Jimmy Cool (2009) (seriál)

Ujetej seriál o věčně pozitivním týpkovi, zamilované holce, démonovi a hromotlukovi, doplněná o bizarní postavy a kupu dobrých hlášek. Kouká na to prcek, takže jsem už pár dílů viděl. Na to že je to tak pro děti do 12 let se to dá. 3 placky.

Flash (2014) (seriál)

Napřed jsem se nějak nemohl donutit abych se díval na víc jak 3 díly, ale nakonec jsem to zkousl a viděl jsem celou první sérii. Tak hlavně musím vyzdvihnout to, že se konečně někdo rozhodl že série se ukončí a nezůstane spousta nezodpovězených otázek (Když si odmyslíte posledních pár vteřin v závěru které mají jen nalákat na druhou sérii) Všechno se vysvětlilo a na všechno se odpovědělo, takže v pohodě. Odpadlo taky docela oblíbené "škatule hejbejte se" ve vztazích, takže další malé plus. Záporák v pohodě, parta kolem Barryho taky v pohodě. Shrnul bych to tak že za 4 hvězdy z dodatkem že není třeba nijak nervózně vyčkávat na další díly druhé série. Až jich bude k dispozici víc, tak se mrknu i na tu druhou sérii. Trochu vadí počet dílů, ale vlastně to nijak imbecilně nenatahovaly (až na rodinné rozhovory, které se dají přeskočit bez ztráty děje) takže tomu ty 4 nechám. :::::: EDIT ~ druhá série : tak jako dost pokles. Zápletka je moc překombinovaná, záporáci jsou klišoidní o 100% víc než před tím, hlavní postavy začínají být dost nudné. Iris je oproti první sérii už víc jak na pár facek, vznikají podzápletky které jen kazí děj. Díly 13 a 14 odehrávající se na zemi2, byly nudné, nezáživné, hloupé + se vyskytla další zápletka z vězněm v masce, ZOOM samotný se tady chová jak záporák z 80 let a vede trapné a tragické keci. ::::: Hrubý pokles oproti první sérii je prostě nepochopitelný. Pokud první série byla na 4 hvězdy, tak druhá série je tak z těží na 2 hvězdy. ( Ještě ty 4 hvězdy nechám, ale drží se tam jen tak tak)

Childhood's End (2015) (seriál)

Knihu jsem četl hodně dávno, takže si prd pamatuju, ale nevěřím tomu že A.C.Clarke, napsal takovej chaotickej maglajs. První část byla v pořádku, budování atmosféry, strach, naděje, tajemství, to všechno se povedlo. Druhá část je už o hodně horší. Přesouváme se v ději o několik let aniž by postavy zestárly (tuším že to bylo o 20 let) všechno je zamotané, nic nedává moc smysl, otevírají se otázky na které se neodpovídá. Třetí část je už jen chaos bez logiky. Vůbec není vysvětleno kdo je Jennifer, proč mají děti ty schopnosti, kam na konci zmizí, a hlavně co se stalo se ZEMÍ, když byl Milo pryč. Do prdele konci jsem vůbec nerozuměl. Milo byl pryč 85 let a Jennifer vůbec nezestárla a ještě vysávala energii z planety ? Proč ? O čem to bylo ? Co to mělo za smysl ? Když Vládci věděly co je Jennifer zač (a zřejmě to byla ona kdo zničil všechno) tak proč ji někam neodvezly, nabo tomu nezabránily ? Co se povedlo, tak to byly triky a vzhled lodi vládců. Krásný kousek. Dám tomu 2 hvězdy a jdu shánět knihu, abych pochopil o čem to bylo.

Slavné sportovní okamžiky (2011) (pořad)

U některých dílů je to na slzy. Sleduju to nepravidelně ale viděl jsem všechny (prozatím) natočené díly. Když se podívám na vývoj sportu od řekněme 40 let až do současnosti, tak se nemůžu ubránit nenávisti ke všem kdo ten sport kazí. To že se podvádí ve fotbale nebo boxu, jsem už věděl, ale aby někdo podváděl při krasobruslení nebo skoku dalekém, je už vážně na zamyšlení nad celou tou myšlenkou sportování pro nějakou výhru. Dříve se sport dělal pro pár nic neříkajících ocenění (v řádech pár korun a nějakých cetek bez hodnoty) a čím víc postupuje doba, tím víc se z toho stává odporná záležitost. Nicméně to nedělá pořad špatným, to jen znamená že je to pořad který má smysl. Ukazuje nám co je ve světě sportu možné i nemožné. Tolik zbytečně mrtvých sportovců, jen proto že zabezpečení stojí moc peněz, neůcta k životu jako takovému (ten mrtvý sáňkař a reakce výboru) :::::::: Možná se zdá že jsem moc negativní a že pořad ukazuje i mnoho jiných věcí, ale když mě je prostě líto když vidím jak mnozí dřou celý život aby něco dokázaly a pak stačí jeden okamžik a šance je pryč jen proto že někdo podváděl nebo neudělal bezpečnostní opatření. Kolik lidí muselo zemřít než se v závodech F1 udělalo tolik změn ? :::: Pořad by si zasloužil delší formát a vysílací čas na veřejnoprávní TV.

