Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

Ochránci (2017)

Napsat nějaký komentář asi nemá smysl. Ostatní to vystihly naprosto dokonale. Po všem tom marném snažení o pozornost diváka, jsem utrpěl mírný šok z titulkové scény, která naznačuje že se bude v téhle prapodivnosti snad pokračovat ! Hele na rovinu, 5 Transformátoři z Kardanové lhoty za 5 galaktickými mračny, byly o několik levlů lepší. A to už je co říct. PS : ta neviditelná holka je asi nejzajímavější co se týká schopností. Zbytek je zoufale nezajímavý. Medvěd je hnusnej a neumí nic než mručet a mluvit jak lempl, Kamenovrh je zoufalej už od začátku a tváří se jak idiot, Ninja je sice rychlej ale jinak je to mánička na pěst (kdyby místo těch, pro boj nepoužitelných, zahnutých šavlí, měl třeba švihadlo, byl by zajímavější) a Jelena Jekatěrina, je tragická i když nemluví. Jak otevře hubu je po napětí, protože je to k smíchu a nevíte jestli si dělá prdel nebo to ze sebe chrlí smrtelně vážně.

plakát

Odhalení: Mimozemské spisy (2012) (TV seriál)

Existují mimozemské formy života ? Ano, věřím že ve vesmíru nejsme sami. Už bylo několikrát prokázáno že statisticky jen v naší galaxii může být několik desítek milonů obydlených světů. To že tady byly v minulosti ( dávné ) bych nechal otevřené, protože něco tady sice nesedí ale zrovna mimozemšťany bych za tím nehledal - ale kdo ví, Já u toho nebyl, takže bez důkazů to nelze vyvrátit ani potvrdit. // Budou jako my ? Ne, nebudou. Stačí se podívat na naši planetu co je tady životních forem, takže nemyslím že by emzáci vyrůstající v jiných podmínkách byly podobní lidem. // Hodní nebo zlí ? Dost složitá otázka na kterou se těžce odpovídá, ale řekněme si na rovinu jak asi musí být efektivní letět stovky let někam jen proto aby vyhladily nějaké nepodstatné smetiště imbecilů co si ničí vlastní životy nesmyslnými válkami. Taky nechápu k čemu by jim ta naše planeta byla dobrá, když nebude kompaktibilní z jejich přirozeným prostředím. Jistě mohly by vytáhnout "zázraky" a překopat si naše prostředí na pro ně vhodnější. Tady ovšem narážíme na fakt jak moc odlišné prostředí pro ně naše planeta představuje. Nedokážu si ani při největší fantasii představit jak se trmácí stovky let, pak se budou ještě obtěžovat bojováním aby udělaly místo ( musely by to po sobě jěště navíc uklízet, protože bydlet mezi mrtvíma lidma asi nebude to pravé ořechové ) a ještě dalších xy let čekaly na to až bude pro ně prostředí vhodné - nehledě na fakt že by musela být nespočítatelná náhoda že by se shodovala přitalivost a vzdálenost od slunce či celková velikost planety. // Jak moc budou od nás ve vývoji ? Nejmíň 1000 let, jinak nemají šanci sem vůbec doletět. Pokud je vůbec budeme zajímat, protože pro ně budeme asi něco jako jsou pro nás opice - čily nezajímaví. // Jsou tady teď ? Co blízká setkání kterými se to ve světě jen hemží ? Doporučoval bych ústavní léčbu a tuny prášků a ono to přejde. Pokud ne, je mi vás líto. // Co budoucnost ? Máme šanci stát se součástí galaktické"OSN" ? Nás žádná budoucnost nečeká. Než se vůbec z nějakými mimozemšťany setkáme, bude tady jiný živočišný druh, protože člověk nemá šanci přežít tohle sebevražedné ničení jediné planety kterou máme. Návrhy a studie na osídlení jiných planet považuju za utopistické, protože pořád přemýšlíme jen v rámci finančních možností, a proto nikdy nepostavíme nic jiného než MIR a pár raketoplánů. I mise na Mars je silně přehnaná, protože by to nedokázala zaplatit ani polovina planety. Takže pokud budeme uvažovat jen v systému "stojí to strašně moc peněz" nikdy se nepodíváme nikam jinam než na ten Měsíc. // UFO ? Co to vidíme na obloze ? Halucinace. -------- Ne zrovna dobrý seriál, který se ani nesnaží to brát vážně a spíše dělá z komára žirafu zkříženou z hrochem.

plakát

Odložené případy (2003) (TV seriál)

