Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

plakát

Muži proti ženám (2014) (TV pořad)

Z tímto pořadem mám docela problém. On není špatnej co se nápadu týká, protože najít rozdíly mezi pohlavím může i pobavit, ale osobně mi vadí ty neustálé nesmyslné otázky a následné "vtipné" komentáře a hádky o to jak na otázku odpovědět. Kolikrát si říkám že ty otázky vymýšlí nějaký tým dementů, protože ptát se na to jestli mi žena dovolí ( ano DOVOLÍ !! ) jít na pivo, mi přijde jako od frigidní krávy, která je ještě panna. A na druhou stranu mě fascinují takové ty otázky jako třeba jestli se můžům více líbí velký, nebo malý prsa, vysoká nebo malá postava, blondýna nebo bruneta. V podstatě jsem přišel na to, že podle odpovědí, zřejmně nejsem 100% muž, protože minimálně na 30% otázek bych odpověděl jinak než ukazuje průzkum ( jen proto, že se mi líbí menší brunety z ne příliš bujným poprsím, tak jsem vlastně úpnej kretén, protože chlapům se dle průzkumu líbí vysoké blondýny z prsama velikosti čtyři nejmíň ) A na závěr bych to uzavřel tím, že valná většina účinkujících žen - čistě můj názor - mi nepřijde ani vtipná ani atraktivní.

plakát

Muži v černém: Globální hrozba (2019)

Mám pocit že kdekoliv se Hemsworth oběví, to stojí za prd. Bláznivá dovolená - propadák. Ghostbusters - propadák. Men in black - propadák. Ten chlapík by měl vyměnit toho kdo mu dohazuje filmové role. I ten Thor, se postupně propadal a propadal až se změnil na nezáživnou postavu. Muži v černém nefungují ani jako pokračování, ani jako pokus o restart a ani jako komedie. Polovinu filmu jsem otáčel očima kvůli protahování trapných scének, humoru a situací. Agent(ka) "M" byla na pěst už co se jako dospělá oběvila na plátně a agent "H" je nějakou trapnou parodií na Willa "J" Smitha. Děj je jedna velká směs miniscének které se někdo pokusl naroubovat do 2 hodinové stopáže aby ten film neměl jen 60 minut. Různé postavičky se tu oběvují a mizí a nikdo se ani nesnaží je nějak více využít, teda až na totálně nesympatickou postavu jakési zakrslé bukvice s čepičkou. Jak začaly vytahovat z různých částí auta ty zbraně, bylo mi vážně trapně a když už jsem si myslel že toho nechají, tak to pokračovalo dál a dál a dál. Tam kde první, druzí i třetí muži v černém fungovaly na jakémsi "uvěřitelném" základu, tady čtvrtý díl totálně ztrácí na zajímavosti a už se dostávají do éry CGI za každou cenu a je jedno že to celé postrádá efektivní a inteligentní rovinu. Když si vzpomenu na scénku kdy agenti "J" Will Smith a "K" Tommy Lee Johns, vlezou k té rodince do bytu, odsunou stěnu a začnou se vyzbrojovat, je to 100 000x geniálnější scénka, než když Thor a Valkýrie začnou tahat digitální zbraně z digitálního auta a pálí do digitálních protivníků. Stejně tak suprově funguje scénka kdy "J" Will Smith rodí malou chobotničku, než když tady kdokoliv byť jen mluví s jakýmkoliv mimozemšťanem.

plakát

My všichni školou povinní (1984) (TV seriál)

Teď na to čučí prcek a vyjádřila se nějak jako ve smyslu "to je fakt šílený. Neříkej mi že to takhle chodilo když si byl malej" Inu milá zlatá, ano, tak to prostě chodilo. A ty učitelky jsou dokonale přesné.

plakát

Máme rádi Česko (2013) (TV pořad)

Je to takový zvláštní pořad, který byl ze začátku dost nudný. Nevím čím to přesně je, ale postupem času jsem si jej zařadil do zajímavých a každým dílem se mi zdá že mně to baví čím dál víc. Rozhodně na poli ČESKÝCH pokusů o humornou show, je to někde těsně za průměrem. Takže za 3.

Méďa Béďa (2010)

Ha, ha, ha. Fakt to pobaví jak sviňa. To že někdo půl roku animuje každý chlup na 3D zvířátkách ještě nedělá film dobrým.

plakát

Na stojáka (2004) (TV pořad)

Narazil jsem na to na YT a opravdu netuším, čemu jsem se tam měl zasmát. Zkusil jsem asi každého z aktérů (netuším kolik jich tam je a jak moc jsou kteří aktivní) a to v několika jeho výstupech (dohromady jsem teda viděl asi tak 30 scének) a ne. Není to vtipné ani zábavné a i ta otravná blondýna po pár scénkách ztratí kouzlo tupé barbíny. Když jsem se dozvěděl, že tahle šou míří do kina, polilo mě studené "cosi" co se ani nepokouším identifikovat. Pokud je za tohle někdo ochotný platit, tak je mi líto naší humorné povahy. Ta už zřejmě skončila, protože vystavět "humor" na sprostých slovech aničem jiném, je opravdu smutným faktem dnešní zkurvené doby. Není se co divit tomu že "dopis KSČM" sklidil nejvíc potlesku. Smutné.

Nebe existuje (2014)

Pocházím z věřící rodiny, i když já sám věřící nejsem. Mí rodiče jsou (řekněme až fanaticky) věřící natolik aby uvěřily každému slovu v tomto filmu. Neodsuzuju je za to. Je to jejich pohled na věc a ne můj. Mě ten film nudil a když jsem zjistil že je "podle skutečné události" uvědomil jsem si svoji averzi na podobné bláboly. Přišlo mi to až přehnaně určené právě věřícím. Nezabývá se to jiným pohledem na věc. Nehodnotím. Neviděl jsem začátek a ani konec.

plakát

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Tak Honzík se nám vrátil ze záhrobí (klidně bych odpřísáhl že jsem viděl nějakou reportáž o tom že zemřel) Stačilo mi 5 minut abych pochopil že scénáristé nebyly vybráni náhodně ale že nám jejich příjmení mají napovědět jak je to s tímto pořadem doopravdy. Nemůžu pochopit omezenost lidí (ehmmm........) kteří jsou ochotní se do krve hádat kvůli tomu že je to pravdivý pohled a ne jen nahraná ptákovina z amatérskými herci. V dnes shlédnutém díle, jsem zaznamenal povědomou tvář. Myslím že tu ženskou znám z nějaké reklamy.