Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

Škola ro(c)ku (2003)

Jack Black, nikdy nebude můj oblíbenec. Kdyby se choval trochu normálně a nedělal pořád ksichty, tak možná uznám jeho komediální talent. V tomto hudebním snímku opět dokázal že je imbecil a debil. A pořád ho nemám rád. Film celkově stál za maximálně 2 hvězdy.

Šmoulové (2011)

Mezi 2 a 3 hvězdamima. A myslím že nemá smysl to nějak rozmazávat. Komu je víc jak 35 na tom vyrůstal a to se asi počítat musí.

plakát

Štiky (2018) (TV pořad) odpad!

Jméno Ornela Štiková samozřejmě znám, protože v práci poslouchám rádio a ať už přeladíte kamkoliv, tak minimálně 2x za směnu je tam nějaké plkání o "celebritách" a jejich problémech. To že je to vyšplouchaná tupá kráva mi bylo taky celkem jasné, ale co mi jasné není, je tento pořad. Proč ? Vydržel jsem 20 minut i když jsem věděl že to bude utrpení - ale musel jsem to alespoň nějak zkouknout abych byl v obraze.

Šéfe, jsem v tom! (2009)

Lindsay Lohan je možná hezká holka (nebo alespoň byla v době nedávné) ale to že hraje většinou v takových filmech jí teda v kariéře feťačky moc nepomáhá. Prázdný film, který je opět založený na "nedorozumění/lhaní/výmluvách" hlavních aktérů, kteří jsou opět naprosto slepí, imbecilní a mentálně zaostalí, protože nepoznat že ta holka předstírá že je těhotná, je přinejmenším podivné. Přirovnal bych to k podobné situaci kdy holka předstírá že je kluk, nebo kluk předstírá že je holka a všichni kolem jsou slepí jak patrony. Snad by si to zasloužilo nějakou tu hvězdu za pár vtípků, ale žádný zázrak to není (nedokoukáno) Ehmmm..... jen takový dodatek :amíci jsou vážně idioti a tupci jakých není rovno, protože jen vypatlaná palice bez mozku, by naschvál shodila těhotnou ženu do bazénu. K tomu snad není co dodat.

plakát

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Jak už psalo pár lidí - chybí nějaké vysvětlení co se vlastně vůbec děje. Nemám tušení kdo byly všichni ti lidi a co byly zač ty holky ( jen náznakem tuším že to byly buďto dcery, nebo manželky, ale jistotu nemám ) Nevím kdo byl ten sloní chlápek v meďouru ze stříbrným nosem, nebo to přerostlé hovado na korbě padouchova auta. Navíc se to celé posralo už hlavním padouchem, kterej byl tak strašně klišoidní že mě totálně otrávil už v úvodu. Taková Tina si v minulém Maxovi vystačila bez masky a mutací. Cesta odnikud nikam kdy se honí za 30 let starým "snem" a to ve světě kterej se mění co chvilku. Ani ten Hardy to moc nenarovnal. A taky mi unikaly ty halucinogení vsuvky, které nemněly žádné racionální vysvětlení. Zklamání to ani moc není, protože na podobné filmy moc nehledím. Mám raději inteligentní záporáky, kteří umí vykouzlit atmosféru 1 000x lépe než nějakej zmutovanej kretén.

plakát

Ženatý se závazky (1987) (TV seriál)

Tohle jsem nikdy nechápal. Nudná kravina bez jakéhokoliv humoru. Hodnocení mi připadá jak z jiné planety.

Život (2017)

Chtěl bych vidět souboj Calvina s vetřelcem. Kdo by to komu asi nandal ?

plakát

Živí mrtví (2010) (TV seriál)

Trapné přežívání ve světě který nemá danou ani pevnou strukturu a ani pevné pravidla, jsem přestal sledovat asi u konce první série, kdy jsem jednoduše vzdal nějakou snahu o pochopení jednání postav a smyslu existence několika postav které jen přitěžují už tak debilnímu nápadu.Logika se neřeší, nic se pořádně neděje, opět sledujeme rodinné drama na pozadí katastrofy a navíc mi připadá že minimálně 80% postav by v reálu nepřežilo ani jeden den, natož celou jednu sérii nějakého seriálu. Chtěl jsem dát jednu hvězdu za snahu, ale nedám, protože je to fakt blbost.

plakát

Žralokonádo (2013) (TV film) odpad!

Prapodivná podivnost, kterou jsem přepnul asi po 30 minutách. Za to že jsem vydržel tak dlouho, bych zasloužil nějakou cenu. Pak jsem to už nevydržel a TV jsem vynul úplně, protože nikde jinde to nebylo o moc lepší.