Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

Hvězdná brána (1994)

Jeden z prvních filmů, který jsem si pořídil na BR. Můžu vidět klidně 5x ročně a pořád mě to baví.

plakát

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (TV seriál)

Po pár dílech jsem přestal sledovat. Tenhle "bratříček" už jen parazituje na úspěších svých předchůdců. Nebavilo mě to a nebyly mi sympatické ani postavy.

plakát

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (TV seriál)

Jediné co to kazilo, byly opakující se problémy se ZPM. Je jedno kolik jich mají, pokaždé je úplně vybijou a musí hledat další. Na to že Antikům stačily 3 kusy na provoz celého města po dobu několika staletí, tak ůidem 3 ZPM stačí jen na pár akcí a jsou zase na dně. Jinak se jedná o povedené odbočení a navázání na nalezení Atlantidy. Povedly se také různé návštěvy starých známých z SG-1. Nejlepší postavou Atlantidy je bezkonkurenčně Ronon Dex. Jeho postava v určitých momentech překonává i hláškujícího Jacka O'Neilla. 4 hvězdy. Na plný počet by musely ubrat těch méně povedených epizod řešící problémy jednotlivců a hlavně tedy Teyly Emmagan, která zabrala asi nejvíc episod.

plakát

Jak se krotí krokodýli (2006)

あなたはこれらの文字を理解していない場合、私はこの映画から持っていたとして、あなたは同じ感情を持っている。ただ愚かなフィルム。 A včil mi tvrďte že to není pravda.

Atlas mraků (2012)

Jednoduše jsem filmu nerozuměl. Vizuálně a herecky to bylo fajn - poznat Halle Berry, Hugo Weavinga, nebo Hugha Granta, bych si bez závěrečných titulků asi netroufnul - ale bohužel jsem nerozuměl příběhu. Chaotické skoky v čase bez jakéhokoliv upozornění mně dokonale mátly a vůbec se mi nepodařilo přijít na to, proč tomu tak je.

Milenci (2008)

Prapodivný film, který mi moc nesedl. Nevím přesně čím, ale moc jsem se na něj nesoustředil a spíše jsem klepal prstama o stůl a čekal na konec. Hmmmm - za 2 hvězdy.

plakát

Daredevil (2015) (TV seriál)

Pokud mám srovnávat z dalšími komix seriály ( Arrow, Flash, Gotham ) tak Dardevil jasně vede o celé koňské délky. Zatím po 5 dílech musím říct že mně baví víc než všechny ty televizní komixárny dohromady. Kdybych musel hodnotit hned, dal bych 4 hvězdy. Hodnocení ale nechám až po více dílech, nebo až po celé sérii - čert ví co se může pokazit.

plakát

DobroDRUH (2015) (TV pořad)

Nechci se tady chlubit jakej jsem tvrďák a dobrodružství mi je bližšší než teplo domova, ale řeknu rovnou že takové trapné dobrodružství jaké zažívá chudáček Ádík jsem teda zažil několikrát.Stačilo u bráchy v "divočně" zažít 2 metry sněhu. K nejbližšší civilizaci je to z jeho pastoušky nějak kolem 2 KM, takže prošlapat dvou metrové závjeje sněhu, když bylo jasné že cestáři nepřijedou, bylo skoro na půl dne. ¤¤ Ádík tady zevlí, stěžuje si, je mučen horkem, prošlapá si nové cvičky a neustále se diví co se kolem něj děje za podivnosti. Takovej kretén to přece být nemůže, nebo jo ?

Hacker (2015) odpad!

BACHA !! SPOILERY JAK KRÁVA !! Popíšu co se dělo ve filmu prvních 40 minut. Vybuchne jaderný reaktor kajsik v Číně, a parta čínských chlapíků se asi 5 minut o něčem vybavuje ( bohužel v částech kde mluví čínsky se někdo neobtěžoval dělat titulky, takže nemám tušení o čem mluvily ) Pak se přesuneme na burzu kde někdo navýší cenu Soji o xy%. Následně se ocitáme ve vězení kde se nám představuje hlavní hrdina - tentokráte se ale nejmenuje Thor, ale Hathaway, který dostane nabídku od FBI aby jim pomohl chytit toho dacana co nechal vybuchnout reaktor a navýšil cenu Soji. Thor si ale počíná jako ostřílený mazák a pošle je do prdele, protože on chce dohodu trochu jinou než mu oni nabízí. Celkem rychle se přesouváme z vězení, a Thor si ihned sedne k PC a plácá nějakou divnou mluvou že řádek 25 v RAT programu není dokončený. Potom jde na pivko z asijskou kočkou, a ona tam chvilku plácá nějaké zen budhistické cosi o mysli a vnitřním něčem. Do hospody vejdou 3 týpci a strhne se rvačka ( čert ví proč ) a Thor jim všem dá na budku a ...... pak jsem to vypnul, protože nejsem idiot abych čuměl na nějakou sračku ve které jsem vůbec netušil o co jde a o čem tam mluví. Vězeň zabáslej za PC podvody si klidně hraje z mobilem, počítačem a v klidu si chodí bez nějakého dozoru. Režisér asi tušil že na film budou chodit jen lidi kteří rozumí řeči kódů, jinak si neumím vysvětlit to, že za 40 minut jsem se ani jednou nedozvěděl co je RAT, jak se mohl virus dostat do PC a nebo co dělá ten kód kterej našli v PC v elektrárně a na burze. Myslel jsem si naivně že budu svědkem promyšlené hry kočky s myší ale tohle bylo teda nudný jak ty plkance od Rosamundy Pilcher. Kdo chce zažít napínavou atmosféru z hackerského prostředí, ať si přečte knížku Modrá sféra od Jeffery Deavera. To budete číst jedním dechem. Za tenhle film bych rozdával z fleku zlaté maliny po desítkách. ODPAD !

plakát

Poslové (2015) (TV seriál)

Pokud autoři tohoto seriálu, nemají hodně dobře spočítané kam to povede a kolik to bude mít dílů, obávám se že to zkončí stejně jako 99% stejných seriálů, kterým se nepodařilo udržet sledovanost. Pokud to bude mít víc jak 15 dílů, nevěřím že se dočkáme konce. Navíc se do seriálu opět vkládá mnou nenáviděná složka v podobě BOHA a víry. A klučina z křídlama ( které viděl v odrazu skla auta ) a pánbíčkářův synek, dávají vědět že se zde opět odehraje boj dobra a zla. Hodnotit po pilotu si netroufám.