A je to naše! (2017) (pořad)

Ze zvědavosti co se zase vylíhlo v těch pomatených palicích, jsem se na to teda podíval. A zjistil jsem že za těch xy let co se snaží vymýšlet nové a nové pořady, se vůbec nic nezměnilo. Blažek je jeliman který to talčí na křivou hubu a vážně je tam jakvyhaslá celebrita v posledním tažení. Soutěž je nezajímavá a nudná. Hodnotit nebudu.

Přednosta stanice (1941)

Co mám k tomu napsat. Asi nic by to nedokázalo vystihnout tak dobře jak dobré to je. Takže to máme za 4 tečky.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Rozšíření fenoménu které ani nebylo potřeba. Ne že bych se nebavil, jenže když víte jak to bude asi tak probíhat neumíte ocenit tu spoustu nevyužitého potenciálu. Více mě zajímá jak to bude Disney tlačit do budoucna.

Supertajná zbraň (1997) odpad!

Tak to se nedá. Tak nezajímavý film aby jeden pohledal. A přitom ta myšlenka není blbá, ani špatná, jen to nezvládly všichni ti co se na tom podílely. Prostě nuda a zoufalost.

Decibely lásky (2016)

Ta jedna hvězda je kvůli tomu že existují horší filmy na světě. To ovšem neznamená že tohle není stejně hrozné jako většina naši tvorby. Písničky nejsou takové zlo, jaké popisují zdejší pisálci. Jsou jen hrozné. Výkony herců už ani nemá smysl nějak víc komentovat. Ve filmové branži je to náš standart, takže se to maximálně může jen zlepšit. Horší už to být nemůže :)

Modrý kód (2017) (seriál) odpad!

Další z řady nekonečných seriálů, které budou otravovat 2x týdně 5 let a vystřídají se v něm všichni zoufalci z ČR a SR. Jeden by si řekl že už všechny by ty TV mohly dostat rozum a neplést se do něčeho co evidentně neumí. Asi doufám zbytečně že se poučí a trochu to napraví něčím co mi vyrazí dech.

Soudní síň (2016) (pořad)

Každý se živíme něčím jiným. Někdo peče housky a jiný opravuje raketoplány. Být hercem, raději bych se této kariéry vzdal než abych se ztrapňoval v podobném "čímsi" co se ani nedá nazvat pořadem. Nevěřím že se takové věci u soudu dějí. Viděl jsem 3 díly (ne zrovna tady z tohoto seriálu, ale jako kdyby to nebylo jedno) a v každém byly všichni na přesdržku.

Sharktopus vs. Pteracuda (2014) (TV film)

Tohle rozhodně musíte vidět. Něco takového jste totiž ještě neviděly. Triky jsou tak špatné že i dítě by to dokázalo v malování udělat líp. Škoda že si trochu nepohrajou z těma trikama. Takhle je to fakt nekoukatelný.

Robinsonův ostrov (2017) (pořad)

Pokouším se tomu dát šanci ale nejde to. Pohled na lidi kteří mi nejsou ničím sympatičtí a kteří se snaží přesvědčit diváka že dokážou žít nějakou dobu jako prasata, není nic pro moje oko. Po dnešním díle kdy jsem byl svědkem dojemné chvilky, z obyčejné postele (ten týpek vypadal že se rozbrečí) to vzdávám. 1 hvězdu snad za snahu. Parta divných lidí hrající si na ostrově se snaží přesvědčit diváka že si sahají na dno svých sil. To co je tady sráží k zemi každou půl hodinu, to řeší každý vidlák z dědiny několikrát do měsíce. Neříkám že bych na takovém místě všechny převálcoval svými schopnostmi vesnického balíka (nejsem kretén abych lezl do takového pořadu) ale takové idioty aby jeden pohledal.

Kosmo (2016) (seriál) odpad!

Komedie nám od převratu moc nejdou a v seriálech se topíme už několik desetiletí. Spojením humoru a seriálového konceptu muselo vyústit v další trapný pokus okopírovat sitcom od USÁKŮ, kterým asi do prdele lízt nepřestanem nikdy. Když jsem ještě ke všemu byl u českého seriálu nucen trpět anglické titulky, byl jsem přesvědčen o tom že tohle je na odpad už jen kvůli tomu. Po 3 dílech jsem to vzdal.