Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

Akce Pelikán (2000)

Dost pohodová komedie o pár staříkách kteří si jen chtěly užívat ve svém klidném místečku. Docela jsem se nasmál a to už se mi dlouho nestalo. Dávám 4 rozesmáté smajlíky. Dreyfuss a Reynolds tomu kralují jak v žádných jiných filmech - a to pozor, Reynolds není zrovna můj oblíbený herec.

plakát

Akta X - Série 10 (2016) (série)

Po prvním dílu následuje zklamání. Počkám z hodnocením na víc dílů, ale naději mám pramalou.

plakát

Aladdin a lampa smrti (2012) (TV film) odpad!

Že já si ale vždycky na noc vyberu nějaký zajímavě znějící titul, který láká na dobrodružství, a vyleze z něj taková kravina že to není možný. Tady se prostě nedají ocenit vůbec žádné věci. Ani herečky ženského pohlaví, protože co do krásy jsou sice trochu nad normálem ale co se týká herectví je to velká hrůza.

plakát

Aliens vs. Avatars (2011) odpad!

Proč někdo točí takové filmy ? Tohle přece nemůže nikdo myslet vážně už při psaní scénaře. Vždyť musí tušit že je to nesmyslná slátanina, která nezaujme vůbec žádnou skupinu lidí. Jestli hodnocení odpad, je bráno jako to nejnižšší patro hodnocení, tak tímto filmem se dostáváme k možnosti že existuje i sklepní prostor.

plakát

Alita: Bojový Anděl (2019)

Jde vidět že pokud má Rodriguez za prdelí dozor, dokáže zajímavé věci. Posouvání hranic CGI je zase o kousek dál. Neznám originál a ani neznám ty mangy, anime, atd, takže nemůžu srovnávat, ale tady mě ten svět bavil a bylo zajímavé sledovat vývoj postavy. Alita je zajímavá, takže si tu předlohu asi zkusím vyhledat.

Amazing Spider-Man (2012)

Střapatý Andrew Garfield a ďiblíkovská Emma Stone, jsou mi sympatičtější než vykulený Tobey Maguire a nudně nezáživná Kirsten Dunst. Tohle zpracování se mi libí daleko víc než to starší. Škoda že se dočkalo jen jednoho pokračování (na příští zpracování se počítá z jinými herci a bude se zase restartovat) Denis Leary měl vydržet do dalšího dílu. Škoda no.

plakát

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Mírný úpadek, hlavně kvůli špatně obsazeným rolím Electra (J.Foxx se na to moc nehodil, nebo neměl hrát až takové pako) a H.Osborna (který vypadal jak 15 letej kluk a na konci jak zfetovaná ještěrka) Ale pořád slušnější neš Raimiho ušmudlaný pokus. Konci jsem nějak nerozuměl. Proč bylo nutné aby Gwen umřela ? Nechápu tak výrazný odklon od sešitků. I tak je to dobré pokračování (škoda že došlo jen na dva díly. Tenhle týpek by mi k Avengers docela seděl)

Angelika (2013)

V popisku je psaný že Angelika má sedmnáct a že de Peyrac je o dvanáct let starší. Ta holka na sedmnáct nevypadá ani omylem a panu hraběti bych tipoval kolem padesátky. Herecky je to hodně špatné, protože ti herci se do těchto rolí absolutně nehodily a taky děj filmu je dost ušmudlaný. Tam kde staré příběhy dávaly pocit dobrodružství a romantiky, tady se to jednoduše děje a nic z toho necítíte. Taky se ukazuje jak moc je potřeba ve filmech ukazovat reálné prostředí, protože ve staré Angelice byly nádherné lokality kdy jste se do té Francie chtěly podívat, ale tady v téhle nové verzi prostě čumíte na nějaký mix Bouzova, Karlštejnu, Helfštýnu ( a bůhví kolik ještě hradů a zámků tam nacpaly ) který tu Francii nahradit nedokáže :: - :: Další zbytečný rýmejk nečeho co to vůbec nepotřebovalo. Už ten Fanfán Tulipán stál za prd, ale tohle je ještě horší.

plakát

Annedroids (2013) (TV seriál)

Chápu že dětské seriály, a hlavně ty na Disney Chanelu, nemůžou být inteligentní z vymazlenejma postavama, ale tohle je teda šílenost i Disneyho poměrně stupidní tvorbu ve které poslední dobou jede ve velkém. Taky nedokážu nějak pobrat že si studio ani nesnažilo trochu více pohrát z CGI, která je hodně špatná. Překvapí to o to víc že lepší a kvalitnější triky najdete už v kdejaké reklamě. Jsem přesvědčen o tom že Disney už má na kahánku, protože to co točí posledních pár let je hrůza hrůz.

Annie (2014)

Po 35 minutách ve kterých jsem slyšel písničku, viděl odpudivou Cameron Diaz, slyšel další písničku, sledoval slizkého Jamieho Foxe a podlézavou Rose Byrne + další písničku, jsem to prostě vzdal. Hodnotit to nebudu, protože je to pro věkovou skupinu do 12 let. Kdokoliv starší to viděl a viděl to celé, nemůže být v pořádku. Sice jsem čekal "dětský" film, ale že bude tak hrozný jsem nečekal. Pokud mnou neviděná zbylá hodina a půl je lepší, tak si imaginárně doplňte sami 2 hvězdy.