Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

plakát

Babovřesky 3 (2015) odpad!

Po úspěchu série Slunce, seno ....... se dostavila ohavnost v podobě Kameňáku a Babovřesek, což způsobuje docela chaos ve všech 3 Troškových serií. Ono už jenom se vyznat v tom kdo je kdo a kdo hrál v čem, je docela oříšek. Bohužel jedna osoba - kterou chovám v úctě - si tyto všechny filmy může pouštět neustále dokola, což ve mě vyvolává stavy jako je deprese, pocit nedůležitosti, chuť spáchat sebevraždu, což je násobeno v případě nepřízně počasí, kdy se nedá z baráku zmizet ani se psem. Totální dno, které už níž prostě nedostanete ani kdyby se oběvila možnost vykopat 7 pater podzemních garáží.

plakát

Doktor Martin (2015) (TV seriál)

Ne úplně špatná verze Britského bratříčka. On sice už ten Britskej originál je v posledních dílech trošičku nudnější a Česká vezre nebude určitě o nic lepší, ale pořád je to lepší než třeba neuvěřitelně otravné seriály z Českých luhů a hájů. Česká verze má tu výhodu že má Donutila, kterej to zachraňuje kde se dá. Dost to sice kopíruje originál, takže se díváte na jinou verzi něčeho co už jste vyděli ale proč ne. Je to lepší než kdyby to udělaly české originální vypatlané palice které scénáře kopírují na kopírce. Jo a mimochodem, je to o několik tříd lepší než Německá verze, která dojela na ty nejnesympatičtější herce co jste kdy měly možnost ve skopčáckých filmech vidět. Takže za Donutila a pár dalších zajímavých postaviček dávám (prozatím) 3 hvězdy.

Labakan (1956)

Možná že jsem i ve svém věku divnej v tom že mám raději pohádky než akční filmy, ale tohle se teda nedalo zkousnout ani v případě "kulisy" k nějaké činnosti. Hudba je moc orchestrální a zvukově to celkově bylo moc chaotické a hlavně nevyvážené z mluveným slovem. Herci sice hrály co se po nich chtělo, ale opět jsem si všiml že jich mnoho doslova ten scénář četlo z nějakých nápověd. Navíc neumím ocenit ani to exotické a zvláštní prostředí ve kterém se to odehrává. Kdyby na to nečučela ta malá šmudla ( která jak jsem na konci zjistil u toho stejně spala ) tak bych to určitě přepnul třeba na čt24 kde se člověk alespoň něco dozví.

Lola běží o život (1998)

Velmi zvláštní film pracující z myšlenkou co by se stalo kdyby věci byly malinko jinak. Náhoda nebo "boží" úmlsl změní několik maličkostí a hned je tu jiný příběh.

plakát

Rookie Blue (2010) (TV seriál)

Další z 5 765 229 seriálů z policejního prostředí, který se nesoustředí na akci ale na postavy a jejich problémy ve službě. Jo je to nudný seriál.

plakát

Následníci (2015) (TV film)

Hele nebudeme si nic nelhávat, je to děsná blbost od Disneyho takže nečekejte fylozofické přesahy nebo životní moudra ( ne v takovém formátu aby se to bralo vážně ) Stejně tak nečekejte že to bude bavit takové ty větší lidi, kterým se říká dospělí. Je to pro věkovou skupinu do 15 let a přesně do té skupiny patří i jedna malá holka kterou to očividně bavilo, takže to vlastně až taková blbost není ( když se vám nelíbí horrory nebudete na ně čumět, stejně jako nebude normální dospělej čumět na My little ponny ) Soukromá poznámka : ta mladá žába ( Dove Cameron ) která hrála dceru Zloby, byla kouzelná a mě snad po druhé v životě zamrzelo že mi není kolevá 16 let, protože si dokážu představit že bych se do ní hned zamiloval :) V optimistickém rozpoložení podléhám dětskému vkusu a dávám 3 slušné hvězdy. PS : oni vlastně ani nebyli tak zlí, jak se nám distributor v popisku snaží namluvit

Ocelová pěst (2011)

Ne úplně blbej nápad, jenže špatně provedenej. Když ATOM dostával kapky od ZEUSE, vypadalo to jako by ho to bolelo a motal se po tym place jak kdyby byl v posledním tažení + když sebou plácnul na zem, tak to vypadalo jak kdyby brečel. Cpát strojům "lidské" city se teda minulo u mé osoby účinkem a spíše mi to hodně vadilo. Malej blonďáček byl na pár facek a tatík byl docela šmejd. Holka od vedle byla jediná kdo tam nebyl na pěst ( to ale přičítám tomu že je ženského pohlaví u které stačí když jen stojí a usmívá se ) Real Steel není dobrý film.

Live 8 (2005) (koncert)

5 plných a nebudu se rozepisovat. Miluju tydle lajf koncerty. Možná že to nepřekoná legendární Woodstock, ale stálo to za to. ( Shlédnuto prakticky v kuse z pár přestávkama )

plakát

Věda na vlastní kůži (2011) (TV pořad)

Parta nesympatických lidí neustále dělá z diváka debila stylem tak americkým že jsem přesvědčený o tom že po každém shlédnutém díle musí mít dítě ne o pár vědomostních buněk více, ale naopak méně. Experimenty jsou nudné ( a nebo již 100x viděné jinak a lépe ) nebo prostě nezajímavé ( nedokáží zaujmout ani tím co jsem třeba ještě neviděl ) a nebo jednoduše dibilní kdy vám ještě všechno ( pěkně po americku ) 7x zopakují a tváří se u toho jak vědci z NASA.