Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

plakát

Modrý kód (2017) (TV seriál) odpad!

Další z řady nekonečných seriálů, které budou otravovat 2x týdně 5 let a vystřídají se v něm všichni zoufalci z ČR a SR. Jeden by si řekl že už všechny by ty TV mohly dostat rozum a neplést se do něčeho co evidentně neumí. Asi doufám zbytečně že se poučí a trochu to napraví něčím co mi vyrazí dech.

plakát

Moje dvě lásky (2012) (TV film)

Když mi kamarád řekl ať se na to podívám, trošku jsem zaváhal, protože zrovna na TV Barrandov se nevyskytují komedie které by byly k smíchu, ale přesto jsem si film pustil. Zápletka je trochu přitažená za vlasy a také pátrání po celém problému je celkem nezáživné, ale jinak se jedná o slušnou komedii, která sází hlavně na špičkování mezi dcerou a dvěma otci, či mezi dvěma otci mezi sebou navzájem. Netvrdím že jsem se málem umlátil smíchy, ale film mně normálně pobavil a zasmál jsem se, takže to má za lepší 3.

plakát

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Myslím že se můžeme do budoucna těšit na to že tento chlapík, převezme Klenot TV, Barbaru, Vztahy, Tajenku, Ostříháno a další. Jedno tomuto pánovi ale uznat musím. Aby si splnil sen, tak si tu televizi koupil. Takto se plní sny. Gratuluji. Pokud jsem snad před pár lety prohlásil že Barrandov je dno televizního vysílání, tak zrovna za to bych se chtěl omluvit, protože to co je Barrandov zač teď, je na hony vzdálené tomu jak kvalitní byla tato televize před 5, 6 lety.

Monstrum (2008) odpad!

Je mi jedno kdo to natočil a nebo jak. Stejně je mi úplně ukradené celé monstrum. Odpad dávám bez rozmyšlení za kameru. Viděl jsem 25 minut a dál se to vážně nedalo.

plakát

MovieZone Live! (2010) (TV pořad)

Komentáře a hodnocení vycházejí z několik let starých pocitů a nálad. Nikdo soudný a normálně uvažující by tomu nedal víc jak jednu hvězdu kdyby to sledoval dnes. Narazil jsem na to náhodou na YT a viděl jsem díly 99, 100, 101 a 102 z nichž 102 díl jsem nedokoukal do konce protože ta otřesná arogantní opice (cival) se opravdu nedá poslouchat. Pokaždé co mluví je to hrůza. Nevadí mi jakýsi navážející se humor do kamarádů, ale to co předvedla tahle opice hrající si na redaktora "největšího filmového magazínu" bylo něco tak hrozného že je mi záhadou jak se tihle lidé mohou spolu kamarádit a být nějací přátelé. Hodnocení filmů je jen vedlejší linka urážek a posmívání se jeden druhému - po 3 slovech hurvínka (identifikován jako "imf") byl okamžitě přerušen opicí která mu řekla ať už zase drží hubu že moc mluví a co se týká dalšího sedícího ("rimsy", nebo tak nějak) bylo mu několikrát dost rázně řečeno že je tam k hovnu protože nic neříká (ani se mu nedivím že mlčí). Filmy se hodnotí jen proto že je natočil ten a ten režisér a že tam hraje ten a ten herec. Jakákoliv jiná hodnotící kritéria jsou okamžitě odstavena jinam a jen co se kdokoliv pokusí film nějak vyzdvihnout v něčem jiném než kvůli režisérovi nebo herci, jsou okamžitě přerušeni opicí (pořád tím myslím civala) která jim neustále skáče do řeči. Pokusy o humor jsem okamžitě přetáčel a jakákoliv snaha o humor ze strany opice (civala) vyznívá trapně. Moje hodnocení je 1 hvězda za pár informací které jsem přece jen ocenil.

plakát

Mr. Robot (2015) (TV seriál)

