Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

Martin a Venuše (2012)

( Viděno v rámci "teď vybírám film Já" - vybírala partnerka ) I moje partnerka uznala že tohle je debilita na entou. Oběma dámám které psaly scénář, bych doporučil nehledat chlapy kteří mají drahej bourák a celý den vysedávají po vinárnách a drahých restauracích, protože takovej chlap si sám neumí zapnout ani rychlovárnou konvici. To že podle takového idiota potom hodí do jednoho pytle všechny chlapy je opravdu smutné. Obě dámy by se měly podívat na pár stránek na internetu, a podívat se na to, jak to chodí doopravdy a že kolikrát ta ženská je taková kráva že by jí ty děti měla odebrat sociálka. Film jsme viděly celý abychom oba pochopily že popisek se plete a že místo komedie tam mělo být napsáno sci-fi, protože ani v našem několikasettisícovém městě se nenachází tolik karikatur lidí, jako v celém tomto příběhu. 1 hvězda je za pár vtipných scének. Jinak to uráží obě pohlaví.

Marťan (2015)

Knihu jsem četl. Srovnáním knihy a filmu, z toho film vydoloval krásné 4 hvězdy. Nečekal bych že Matt Damon umí hrát i komické role. Ridleymu Scottovi se zřejmně na malý okamžik rozsvítilo v hlavě a natočil dobrej kousek po šílené jízdě katastrof co na nás vytáhl za posledních pár let. --- :: --- Nerozumím těm chytrákům co tady melou něco o realističnosti a o tom že film podkopává zákony přežití atd. Je to prosím pěkně prezentováno jako sci-fi, tak z toho nědělejte teoretickou příručku jak přežít v nehostinném prostředí.

plakát

MasterChef Česko (2015) (TV pořad)

Parta imbecilů a netáhel, na cestě za slávou. Bohužel originál to nemá šanci překonat a to ani ten originál není zrovna veledílo. Odmítám hodnotit něco pro co i odpad je pochvala.

plakát

Megatovárny (2006) (TV seriál)

Celkově jsem viděl asi 15 dílů. Lexus LFA : jen v Japonsku je možné postavit továrnu na výrobu pouhých 500 kusů standartních aut + pár kusů v exklusive provedení a potom tu továrnu zase rozebrat. :::: Jednotlivé díly tohoto seriálu mají vysokou kvalitu a určitě zaujmou i lidi kteří nemají třeba k autům žádný vztah ( jako Já ) Rychlovlak TGV, nebo Lego či Coca cola, jsou velmi zajímavé, už jen proto že se vám nijak nesnaží do hlavy nacpat že je to reklama. Co jsem třeba nevěděl, je to že LEGO existuje už tak dlouho a že se za celou dobu své existence nijak zásadně nezměnilo a vypadá pořád stejně.

plakát

Michael Jackson: You Rock My World (2001) (hudební videoklip)

Michael byl a navždy už zůstane géniem v oblasti hudebních videoklipů. Stejně jako u Ghosta, i tady dokázal udělat z ne zrovna super songu, prostě zážitek. Michael Madsen a Billy Drago jsou sekáči jak se patří.

Milenci (2008)

Prapodivný film, který mi moc nesedl. Nevím přesně čím, ale moc jsem se na něj nesoustředil a spíše jsem klepal prstama o stůl a čekal na konec. Hmmmm - za 2 hvězdy.

Mimoni (2015)

Mimoni to mají za 3, protože fungují perfektně v malých dávkách ale celý samostatný film utáhnout nedokázaly. Taky se mi nezamlouvala celá ta zápletka se Scarlet. Nebýt na tom v kině z dětma sestry ( nechal jsem se ukecat, protože jsem mimoňům docela věřil ) tak asi dost přetáčím.

plakát

Minority Report (2015) (TV seriál)

Přesně jak jsem očekával, se z toho hned v druhém díle stala nezajímavá kriminálka která kromě hájtech serepetiček, nemá vůbec žádné nové nápady než ty ostatní kreminálky. Jo, a začíná mi čím dál víc vadit ženská dominance v policejních řadách. V poslední době jsem si všiml, že 80% policajtů ztvárňují ženy.

plakát

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Nemám ani tak problém z filmem, jak z postavou hlavního padoucha. Ten týpek byl sice přesně ten typ chlápka co umí zastrašit už pohledem, ale jakmile promluvil tak jsem zažíval prazvláštní pocity, protože mluvil jak kdyby umíral a ještě se u toho tvářil jak mrtvola. SPOILER Když jsem v traileru viděl scénu z letadlem a visícím Ethanem, tak jsem čekal nějakou dobrou akční scénu a ne že to bude jen to co bylo v traileru a ještě navíc že to nebude mít ani nějaké pokračování. Prostě tím začíná film a má to asi 2 minuty - nic víc k tomu KONEC SPOILERU Scéna v divadle byla dobrá, jen mě opět ( jako u mnoha jiných filmů ) zaráží že se dají třeba do divadla propašovat zbraně tak jednoduše jako třeba kapesník I když mají roztodivné tvary a formy. Při scéně na motorkách jsem trochu uhýbal hlavou, protože ty milimetry už byly opravdu na hraně kaskadérských možností. Nemá smysl tady popisovat celý děj, to si přečtěte u jiných komentátorů, já jen napíšu že scéna pod vodou mi nepůsobila takové stavy jako ostatním ( kteří dýchaly za Ethana a držely mu palce, popřípadě omdlévaly hrůzou jestli to přežije - proboha je to Ethan Hunt !! ) a spíše jsem čekal čím se vytasí aby to zvládly v pohodě ukočírovat. Malinko zbytečně na mě působil návrat "toho černocha u kterého si pořád nemůžu vzpomenout na jméno ale vím že to není Michael Clarke Duncan " protože by to klidně šlapalo i bez něj. Celkově se jedná o zajímavé pokračování které si určitě zaslouží 4 hvězdy, protože je lepší než 3 a 4 díl.

plakát

Moderní zázraky (1993) (TV seriál)

Doporučuju vyhledat na You Tube. Velmi zajímavý seriál. Viděny díly : Da Vinciho technologie / Lokomotivy / Lžíce a lopaty / Extrémní letadla ( asi nejméně zajímavý díl ) / Těžké kovy / Nezničitelné výrobky ( tady mně hodně překvapilo co všechno vydrží polystyren - fakt neuvěřitelně odolný materiál ) / Podivuhodné zbraně / Největší stroje - 1,2,3. Mám tyto typy dokumentů rád. Vždy se dozvím něco nového a vždy mně to dokonale ohromí.