Dallas 63 (2016) (seriál)

Hodně povedený seriál. Snad nikoho nenapdne točit ve stejné sestavě druhou sérii.

Lucifer (2016) (seriál)

Po prvním díle, musím přiznat že mě to hodně zaujalo. Jen ten černej archanděl mi dost vadí. Pokud si další díly udrží stejnou dávku humoru, sarkasmu a kousavého partnerství, bude to povedená jízda. EDIT po pár dílech : 1 díl byl hodně povedený. 2 díl pokračoval v podobném duchu. U 3 dílu jsem už začal pozorovat mírný pokles zajímavosti. 4 díl byl mě docela nudil, protože mě nebavilo to sexuální téma. 5 díl už se řadí do stylu obyčejných detektivek, kdy se sice ještě dočkáme pár hlášek, ale už to není ta povedená kupa sarkasmu a rýpání jako v prvním díle. Hodnotit ještě nebudu, ale začíná to být normální kriminálka, jan se zajímavějšími postavami. Uvidíme dál. Lucifer byl v prvním a druhém díle dobrej týpek, ale v pátém už mi spíše připadá jako otravnej vtěrka. Nemůžu si pomoct.

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

Orangutan české gastronomie, z tak dokonale nabroušeným umem, že dokáže uvařit houbovou polívku i bez hub. Na tomto pořadu je jasně patrné, že kariéru může v naší republice udělat každý. Třeba i prodavač sportovních potřeb, který nás učí vařit i bez ingrediencí k tomu potřebných. Neuvěřitelné.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Show Bennyho Hilla. Kdyby nebyl takovej kanál, možná bych i hodnotil nějakými hvězdami, ale za to my ten šmejd sprostej drzej nestojí. Dobrý den vole. Tak jsem  vole tady vole abych vám vole ukázal vole jak se vole má vařit vole. ÉÉÉÉÉÉ ... tohle je vole co jako vole ? To má  být vole jídelní lístek vole ? Proč tu máte vole 30 jídel vole ? Svíčková ? Ty vole tohle ještě někdo jí ? Smažák ? Hnus fialovej kterej bych vole zakázal. Guláš vole jak za komárů ty vole to bych blil vole. Ty vole žraločí ploutev - ty vole co to je ? Proč tady máte vole tolik obrázků ? Z obrázku se vole nenajíš vole. No nic dám si ...... Brambory sou divně bílí vole to je hnus, omáčka je hnědá, hnus, kuře je málo upečený to je hnus. Vole proč tu máte na oknech závěsy vole ...... ...... ..... ..... Odpad. Pomáhat se dá i slušně. Když někam přijdu je alespoň slušnost to zdělit bez 8 sprostých slov v jedné větě. Vzhledem  k  tomu že jsou češi šťasní z toho když někdo udělá něco špatně a nejvíc uznávají nadávání a sprostou mluvu, není se co divit že tohle má tolik %. Sprostej tlusteju pán kterej možná vařit umí ale jinak je to svině která nikdy neuzná že by kuchař mohl být dobrej. Když už kuchař uvaří "dokonalé" jídlo, plešatec mu vynadá za to že to jídlo dává na talířky s kytičkama nebo do fialové misky, popřípadě že dal moc velký kus masa a moc velkou porci brambor. Jídlo má mít jen "100" gramů, protože když dáš víc, nevyděláš. Děkuju pane hovado za to že "U Trávníčků" už se nedá najíst protože z jídelního mlístku zmizelo 20 jídel a nahradilo je 10 jiných na které má tak 10% obyvatelstva. Pardon ale pokud se chci v restauračce najíst, nejdu tam na Steak Americana Medium, za 1300. Běž vařit do školy a nebo do podnikové jídelny abys pochopil o čem je vaření.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Mírný úpadek, hlavně kvůli špatně obsazeným rolím Electra (J.Foxx se na to moc nehodil, nebo neměl hrát až takové pako) a H.Osborna (který vypadal jak 15 letej kluk a na konci jak zfetovaná ještěrka) Ale pořád slušnější neš Raimiho ušmudlaný pokus. Konci jsem nějak nerozuměl. Proč bylo nutné aby Gwen umřela ? Nechápu tak výrazný odklon od sešitků. I tak je to dobré pokračování (škoda že došlo jen na dva díly. Tenhle týpek by mi k Avengers docela seděl)

