Konečně doma (2015)

Animák který ocení asi jen mladší divácké obecenstvo, pro které to bylo cíleně točeno. Možná že i pár jedinců vyššího věku se bude bavit, protože se pár vtípků povedlo. Já byl na tom v kině z dětma, a někde od půlky jsem vyloženě jen seděl a čekal až to zkončí. Taky nejde ocenit jak moc se povedlo hlasové obsazení, když se českým dabingem tato možnost ztratí. Zkoušel jsem se tak nějak vcítit do malého človíčka který jde do kina na pohádku, ale vůbec se mi to nepodařilo. Dám 3 hvězdy, za kreativitu.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Co k tomu napsat. Na jedničku to sice má, ale neoslnilo mě to tak dokonale jako jednička, protože některé scény byly kapku přehnané. Každopádně jsem dal 5, protože je to pořád hodně dobrá zábava.

Agent Cody Banks 2 (2004)

Tohle teda moc nevyšlo. Už ten první film stál za prd - i když pár lepších chilek se našlo - ale tahle nudná dvojka je opravdu už na odpad. Přesto dám jedno mrknutí za ty holky na které je hezký pohled.

Forrest Gump (1994)

Znám Elvise a vím o aféře Watergate a Vietnam snad není třeba zmiňovat, stejně jako jablíčko a smajlíka. Bohužel ale nejsem z USA, takže jsem nějak nedokázal pobrat na co odkazují takové ty věci, jako je běh přes celou tu jejich vlast a ping pong. Lov krevet taky není zrovna národním pokladem, takže taky nemám tušení proč to tam bylo. Forrest je tady, tam, i onde, prochází životem jako klidný pohodář a to že není zrovna nejbystřejší taky moc nevadí. Není to špatný film ale že by byl nejlepší to bych teda netvrdil.

Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)

Tom Barnaby je takový Colombo Anglie. Nikdo mu neuteče a vraha dopadá z lehkou bravurou. Lamentovat nad tím že v Midsomeru zemřelo tolik lidí není dobré, když zjistíte že Midsomer je velkej jak půl naší republiky. Mám ty krimipříběhy rád a proto dávám hezké 4 hvězdy.

Gondíci s. r. o. (2015) (pořad)

Na odpad to není, znám šílenější pořady ( hlavně ze zahraničních TV ) takže sumárum sumáre bych přiděl 1 zajímavostní placku. Jinak to spadá do těch pořadů, které v podstatě nemají čím zaujmout a na které se podívá jen fanda Gondíkovic sourozenců. Jo z Novy zmizely proto, protože chtěly víc peněz a oni jim nevyhověly, takže se nasádlily na Primu.

Zkurvenej pátek (2000) odpad!

Další "černej" film, kterej mi zkazil náladu. Já tyhle černošský komedie prostě nikdy nepochopím.

Akce Pelikán (2000)

Dost pohodová komedie o pár staříkách kteří si jen chtěly užívat ve svém klidném místečku. Docela jsem se nasmál a to už se mi dlouho nestalo. Dávám 4 rozesmáté smajlíky. Dreyfuss a Reynolds tomu kralují jak v žádných jiných filmech - a to pozor, Reynolds není zrovna můj oblíbený herec.

Blonďatá a blonďatější (2007) odpad!

Na to že jsem blonďatý klučina, mi to připadalo tak debilní že se to ani nedá popsat. Po 20 minutách jsem dost přetáčel, a myslím že to ani nevadilo dějové lince, protože ta stála taky za houby. Denise Rchards, tady byla ještě celkem hezká, než se z ní stala hnusná sechlotina. Asi Charliemu brala "prášky" na bolest nebo co.

Hodiny smrti (2000)

Ne moc zajímavá kriminálka, která by ( i bez těch holek ) zapadla z fleku do vysílání kolevá půlnoci ze Soboty na Neděly, kdy na Tv čumí jen pár lidí. Tuctová tvorba, která nepatří do pytlíku kriminálek co mají inteligentní zápletky.