Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

plakát

Událost (2010) (TV seriál)

Seriál je vhodný pro ty, kterým se líbí když všichni kolem mluví v náznacích, mají prázdné řeči o ničem, nemůžou prozradit nic z toho co se kolem děje a taky je to pro ty, kterým stačí když se ve sci-fi seriálu během 11 dílů co jsem viděl, stane asi tolik jako během 2 let v práci hlídače krematoria. Mimozemšťani tady opět vypadají jako lidé - tedy jediný rozdíl oproti nám je to že nestárnou - a tvůrci se je ani nesnažily nijak odlišit. Taky je tady romantická linka kluka a holky, kteří se seznámí, chodí spolu, a mají se rádi ( ve sci-fi seriálu je to jako pěst na oko ) Přestalo mně to celé zajímat po 11 dílech a je mi totálně u zádele jak to dopadne. Jo a sci-fi je to jen proto, že tam asi 3x udělají abrakadabra z mimozemskou technologií a v každém dílu někdo řekne slovo "mimozemšťan".

plakát

Aliens vs. Avatars (2011) odpad!

Proč někdo točí takové filmy ? Tohle přece nemůže nikdo myslet vážně už při psaní scénaře. Vždyť musí tušit že je to nesmyslná slátanina, která nezaujme vůbec žádnou skupinu lidí. Jestli hodnocení odpad, je bráno jako to nejnižšší patro hodnocení, tak tímto filmem se dostáváme k možnosti že existuje i sklepní prostor.

Lemra líná (2006)

Velká nuda, bez jakékoliv známky humoru.

plakát

Paterčata (2014) (TV seriál)

Špatný, špatný. Když to začalo, docela mi bylo těch mladých líto, protože 5 dětí musí být už jen napsychiku dost zápřah. Jenže čím více jsem viděl, tím více mi bylo jasné, že tihle si lítost nezaslouží. Oni dostanou tohle a tamto, a ještě budou brblat a stěžovat si že to nestačí. Dostaly zadarmo tolik věcí a neustále chtěly více. To co začalo jako zajímavá sonda do života rodičů z paterčaty, pokračovalo tím, co je u této skupiny lidí obvyklé. Osočováním, rasistickým obviňováním, ublíženou tváří a nenasytností. Snaha natočit něco o životě lidí, kterým se narodilo trochu více dětí než čekaly, se zvrhlo ve frašku ve které už nejde o děti ale o to ukázat jak stát naddružuje určitým sociálním skupinám - cikánům. ×× - ×× Nepamatuju si že bych někdy četl, nebo slyšel něco o rodinách kterým se narodilo více dětí, třeba čtyřčata a proto nemůžu pochopit proč bylo nutné natočit o paterčatech zrovna seriál. Toto se nedá hodnotit, protože pokud bych mněl dát nějaké hvězdy, tak možná za snahu ukázat rodinu z více dětmi. Tady se to ale vymklo běžnému formátu. Proto hodnocení nebudu udělovat. Dodatek : po přečtení článku o této rodině jsem si jen začal říkat co je to za nevděčnou chamraď, a na seriál jsem se přestal dívat.

Transformers: Zánik (2014)

Míšo, ty kreténe cos to vyved ? Di do vole prdele !Už když v trojce obsadil do hlavní role tu ženskou co vypadá jak prsečí prdel, klepal jsem si na čelo, co tam běhá za krávu, ale to teda nebylo nic oproti tomu jaké "esa" nacpal do tohodle pokračování, které pokračováním není, protože se začíná nějaká jiná dějová linka z jinýma hercema. Už se nebudu ani zmiňovat o tom že jsem se ztrácel v množství skládačkářů - musel jsem si vyhledat alespoň základní informace o všech transmutátorech na internetu - a ani se mi nechce zmiňovat že příběh byl tupej jak 100 let stará pila. Dovolím si zavěštit : Pětka bude o tom že zničily život na Marsu a že se postaraly o vznik naší rasy tím, že základní genetický materiál který zbyl z Marťanů, přenesly na úrodnou Zemi. Šestka bude o tom že stvořily vesmír a všechny planety a už se bude odehrávat v budoucnosti. Budeme cestovat časem a prostorem a určitě se podíváme i na jiné emzácké planety ( návštěva kina u 4 dílu nepřipadala absolutně v úvahu a na další pokračování se už asi ani nepodívám )

plakát

Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce (2011)

Sestupná křivka pokračuje a třetí díl dokazuje zažité pravdy o pokračováních. Trasformeláků už je tady tolik že jsem si v polovině filmu marně lámal hlavu nad tím kdo je kdo, kdo je spojenec a kdo protivník. Chaotické scény, nesmyslné souboje, nepřehledná akce. Kamera lítá jak kdyby byla přilepená na zfetovaném ptáku, takže jsem kolikrát ani netušil co se vlastně děje ( tady už jsem návštěvu kina zavrhnul a počkal si na DVD rip )

plakát

Transformers: Pomsta poražených (2009)

O stupínek horší než první skládanice. Moc se tady filozofovalo a moc se skládalo a rozkládalo, což nakonec vedlo k tomu že to začalo nudit. Má to i pár nepřehledných scén, ve kterých jsem pořádně nevěděl co se děje, protože to bylo točený ve tmě a v moc velkém počtu trasformerů ( i na dvojce jsem byl v kině )

Transformers (2007)

Musím přiznat že jsem si nedokázal představit jak chce Michael Bay natočit film z hračkama. Byl jsem, asi jako většina lidí, překvapený tím že to dokázal zformovat tak že to dávalo smysl a dalo se na to dívat. Vytknul bych jen trapné plácání v rodinném kruhu a trapné pokusy Sama balit holku. Jináč hodně povedená podívaná ( Byl jsem na tom dokonce v kině - to už svědčí o tom že jsem to považoval za dobrý film )

Cesta na Saturn (2008)

Dánové umí natočit syrové drama, temný thriler a krvavý horror. Nově si můžou připsat i geniální animák. Totálně šílená jízda, ve které si autoři dokážou utahovat z boha, Dánů, královny, vesmírného programu, politiky, Američanů a dalších xy věcí. Obsahuje spoilery : Animáku, ve kterém můžete vidět necenzurované scény z německého porna, psychycky labilního vojáka, totálního břídila, alkoholika kterej bez přísunu piva upadá do bezvědomí a přistěhovalce který žádá v Dánsku o politický azyl a který sic neůmyslně ale i tak spálí Americkou vlajku, prostě nemůžu dát míň jak 4 hvězdy. Nečekejte žádné hrdinské proslovy, tady se normálně pro sprosté slovo nejde moc daleko, pije se tu, kouří, a utahuje ze všeho z čeho se utahovat dá. Za tu srandu si to zaslouží 4 hvězdy, Tu pátou dávám za to, že to natočily v Dánštině a ne v Angličtině, což je docela neobvyklé.

plakát

Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých (2011) (TV seriál)

Hezky udělaný seriál, který konkrétně mně, upozornil na to, že u nás není těch hradů a zámků jenom pár, ale že jich je docela dost. Je zajímavé vidět místo kde se natáčel nějaký film nebo pohádka bez kulis.