Amazing Spider-Man (2012)

Střapatý Andrew Garfield a ďiblíkovská Emma Stone, jsou mi sympatičtější než vykulený Tobey Maguire a nudně nezáživná Kirsten Dunst. Tohle zpracování se mi libí daleko víc než to starší. Škoda že se dočkalo jen jednoho pokračování (na příští zpracování se počítá z jinými herci a bude se zase restartovat) Denis Leary měl vydržet do dalšího dílu. Škoda no.

Deadpool (2016)

Já si z toho na prdel nesednu ani kdyby jste se všichni na hlavu stavěly. Uznám jedině jedinou věc. Deadpool je nová šance na oživení zmršených X-men filmů (Morena Baccarin nějak zapoměla stárnout ne ? Teď jsem viděl pár dílů Firefly a i když uběhlo 13 let, tak vypadá pořád stejně)

Firefly (2002) (seriál)

Po nadšení všech kteří psaly "Od pátého dílu se to rozjede" nebo "Stačily 3 díly a byla jsem chycená" či další nadšené výkřiky jako " Ze začátku nudný seriál, který po pár dílech máte problém přestat sledovat" jsem si řekl že se teda podívám taky. Vydržel jsem z velkým úsilím 4 díly, které byly nudné, prázdné, ukecané, nezajímavé a nic se v nich prakticky nedělo. Popohnal jsem tedy šipečkama pár dalších dílů, aby se ubezpečil že tyto nadšené ohlasy nezdílím. Dám tomu 1 hvězdu za slušně propracovaný vesmír. Westrn ~ Sci-fi nevadí. Vadí ta nuda která z toho leze v každém záběru (Nezapoměl někdo říct Moreně Baccarin, že když nebude stárnout, tak jí budou lidi podezírat z nekalých praktik ? Ta ženská vypadá po těch 13 letech pořád stejně)

Muž z oceli (2013)

Měl jsem připravené takové shrnutí děje, ale předběhl mě uživatel knihovna který napsal v podstatě to, co jsem chtěl napsat i já. Přečtěte si tedy jeho komentář. Jen bych jej doplnil v jedné věci. Všichni obyvatelé Kryptonu nemají ani ponětí o vědě a tak všichni zemřou, protože nevěří že planeta je v hajzlu. Taky mi není úplně jasné proč nikdo nezdrhal z planety která očividně byla před koncem a z ledovým klidem všichni spáchaly sebevraždu (planeta se rozpadá a všichni čumí a nic nepodnikají) Russell Crowe a Kevin Costner jsou tahouni, kteří bohužel nedosty moc prostoru. Jsem velmi zvědavej na pokračování z Batmanem.

Rosamunde Pilcher - Ať půjdeš kamkoli (2010) (epizoda)

Partnerka čumí na všechny tydle filmy, takže i já občas "poslouchám" o co tam jde. Vždy mě na těchto filmech bavilo odhalovat jaká přijde dramatická situace, kvůli které se ti dva rozejdou, aby se na konci zase daly dohromady. Spousta těch filmů jsou kýble hnoje - to si řekněme na rovinu - ale tento je zajímavá vyjímka. Příběh byl dobrý a zápletka tady dokonce dávala smysl ! ::--:: Nadine Warmuth, vypadala v některých záběrech jako Sandra Bullock. ::--:: Během filmu mě napadlo že kdyby se toho chytl nějaký hodně dobrý scénárista a režisér, mohla to být dobrá komedie.