Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

plakát

Slovácko sa nesúdí (1975) (TV seriál)

Přiznám se že tento seriál moc neznám. Dívám se na něj jen velmi ojediněle, a to jen když mám tu kliku že zapnu TV a ono to tam zrovna jde. Dílů jsem viděl jen velmi málo, a ty byly takové nemastné neslané a moc humorné mi taky zrovna nepřišli. Možná že jsem jen kápnul na těch pár slabších dílů a ty ostatní jsou lepší, tak jsem se rozhodl dát průměrné 3 hvězdy za originální mluvu a dvojku dědků co dělají problémy jak malí kluci.

plakát

Slunce, seno a pár facek (1989)

Pokračování "letní komedie" bylo o dost horší než jsem čekal. Těch pár facek v závěru, by si zasloužilo více lidí než jen ti herci. Troška je podivný člověk, jehož humoru prostě nerozumím.

plakát

Slunce, seno, erotika (1991) odpad!

Ze všech tří filmů, je tento nejhorší. Snažil jsem se dát tomu šanci asi 3x, ale ani jednou jsem to nedokázal shlédnout celé. Už proto dám odpad, protože nevěřím že je zbytek filmu ( který jsem neviděl ) nějak lepší.

plakát

Slunce, seno, jahody (1983)

Nikdy jsem tyhle komedie nemněl rád. Už mně dokonale otráví i to, když někdo z těchto filmů začne vyslovovat "oblíbené" hlášky. Začínám být na podobné hlášky alergický. Možná takhle opravdu vesnice fungují, ale humorné mi to moc nepřišlo.

Slídilové (1992)

Není to špatný film. Jen se trochu táhne a pokud jsem si všimnul, tak se tam toho ani moc nedělo.

Smrtonosná past (1988)

Začátek legendy. Alan Rickman je padouch o kterém se dá říct že patří mezi ty nejlepší padouchy stříbrného plátna.

Sněženky a machři (1982)

Vlastně jsem to dnes ( 27.2.2015 ) viděl asi po třetí ( sem tam jsem viděl pár minut, ale celé jsem to viděl fakt asi jen třikrát ) Nevím co je na tom tak strašně kultovního a humorného, že je to tak moc nahoře v hodnocení. Mně to nebavilo ani před těmi x lety, kdy to bylo aktuální a vypovídalo to o době kterou to zobrazuje. Zažil jsem několik lyžařských výletů, ale nikdy ne takový jaký zobrazuje tento film. Humoru v tomto filmu je pramálo. Za moji osobu, bych udělil takové 2 hvězdy.

plakát

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Pokračování některých filmů, by nemnělo nikdy vzniknout. Toto je jeden příklad. Humoru je zde poskrovnu a nedá se ani určit, proč byl důvod tento film vlastně natočit. Tohle je hodně špatné. Je mi z toho nějak smutno.

plakát

Sněžný drak (2013) (TV film)

To byla hloupá pohádka. Nelíbila se mi ani trochu.

plakát

Solo: Star Wars Story (2018)

Dojení krávy která už mele z posledního. Už episody 7 a 8 tomu moc nepomáhají a darebák jedna taky nepřinesl zrovna vlnu osvěžení. SW už nemají co nabídnout. Bobyho a Obivanův příběh, budou jen natahovat nevyhnutelnou smrt předaleké galaxie ve které kdysi dávno existoval zlořád v černé helmě.