Nemám tušení kolik jsem viděl dílů protože to fakt moc nesleduju, ale občas si to nechám puštěný a nepřepnu, abych si pokaždé řekl že je to jeden z těch nejhorších seriálů na kriminální téma. Případ pokaždé začíná nějakou úplně divnou vzpomínkou někoho kdo 30 let držel hubu ale najednou si vzpomenul že za rohem stála modrá dodávka se zelenou skvrnou na dveřích, nebo podobnou vzpomínkou která do případu vnese úplně nové světlo. Policajti potom chodí sem a tam po všech svědcích které už vyslýchaly před xy lety jiní policajti, ale najednou se ukazuje že ti staří policajti kladly asi špatné otázky, protože BUM a máme vraha. ¤¤ Nejgeniálnější díly jsou ty, které řeší třeba 30 let starou vraždu - no to teda koukám jakou mají Američani geniální paměť. Mně v roce 2013 srazilo auto ( pouze zlomená ruka ) ale už si nevzpomenu ani na to, v kterém to bylo měsíci, natož abych věděl co bylo za den a kolik tam stálo lidí. ×× Snad 1 slabá hvězda za ty písničky.

plakát

Odvážné palce (2009) (TV pořad)

Dost si vybírám episody a i ty vybrané episody přeskakuju jen na ty recenze které mně zajímají. Přesto díky Fukovi dám 4 hvězdy, protože ten člověk je neskutečně zajímavej ( mám rád i jeho komentáře a recenze v psané formě - má odvahu napsat to co si lidi myslí ale mají trochu obavy to naplno napsat )

plakát

Ohnivý kuře (2016) (TV seriál)

Zatím se na to dívám jen proto že mě zajímá do jak velkých dluhů se ještě dostanou a kdo z nich zabije Babčákovou. Po 10 díle, je mi jasné že z dluhů nevylezou ještě minimálně 29 dílů, takže se na to přestávám dívat pro nelogičnost děje. Už po prvních 3 dílech mi nebylo jasné chování postav - určitě bych si nenechal srát na hlavu - a navíc se mi zdá že se to neodehrává v ČR ale v nějakém jiném neexistujícím státě, protože takové lidi já osobně neznám a ani v mém okolí se nevyskytuje tolik imbecilů, idiotů a dementů, jako tady na čtverečný metr. Odpad nedám. Hodnotit nebudu.

Oko bere (2008)

Kdyby celý film byl tak našlapanej jako druhá polovina, mohl si dojít pro více hvězd. Co jsem moc nechápal, bylo to že tahle geniální parta obírala pořád dokola tuším jen 2 kasina. Vzhledem k tomu jak dobře to měly vykoumaný a jakou si daly práci z převleky a maskováním, bych čekal že půjdou pokaždé do jiného lokálu aby nebyly tak moc na očích. Hlavně v případě šéfa ochranky, který měl z profesorem nevyřízené účty, bych asi nelezl pořád na to samé místo. Překvapením pro mne bylo také to, že je to natočeno podle skutečných událostí.

plakát

Olympijský stadion v Londýně (2012) (TV film)

Ukázka toho jak se posouvají hranice možností. Před 20 lety by to nebylo možné postavit, protože neexistovala technologie která by to umožnila. Jen je škoda že u těchto dokumentů (megakonstrukcí a megastaveb a podobně) nečekají tvůrci na úplné dokončení a uzavírají to ještě před dokončením. Tenhle stadion stál sice fůru peněz ale je to opravdu parádní stavba.

plakát

One Direction: This Is Us (2013) odpad!

Měl jsem připravený plamenný komentář na téma "Blijeme hrůzou nad touhle lůzou" ale po přečtení komentářů od verbala a bestlamy bych se bohužel jen opakoval, takže dám jen odpad ( a přečtěte si komentáře od nich ) Vzkaz pro spaceboyCZ : v průběhu a po zkončení téhle hrůzy, mě to na pár vteřin napadlo. Naštěstí jsem odolal, takže - běž se bodnout sám ( Dodatek : znám minimálně 20 skupin ( bavíme li se o skupinách ) které by si zasloužily svůj film. Tahle banda kriplů, je jen uměle vytvořenou partou která má vydělat peníze. Nikdy z nich nebudou Beatles, Queen, Aerosmith, nebo třeba Police či Genesis.

plakát

Ordinace v růžové zahradě (2005) (TV seriál) odpad!

Nerozumím řeči jejich kmene. Rozmýšlím jestli můžu hodnotit něco, z čeho jsem viděl dohromady možná 1:30 minut. Nechám se unést davem a dám odpad.

Osamělý jezdec (2013)

Sice humorný, ale jinak dost prapodivný western, který spíše na dobrodružství a děj, sází na vtipné ztvárnění podivínského indiána a gentlemanského rangera. Hudba a triky byly sice dobré, ale celá ta podívaná bez děje nemá prostě moc velkou šanci zaujmout. Při celém tom vlakovém chaosu v závěru filmu, jsem byl totálně mimo a nechápu jak se pořád ty vlaky míjely, spojovaly a zase rozpojovaly. 3 hvězdy za humor, triky a dobrý herce.