S čerty nejsou žerty (1984)

Neexistuje na celém světě lepší pohádka. Co k tomu mám víc napsat ? Nějaké hlášky ? "Je to rebel !!" ¤¤ "Jméno ! ~~ Čert z hodností vraníka. Teda vlka" ¤¤ "Tatínek vám vyhlásí válku" ¤¤ Těch hlášek je tolik ....

Moderní zázraky (1993) (seriál)

Doporučuju vyhledat na You Tube. Velmi zajímavý seriál. Viděny díly : Da Vinciho technologie / Lokomotivy / Lžíce a lopaty / Extrémní letadla ( asi nejméně zajímavý díl ) / Těžké kovy / Nezničitelné výrobky ( tady mně hodně překvapilo co všechno vydrží polystyren - fakt neuvěřitelně odolný materiál ) / Podivuhodné zbraně / Největší stroje - 1,2,3. Mám tyto typy dokumentů rád. Vždy se dozvím něco nového a vždy mně to dokonale ohromí.

Auta (2006)

Bravůrní pixarovská jízda. Takhle se mají dělat netradiční filmy. Kdo by řekl že to bude fungovat že ?

Skleněné peklo (1974)

Vrchloná podívaná a titul nejlepší z katastrofických filmů na kterou se ještě nikomu nepodařilo dosáhnout. Tady bych rozdával oskary i za štěky lidí kteří se ve filmu jen mihly. Tohle má být nejlepší film na světě. Ne nějaký zaplivaný šóšeng.

Smrtonosná past (1988)

Začátek legendy. Alan Rickman je padouch o kterém se dá říct že patří mezi ty nejlepší padouchy stříbrného plátna.

Tanec s vlky (1990)

Plný počet. Přesto je to podle mého moc dlouhé. Ale jinak si to těch 5 zaslouží. Poručík Dunbar je nejlepší filmová postava na světě.

Krajina střelců (2003)

Tohle předběhlo i takovou pecku jakou je Tanec z vlky. Kevin Costner má prostě na takové filmy talent. A celý ten divoký západ mu sedí dokonale na tělo.

Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Na tyhle týpky jsem narazil vlastně náhodou. Moc se na TV nedívám, takže mi mnoho věcí uniká. Teď jsem narazil na Bořiče mýtů na jednom on-line kanále a jsem nadšený. Tohle je sranda, která by měla být součástí každé vyučovací osnovy. To co tahle parta dělá je vlastně praktická ukázka toho, jak funguje všechna ta věda, které mnoho lidí nerozumí. Výborný vědecký pořad.

Já, robot (2004)

"Dokážeš snad složit symfonii? Nebo z plátna udělat umělecké dílo ?" ...... "A vy snad ano ?"