Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

Equalizer (2014)

Napadlo mně, že takového Pana Hornbacha, by potřebovalo každé město. To by tu byl brzy klid. ××××× Celkem se to táhlo, a ta vychvalovaná závěrečná scéna, taky nebyla zrovna akční řezba.

plakát

Vařte jako šéf! (2013) (TV pořad)

Tři a půl chlapa. Parta netáhel zralých na frontu na pracák, se tady snaží okouzlit šéfa, který má velký kozy, jak sousedčina dcera ( je jí teprv 15 )

plakát

Varí vám to (2004) (TV pořad)

Viděn zřejmě nějaký vánoční speciál. 21.12.2014. - Kdyby ta blondýna měla větší přednosti, tak ani nepotřebuje do scénáře žádné repliky. Kameraman to asi neměl zrovna jednoduché, když mu pořád v záběru pózovala jakási tupaňa, přes kterou nebylo vidět.

plakát

Rychle a zběsile 6 (2013)

Gina Carano, Gal Gadot, Jordana Brewster, Elsa Pataky. Kolik tak hezkých holek, které nehrají žádné vypatlané husy, se sešlo v jiném filmu ? Nepamatuju. Michelle Rodriguez nepočítám, protože se mi nelíbí.

King Kong (2005)

První polovina je nudná jak plná čekárna u zubaře. Nabízí jen imbecilního Jacka Blacka a digitální blábol který vypadal jak reklama na Jurassic park. CGI tady je tolik, že se divím tomu že u popisku není napsané i "animovaný". Asi nejhorší je akrobatický výstup všech hrdinů, dinosaurů a Krále hor ve scéně z liánami - tak to byla teda komedie jak blázen. Další vystrčený prostředník se děje při přepadení pavoukama, kde mladíček veme samopal a postřílí všechno kolem sebe a nikomu z lidí se nic nestane ( tady už z diváků dělal režisér úplné dementy ). Druhá polovina, už nabídne alespoň nějaký příběh. Jedna hvězda je za Adriena Brodyho, druhá je za to, že se King Kong vrací ke své knižní předloze. Za víc hvězd to nestojí.

plakát

One Direction 3D: This is Us (2013) odpad!

Měl jsem připravený plamenný komentář na téma "Blijeme hrůzou nad touhle lůzou" ale po přečtení komentářů od verbala a bestlamy bych se bohužel jen opakoval, takže dám jen odpad ( a přečtěte si komentáře od nich ) Vzkaz pro spaceboyCZ : v průběhu a po zkončení téhle hrůzy, mě to na pár vteřin napadlo. Naštěstí jsem odolal, takže - běž se bodnout sám ( Dodatek : znám minimálně 20 skupin ( bavíme li se o skupinách ) které by si zasloužily svůj film. Tahle banda kriplů, je jen uměle vytvořenou partou která má vydělat peníze. Nikdy z nich nebudou Beatles, Queen, Aerosmith, nebo třeba Police či Genesis.

plakát

Překvápko! (2014) (TV pořad)

Zajímalo by mně, jaké pocity měla třeba taková Markéta Hrubešová, kvůli tomu že jí nikdo nepoznal ( to musí docela zabolet, i v případě že se jedná o legraci ) Tak teda pardon, ale v naší malé vlasti, kde je jen asi 60 herců, bych ji poznal okamžitě ( hlavně proto, že je to hezká holka, kterou si určitě nespletu z nějakou ušmudlanou úřednicí ) Martin Dejdar bere už jen divný pořady, a jde tím čím dál víc ke dnu, ve kterých není ani vtipný a ani úplně na místě. A Andrea Kerestešová, je zdárný příklad toho, jak se to nemá dělat. ¤¤¤ Další z řady hodně nepovedených pořadů které si myslí že budou vtipné. Bohužel nejsou.

plakát

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Úplně si dokážu představit jak zmatené muselo být natáčení, pro herce. "Musíš se dívat víc nahoru, protože proti tobě stojí nějakej zlobr" ×× "Aha. Takže nějak takhle jo ? Protože Já tady nemám jak vidět kde přesně stojí" ×× "Ne. musíš víc máchat mečem, protože s ním bojuješ" ×× "Z jakým mečem ? Já žádný nemám ! A pořád jste mi neřekl kam přesně mám otáčet hlavu !" ×× "Ten meč tam doděláme digitálně, Ty jen víc máchej tím klackem co máš v ruce" ×× "Aha. Takže tam doděláte všechno až potom" ×× "Jo" ×× "Toho obra taky ?" ×× "Jo, toho taky, stejně jako ten zbytek. A teď budeš házet kameny tam do toho rohu"×× "Zase jenom jako ?" ×× "Jo. A teď se přesuneme sem, a budeme sebou házet sem a tam, protože jako padáte ze skály" :: "Teď budete utíkat z leva do prava a tady se zastavíte protože je před váma brána" ×× "Pane režisér, když je všechno dělaný před zeleným pozadím, tak proč jsme se musely trmácet z USA na Nový Zéland ?" ×× "Přeobsaďte toho debila co mi do to furt kecá !!!" Tolik CGI, jako v jedné půlhodině Hobita, snad nebylo ani ve všech 3 dílech Pána prstenů dohromady. Sakra velké zklamání. Poznámka : na to že má být příběh v podstatě o putování hobita jménem Bilbo, se tento v ději vyskytuje jen velmi málo. Třeba takový Frodo, neslezl z plátna skoro vůbec a to není trilogie Pán prstenů vyloženě jen o něm.