Johnny English (2003)

Natalia Imbruglia je zajímavá volba. Jako "Bond" girl mi byla sympatická. Jinak celý film staví na tom že se divák bude smát tady, tady, a tady. Scéna z duchovním a videem mě srazila ze židle. Tak moc jsem se nenasmál ani u četníků. Celý film potom paroduje jak Bondovky, tak CI5a bůh ví co ještě, což podle mého moc dobře nefunguje. Pár vtípků fungovalo dokonale - ztracenž v labyrintu chodeb, střílecí pero, korunovace - a pár jich bylo dost ubohých - hlavně záchodová scéna.

Johnny English se vrací (2011)

Už u prvního Englishe, jsem se moc nebavil a dvojka je o malinko smutnější než jednička. Snaha udělat komediálního Bonda kterej se i malinko tváří že to myslí vážně, tady vyšla naprázdno. Ale Rowan za to ani nemůže. Ono už při psaní scénáře bylo jasné že se to moc nepovede. Zasmál jsem se asi 3x, a to je na komedii dost málo.

Michael Jackson: You Rock My World (2001) (hudební videoklip)

Michael byl a navždy už zůstane géniem v oblasti hudebních videoklipů. Stejně jako u Ghosta, i tady dokázal udělat z ne zrovna super songu, prostě zážitek. Michael Madsen a Billy Drago jsou sekáči jak se patří.

Jurský svět (2015)

Přesně jak řekla teta Claire. Všichni chceme všechno silnější, větší, lepší a ostřejší, než to bylo před tím. Jurský park byl takovým svěžím vánkem v průměrnosti všedních filmů a bylo to na něm znát. Pokračování už bylo slabší, protože už se lidi přestaly o dinosaury zajímat. A tohle 4 pokračování není o moc jiné, než ty předchozí. Máme hrdinu, hajzla, imbecila, tetu, 2 děcka, a mutantosaura, kterej je chytrej a zabíjí jen tak pro prdel. Film špatnej nebyl, to určitě ne, ale na druhou stranu mě nijak zvlášť neohromil. Dát méně jak 3 hvězdy by bylo nečestné. Dodatek : schválně si po čtyřce, pusťte jedničku. To CGI v jedničce, vám přijde strašně ubohý.

Annie (2014)

Po 35 minutách ve kterých jsem slyšel písničku, viděl odpudivou Cameron Diaz, slyšel další písničku, sledoval slizkého Jamieho Foxe a podlézavou Rose Byrne + další písničku, jsem to prostě vzdal. Hodnotit to nebudu, protože je to pro věkovou skupinu do 12 let. Kdokoliv starší to viděl a viděl to celé, nemůže být v pořádku. Sice jsem čekal "dětský" film, ale že bude tak hrozný jsem nečekal. Pokud mnou neviděná zbylá hodina a půl je lepší, tak si imaginárně doplňte sami 2 hvězdy.

Top Gear: Patagonský speciál (2014) (pořad)

Top Gear, sleduju občas a i když nejsem zrovna fanda do aut, tak se celkem bavím. Speciály mají své kouzlo, protože odpadá nudné testy aut, povětšinou těch které se mi nelíbí a odpadá nudná část z cenově dostupným autem. Patagonský speciál je slabý. A to tak moc že jsem dlouho zvažoval jen jednu hvězdu. Jízda přes bažinu a nebo tím pololesem, byla tak okatě nahraná, že jsem dost přetáčel. Buď by se na ty speciály už měly vykašlat, nebo se vrátit k lepším nápadům. Vietnam a Botswana, zůstanou tedy nadále nejlepšímy speciály. Jen 2 věci mě tady v Patagonském speciálu dokázaly zaujmout. První byla přestavba sporťáků na pick up, protože to vypadalo super. A druhá, že James May z autem neudělal vůbec nic a dokázal tak že má jediný k těm autům alespoň nějaký vztah ( tímto ještě stoupl v mém žebříčku oblíbenosti )

Cyberbully (2015) (TV film)

Podobné kousky neumím dostatečně ocenit, hlavně proto, že mě podobné videa, lidi a jejich "přízpěvky" ( jakékoliv ) kamkoliv na síť jednoduše nezajímají. Jednu věc ale napsat musím. Pokud si taková osoba o sobě myslí že třeba umí zpívat a nahraje video, vedle kterého je řinčení hrnců a mňančení kočky rajská hudba, nemůže přece očekávat že jí lidi budou tleskat za odvahu. To je podle mého hlavní kámen úrazu všech podobných videí. Taky je jasné že pokud holka nafotí eroticky zaměřené fotky a hodí je na profil odkud si je může každý kliknutím stáhnout, tak asi taky nebude zrovna inteligentně na výši. --- .Nikdy jsem nebyl příznivcem FB a podobných stránek a určitě nemám zapotřebí si v takových seznamkách a podobně zařizovat profil. Mám na podobné situace ( celkově všechno od videa až po fotky a názory ) neutrální názor. Jestli jseš takovej idiot abys udělal kravinu typu fotky nahoře bez, tak si klidně vyžer veškerou tu pozornost která se na tebe obrátí. Jestli neumíš unést posměch za to že nazpíváš píseň která je otřesná, tak dobře ti tak. Tento kraťas ve svém závěru vystihuje přesně moji reakci na cokoliv "kontroverzního" od kohokoliv kdo něco umístí na net. Prostě na to nehledím, nekomentuju to, nesměju se ( protože mi to v 99% přijde trapné ) a navíc neumím být až takovej hajzl abych se někomu jednoduše chtěl nějak posmívat za jeho imbecilitu ( ať už náhodnou, hranou, nebo smrtelně vážně míněnou ) ----- Film hodnotit nebudu, protože by si zasloužil jak odpad, tak i 5 hvězd, podle toho co vám zrovna běhá v hlavě při jeho shlédnutí. Doporučil bych ho ale určitě všem. A nejen tento ale i mnoho dalších, které se na YT a dalších stránkách vyskytují.

Tlusťoch (2005) (seriál) odpad!

Tlusťoch je nesympatickej, a tak se na to dívat nebudu. Na to nemám ani čas, ani náladu.

Dark Matter (2015) (seriál)

Nějak mě to nechytlo. A protože se zase jede v záhadné záhadě která je záhadnější než záhady agenta šikuly, tak mi to může být úplně ukradené.

San Andreas (2015)

Hezké písí efekty, hezká dcerka ( šikovná děvčica jen co je pravda ) a, a, co vlastně dál ? Příběh tu byl už v jiných filmech tolikrát že se dal předvídat o celé minuty dopředu a už během první půl hodiny bylo jasné jak to dopadne. Dal bych 3 hvězdy za slušnou podívanou, ale dám jen 2 a to za ten posranej "americkej" závěr, kdy se rozvinula vlajka a ona řekla A co teď ? a on na to Teď to postavíme znovu Tak to děte do prdele. Až přestanou amíci točit tyhle hrdinské závěry z 75 různými pohledy na vlajku a sochu svobody, budu klidně hvězdy přidávat.