První díl celkem slušne uvedl zajímavé téma, které mě docela zaujalo a přiznám se že už dlouho se mi nestalo že bych si chtěl rychle pustit druhý díl. Druhý díl mě docela znejistil, protože už pojednával o něčem trochu jiném než první a místo hackerského "práskačství" na šmejdy a korporace, to začalo zavánět terorismem v pravém slova smyslu, když se naprosto vážně probírala možnost vyhodit do vzduchu plynárnu nehledě na oběti ( "tohle je válka a ve válce umírají lidi. S tím nic nenaděláš" ) aby vyřadily servry mocné korporace, které z plynárnou sousedí. Po trochu zvláštním druhém dílu jsem si pustil díl třetí, který je zase úplně jiný než předchozí dva a polovinu dílu zabírá příběh mladého debílka, který má doma těhotnou megeru se sklony k sado maso a kterej je zároveň i bukvice opíchávající mladého klučíka. Na hackerství zbylo jen málo prostoru a tak jsem se docela zklamaně pustil do dílu čtvrtého, který tento seriál posílá do stených vod jako milion dalších, které mi nemají co říct. Hlavní dějová linka - tedy hackerství - se zřejmně bude konat jen ojediněle a okrajově, takže na to zvysoka házím bobek. Kdyby se Elliot věnoval tomu co dělal v díle prvním, prásknul celou tu fsociety a dál dělal kouzla z PC které by zavíraly podobné individua jako byl drogový dealer, byl bych určitě raději. Nuž stalo se co muselo a já seriál pouštím k vodě.

Mrazík (1964)

Mrazíka bych si sám jen tak určitě nepustil. Jenže byla na návštěvě sestra i z dětma a při běžném hovoru o všem možném, přišla řeč i na filmy. Jak jsme se dostaly zrovna k Mrazíkovy už si nepamatuju, ale když jsem vyslovil onu větu že jsem ještě nemněl to potěšení, bylo vymalovaný. ××× .No tak možná si to zaslouží 1 hvězdu, ale je to jen kvůli tomu že je to pohádka, jinak je mi záhadou jak se tohle někdo odváží nazývat kultovním filmem. Herci byly dost nezáživní a vesměs nesympatičtí - možná účelově. Tato filmová "klasika" u mé osoby nijak nezabodovala.

Mumie (2017)

Myslím že tahle série filmů (jakési další univerzum propletenikum spojenikum) zakončila svůj rozjezd právě tímto filmem. Mohu li předpovídat, tak bych tipl že ještě zkusí ten univerzální vesmír pošťouchnout Frankem Stýnem a pak to hodí do kopřiv a budou dělat že to neexistuje. Jako obyčejný TV projekt by to sklidilo takové 3 hvězdy bez přemýšlení ale jako vysokooktanový blokbástr za takových peněz to musí nutně vzbudit otázky ohledně toho jestli ty prachy neprolily hrdlem nebo nezkouřily tuny hašiše, protože tak nudnou dobrodružnou "podívanou" jsem snad ještě neviděl - myslím o které by mi všichni tlačily do hlavy že patří do kina a musí to být ve 3D. No tak říkám že v kině to vidět nemusíte a 3D je zbytečné. Kdyby to šlo v TV o Nedělním poledni a nikdo by nevěděl že v tom hraje Cruise, podívá se na to jen velmi malá skupina lidí. Co se týká Cruise, tak bych to přirovnal k Reacherovi. Nemastný neslaný film na kouknutí a zapomenutí. Nehrát tady Cruise, polovina lidí by na to ani nešla.

Muž na laně (2015)

Název filmu mi pořád před oči cpe zoofilního uchyláka který běhá po lese a hledá svoji milou laň. No k filmu - dokument byl lepší. 2 hvězdy za to jak rychle to celé lanoví dokázaly připravit a za tu vrcholnou scénu. Jinak mi byl celý ten film docela ukradený.