The Orville (2017) (seriál)

Zatím bych řekl že ty 3 hvězdy jsou přesné. Není to parodie jak jsem se obával ale taky to není žádný velkolepý seriál. Co mi trochu vadí - ale dá se na to po pár dílech zvyknout - je moc umělé CGI. Jde to hodně poznat. A pořád si nemůžu zvyknout na vzhled lodi Orville. Ty zadní "oblouky" jsou tak prapodivné. Parta je slušná, nežene se to do nějakých dramatických rovin a je tu slušný humor.

Bright (2017)

Vždycky jsem si říkal jak by asi mohla vypadat velkolepá fantasy zasazená do současnosti ve které by nebyly tyhle věci tajné (Hellboy) a nebo mystické (všelijaké seriály a "Béčkové" pokusy) No a heleďme se jak se to vyvrbilo v zajímavou podívanou. Noomi Rapace jako elfka konečně vypadá k světu (hmmmm elfky jsou sexy) Will Smith přestal experimentovat se svýma dětma a Joel Edgerton oholil plnovous a nasadil masku hláškujícího orka. Co se týká příběhu tak mi přišel dobrý a nebyla to vyloženě táhlá patlanina jak by se mohlo zdát (jo jasně příbeh není originální ale je dobře podaný) Pokud bude pokračování nějak šikovně navázané na tuhle jízdu, tak sem s ním. Seriál bych z toho nedělal. Došlo by k vyplácání potenciálu a natahování děje. A to jak známe nevede k dobrým koncům. Slušné 3 placky.

Hoshino - Star Wars Fan Film (2016)

Někdy mi připadá že ty fanfilmy jsou lepší než ty vysokorozpočtové mega super výsledky které nám servírují velké filmové společnosti (nebo spíše bude za chvíly servírovat jen jedna jediná společnost, protože to vypadá že Disney skoupí úplně všechno)

Liga spravedlnosti (2017)

Takovej sranec jeden jen tak nevidí. Milion zpomalovaček, WW se neustále tvářila jak na srazu idiotů, Batman byl fakt jako unavený týpek který to dělal jen proto že musel, Flash byl otravný jak vřed na prdeli, Aquamen byl sice jakž takž snesitelný ale nemám se u něj čeho chytit páč nemám tušení kdo to je, Cyborga bych milerád prozkoumal blíže ale nemáme čas takže šup ho na plac a diváku poser se, no a záporák byla tuna klišé a navíc furt mlel něco o matce o které namám ani náznak co je zač. Nefunguje to. A asi nikdy ani nebude, protože DC je parta intagrálů na entou. Nohy tomu podráží i hodně - ale hodně - špatné CGi které jde poznat na první pohled. 1 hvězda a to jen proto že jsem dneska v dobré náladě.

Thor: Ragnarok (2017)

Veselý blogbástr, kde se pro ránu nejde moc daleko a kde hláškujou všichni. Tohle se asi stane mým nejoblíbenějším MCU filmem. Jen aby se to zase nějak nepokazilo. Marvel jede ve velkém stylu a nezbývá než se těšit na celou tu infinity záležitost.

Rick a Morty (2013) (seriál)

Dopadlo to přesně jako Family Guy a South Park. Hnusná animace by se snad ještě dala vydržet ale nerozdýchám ty trapné vtipy a charaktery zralé na pěst.

Malý Sheldon - Pilot (2017) (epizoda)

Působilo to na mě asi jako Joey který navázal na seriál Přátelé. Není to špatné ale už to není ono a upřímě, po mnoha dílech TBBT jsem začal tohodle člověka upřímě nesnášet a to byl taky důvod proč jsem se sledováním skončil někde u konce 4 série. Mladému Sheldonovi sice přeju úspěch ale moc mu nevěřím. Po prvním díle hodnotit nebudu a taky tento seriál nebudu nijak sám vyhledávat. Když na něj někde natrefím tak možná zkusím další díl. Moc tomu ale šance nedávám.

Sherlock - Šest Železných dam (2017) (epizoda)

Tento díl se silně nepovedl. Netuším kam ještě chtějí tvůrci zajít v natahování tohoto seriálu ale jestli tohle má být jakási ochutnávka dílů budoucích tak ať raději rychle skončí. Já nechci sledovat pana a paní Watsonovi (a už vůbec se mi nelíbí že by John Watson, mohl být nějaký záletník, i když v kontextu s tím co se na koci stane je to asi takový rozumný krok na to abychom si zvykly na novou situaci) ::::::::::::::::::::::::: Příběh byl dost zmatečný a musel jsem si tuto episodu pustit ještě jednou abych se chytil. což by asi u kriminálky nnemělo nastat. Tento díl hodnotím hodně nízko - 2 hvězdy a snad se to zlepší. Mám pocit že už třetí série malinko ztratila rychlost. Proazatím bych řekl že 4 série se rozjíždí velmi podivně (beru v potaz pilot a první díl)

Policie v akci (2017) (pořad) odpad!

Ty kráso. Myslel jsem že už jsem viděl hodně špatných věcí. Tohle to hravě všechny strčilo do kapsy. Neuvěřitelné.