Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

plakát

Babicovy dobroty (2008) (TV pořad)

Orangutan české gastronomie, z tak dokonale nabroušeným umem, že dokáže uvařit houbovou polívku i bez hub. Na tomto pořadu je jasně patrné, že kariéru může v naší republice udělat každý. Třeba i prodavač sportovních potřeb, který nás učí vařit i bez ingrediencí k tomu potřebných. Neuvěřitelné.

plakát

Babovřesky 3 (2015) odpad!

Po úspěchu série Slunce, seno ....... se dostavila ohavnost v podobě Kameňáku a Babovřesek, což způsobuje docela chaos ve všech 3 Troškových serií. Ono už jenom se vyznat v tom kdo je kdo a kdo hrál v čem, je docela oříšek. Bohužel jedna osoba - kterou chovám v úctě - si tyto všechny filmy může pouštět neustále dokola, což ve mě vyvolává stavy jako je deprese, pocit nedůležitosti, chuť spáchat sebevraždu, což je násobeno v případě nepřízně počasí, kdy se nedá z baráku zmizet ani se psem. Totální dno, které už níž prostě nedostanete ani kdyby se oběvila možnost vykopat 7 pater podzemních garáží.

Backdraft 2 (2019)

Ani jsem netušil že se něco takového chystá, když mi bratr dnes poslal odkaz na film, volně dostupný na netu. Nemá cenu se vyjadřovat k ději, který patří do skupiny "Segalovek" a ani nějaké efekty jako v prvním Ohni nečekejte. Přemýšlel jsem jestli to ti pánové Sutherland a Baldwin mají za potřebí. Peníze asi potřebují oba, jinak netuším proč na něco takového kejvly. Podle mě to muselo být dost na pytel už při čtení scénáře.

Backstage (2018)

Přes zmatený děj, kdy třeba jsem nějak nepobral že jsou ze slovenska a nebo proč je to několikrát velmi důrazně zmiňováno i když všichni mluví česky a přes podivný příběh, který v mnoha chvílých nedával smysl (Hugo, nevěra a nevěra, rodiče a spoustu dalšího) se přece jen jedná o slušný "taneční" film. Kdyby zůstalo jen u tance a soutěže (bez těch podrazů ze všech stran) asi bych dal víc jak jednu hvězdu. Takhle ale nemůžu nijak omluvit nepochopení spousty věcí a hlavně si myslím že takto se nikdo nechová, nemluví a nejedná z dalšíma lidma. Další zbytečný film.

Bandidas (2006)

Jsem chlap, takže ty 2 hvězdy jsou za 2 hezké holky. No a co, jiní dávají filmům hvězdy za hudbu, Já za sexi zadečky.

Bathory (2008) odpad!

Hrozné na tomhle filmu bylo vlastně úplně všechno, takže jsem se snažil delší dobu najít nějaké pozitivum. Nepodařilo se mi to.

plakát

Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Tak tohle byl hodně špatný pokus o DCU. 1 hvězda je za to, že se to kluci pořád snaží nějak rozjet a naparovat se že mají stejný "vesmír" jako Marvel. Zatím jim to moc nejde ale snaha tady je. Film nestojí za zmínku, je plný hloupostí a logika utekla někam do neznáma. Film není temný ale tmavý. Motivace obou bijců jsou směšné. Chtěl bych být u toho když to pouštěly vedení studia a hrdě prohlásily "Tohle stálo 200 milionů"

Batman začíná (2005)

Na komiksárny moc nejsem ale tohle je nejlepší netopejr.

Ben Hur (1959)

Stará dobrá filmová škola, ve které je poznat že filmy točily lidi pro lidi a ne vypatlanci pro prachy. Velkolepé akční sekvence by dnes působily spíše trapně než fantasticky. Možná jen malinká výtka na dlouhou stopáž, která by určitě snesla pár "výmazů" ( Viděno v rámci vlastního rozhodnutí )

Benny a Joon (1993)

Velmi příjemný film, ve kterém Johny Depp, hraje přesně tak jak by mněl hrát i dnes. Ze začátku malinko nezáživný film, který má hodně dobrou hereckou sestavu a hlavně si nehraje na nic jiného než na normální život. Sice trochu bláznivý, ale snadno uvěřitelný. A doknce se koná i romantika, která není otravně klišoidní. Julianne Moore, je tady tak slaďoučká :)