku, zajdu do centrumu a mám to na živo celý den. Jediná jakž tak, zajímavá postava, je Adam Baldwin, který ale nemá šanci něco hrát, protože scénárista mu vymyslel absolutně nevyužitou postavu. Yvonne Strahovski je možná hezká holka, ale tady byla na pěst snad v každém záběru. ::::: .Chytl jsem díl kde hrál Dolph Lundgren - má to ten chlap zapotřebí ?

plakát

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Toto, není dobrý pořad. Háma evidentně ztrácí půdu pod nohama a věřím že už tak po 3 díle začal proklínat den, kdy se na tuhle nudu upsal. Otázky mi připadají nezajímavé a často ani nedávají smysl.

plakát

Kriminálka Miami (2002) (TV seriál)

No asi jako všichni jsem viděl spoustu dílů a potom přirozenou cestou opadlo nadšení a sledoval jsem to tak možná 1 - 2x za měsíc abych se nakonec přestal dívat úplně. Teď jsem chytl jeden díl asi snad po 2 letech, a musím tomu snížit hodnocení, protože je to hrůza. Kamera furt lítá tam a sem, oddaluje, přibližuje, rozděluje se obrazovka, pořád se tam vedou existenciální řeči, filtr kamery je neustále na "pozitivní" světlé barvě a Horácio mě sere už jen tím jak si 60x za díl hraje z brejlema. A úplně nejvíc mi vadí nalezení vraha podle toho že nosí netipické hodinky, nebo má velmi vzácnou nemoc, nebo ukazuje všem (i když má masku a mění hlas) své tetování, a dalších 150 podobných blbostí.

plakát

Kráska a zvíře (2012) (TV seriál)

Viděl jsem tak možná 8 dílů. Ničemu to nepomáhá a nikam to nic neposouvá, pžřínos lidstvu nulový a tu přitažlivost jim taky moc nevěřím.

Šéfe, jsem v tom! (2009)

Lindsay Lohan je možná hezká holka (nebo alespoň byla v době nedávné) ale to že hraje většinou v takových filmech jí teda v kariéře feťačky moc nepomáhá. Prázdný film, který je opět založený na "nedorozumění/lhaní/výmluvách" hlavních aktérů, kteří jsou opět naprosto slepí, imbecilní a mentálně zaostalí, protože nepoznat že ta holka předstírá že je těhotná, je přinejmenším podivné. Přirovnal bych to k podobné situaci kdy holka předstírá že je kluk, nebo kluk předstírá že je holka a všichni kolem jsou slepí jak patrony. Snad by si to zasloužilo nějakou tu hvězdu za pár vtípků, ale žádný zázrak to není (nedokoukáno) Ehmmm..... jen takový dodatek :amíci jsou vážně idioti a tupci jakých není rovno, protože jen vypatlaná palice bez mozku, by naschvál shodila těhotnou ženu do bazénu. K tomu snad není co dodat.

Hodný dinosaurus (2015)

Animace je tak dokonalá že to není snad ani možné. Když Arlo z T-rexama hnaly stádo buvolů, napadlo mě že jen z těchto pár minut by bylo asi milion wallpaperů na plochu jak vyšitých - celá ta doba co byl Arlo z rexema, byla hodně dobrá a potěšil mě i ten westernový hudební doprovod včetně hraní na cvrčka. Co mě ale dost zklamalo je film jako celek. Začátek je slabej jak 6x převařený čaj a konec je zase moc roztahanej. U takových příběhů je délka velké mínus. Jako krátký filmeček, řekněme o půl hodině, by to bylo na čistých a poctivých 5 bez dlouhých řečí ale jako film o hodině a půl to dost dobře netáhne. Punťa je fajn (zřejmě vypadl z Croodsových) ale Arlo je animačně moc plyšovej (pořád mi to vadilo) Celkově jsem ale zpokojenej a tak se nechám trošku unést náladou a dám 4 hvězdy. Pokud bych ale někdy dostal chuť vidět třeba dvojku (přímo se to nabízí) tak asi ne v kině, ale čekal bych na slušnej HDrip. Ale ta animace je prostě minimálně na 2 hvězdy ať je příběh slabej jak chce.

Lída Baarová (2016)

(Návštěva kina : partnerčina volba) Odešel jsem z kina po 40 minutách a šel jsem domů. Vzal jsem psa a pomalým krokem, jsem šel naproti partnerce, která se ani nesnažila mi něco vyčítat. Očividně byla taky zklamaná. No ale může z to Renč a jeho halucinogení výtvor. Baarová si možná zaslouží svůj film o svém životě, ale ne zrovna takhle natočený. Co mám hodnotit ? Výkony herců špatné nebyly, ale děsně mě sralo v podstatě všechno ostatní.

plakát

Komisař Rex (1994) (TV seriál)

Mít doma takového rozmazleného hajzla jakým je REX, tak ho umlátím pádlem.