Přežít! (2008) (seriál)

Hodně dobrej seriál, který sází na jednoduchost a přímočarost a který se nijak nesnaží dváka nudit natahováním děje (verzi z roku 1975 kterou je to inspirováno jsem neviděl) /-/ ::: Dodatek - už mě začíná Hollywood docela srát neustálým rýmečkováním již natočeného. Chystá se totiž USA verze tohoto seriálu. Problém vidím v tom, že amíci to natáhnou na 3 série. ¤¤ Už se těším na dobu, kdy se budou dělat verze pro američany, brity, evropany, asiaty, černochy, lesby, gaye a potom to vezme Disney a udělá muzikál. To bude paráda

Rambo III (1988)

Hmm.... Asi jsem z těch akčňáků dob minulých vyrostl, ale nepřišlo mi to jako bůhvíjaká pecka (podobně jsem se nedávno cítil u Komanda, na kterém jsem byl před mnoha lety v kině asi 5x a teď jsem doslova zíval nudou a protáčely se mi oči) Rampa to má za 2.

Kdo je kdo? (2014) (pořad) odpad!

Po necelých 4 dílech co jsem viděl (nějak to nestíhám vídat celé) můžu z klidem prohlásit že je to jedna z těch horších variant "velmi oblíbených" zábavných pořadů. Hádej kdo jsem, bylo podle mého teda o několik řádů lepčejší. Tento styl humoru, který předvádí Vondráček (trapné hlášky) + trapné ukázky herectví té nány co má dělat nápovědu (Marie ? či jak) mi teda moc pod nos nejdou. Bohužel. 1 hvězdu za dobrou pohodu kterou občas vytvoří dobrá sestava lidí (Po těch xy jiných pořadech je zvláštní že se jak Nova, tak Prima prostě neumí z předchozích chyb poučit) EDIT : po mnoha dílech to vzdávám, protože je to díl od dílu trapnější. Hodnocení měním na odpad. Nadale sledovat nebudu. PS : Koháka by měl někdo už konečně zabít, protože je to jen nudný otravný debil, který neustále dělá "vtipy" kterým se ale podle mého nikdo soudný nemůže smát

Výroba prototypů (2008) (pořad)

No za 3. Víc tomu dát nehodlám. Viděl jsem několik dílů a i když uznávám že nápady jsou dobré, tak provedení je špatné. Taky nějak nechápu, proč se ve všech podobných pořadech neustále musí vypořádávat z časovým rozvrhem. Dostanou plány a peníze (u Discovery si neumím představit nějaký nuzný peníz) a mají na to jen týden ? No nevím teda.

Chuck (2007) (seriál)

(Rozkoukáno v jakési slabé chvilce) Hodnocení je mi záhadou. Seriál celý je záhada sama o sobě. Když už někdo vymyslel tak "geniální" nápad (který mi připomenul další zoufalost jménem Jake 2.0) tak proč ho nevyužívá ? Jako nechce se mi věřit že když má Chuck v halvě milion informací, tak se je nikdo nesnaží nějak využít. Přiznám se že po 4 dílech jsem dost přeskakoval a nakonec jsem to vzal zrychleně kdy jsem si z každé řady vybral pár náhodných dílů, ale i tak jsem nenašel žádný (možná jsem měl kliku na nudné díly a ty povedené jsem přeskočil) který by mi dal záminku to nějak sledovat. Kdybych se chtěl dívat na partu trotlů z nákupáku, zajdu do centrumu a mám to na živo celý den. Jediná jakž tak, zajímavá postava, je Adam Baldwin, který ale nemá šanci něco hrát, protože scénárista mu vymyslel absolutně nevyužitou postavu. Yvonne Strahovski je možná hezká holka, ale tady byla na pěst snad v každém záběru. ::::: .Chytl jsem díl kde hrál Dolph Lundgren - má to ten chlap zapotřebí ?

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Toto, není dobrý pořad. Háma evidentně ztrácí půdu pod nohama a věřím že už tak po 3 díle začal proklínat den, kdy se na tuhle nudu upsal. Otázky mi připadají nezajímavé a často ani nedávají smysl.