Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Animovaný
  • Drama

Bojovník (2015)

Asi tyhle filmy neumím dostatečně ocenit, už jen proto že box považuju za imbecilní sport. Viděno v záchvatu "kamarádské" soudržnosti, aby na to ten trumpeta nešel prej sám. Njn, příště už mu řeknu aby se na podobné snímky vysral, protože Roky Brambora je jen jeden.

Bony a klid (1987)

1 hvězda. Víc nedám, protože mi ti herci vůbec nebyly symptičtí a dost mně to nudilo.

plakát

Bořiči mýtů (2003) (TV pořad)

Na tyhle týpky jsem narazil vlastně náhodou. Moc se na TV nedívám, takže mi mnoho věcí uniká. Teď jsem narazil na Bořiče mýtů na jednom on-line kanále a jsem nadšený. Tohle je sranda, která by měla být součástí každé vyučovací osnovy. To co tahle parta dělá je vlastně praktická ukázka toho, jak funguje všechna ta věda, které mnoho lidí nerozumí. Výborný vědecký pořad.

Bright (2017)

Vždycky jsem si říkal jak by asi mohla vypadat velkolepá fantasy zasazená do současnosti ve které by nebyly tyhle věci tajné (Hellboy) a nebo mystické (všelijaké seriály a "Béčkové" pokusy) No a heleďme se jak se to vyvrbilo v zajímavou podívanou. Noomi Rapace jako elfka konečně vypadá k světu (hmmmm elfky jsou sexy) Will Smith přestal experimentovat se svýma dětma a Joel Edgerton oholil plnovous a nasadil masku hláškujícího orka. Co se týká příběhu tak mi přišel dobrý a nebyla to vyloženě táhlá patlanina jak by se mohlo zdát (jo jasně příbeh není originální ale je dobře podaný) Pokud bude pokračování nějak šikovně navázané na tuhle jízdu, tak sem s ním. Seriál bych z toho nedělal. Došlo by k vyplácání potenciálu a natahování děje. A to jak známe nevede k dobrým koncům. Slušné 3 placky.

Byl jsem Youtuber (2018)

Dávám tomuto "Králi" českého jůtubu, pár měsíců než si uvědomí, že tou neskutečně otrocky ponižující prací, kdy celý měsíc musí vstávat v nekřesťanskou hodinu, nevydělá ani tolik, kolik si před tím vydělal za týden aniž by hnul prstem a nebo vstal z postele. Pak se můžeme těšit na další veleupřímné video "Jak jsem se vrátil, protože jsem Vám chyběl". Odmítám hodnotit něco, co má z filmovou databází společného asi tolik jako hovno v kanále. Jinak odpad.

Bílá paní (1965)

Asi to neumím úplně správně ocenit ale nedalo se to ani poslouchat, natož se dívat na ty uvědomělé soudruhy kteří to s námi myslely vždy dobře. Hodnotit nebudu.

plakát

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Je to hodně lepší než první film. Takže bych udělil slušné 3 hvězdy. Pořád tomu ale něco chybí. Možná to bude tím, že na ty komixárny nejsem tak zatíženej abych si z toho cvrknul do trenek.

plakát

Captain America: První Avenger (2011)

Tak není to úplně blbý film, ale nedá mi to abych nezmíňil 2 velké nelogičnosti, které mě napadly během sledování. PRVNÍ : po té co je zastřelen doktor se dozvídáme (od sličné ženy která se hodně ovládala aby kapitána nepřeblafla hned po zkončení pokusu) že jediný způsob jak vytvořit další supervojáky, je pouze v kapitánově krvi. Teda nechci být za debila, ale armáda, si nedělala poznámky z výzkumu a kapitánovi daly všechen lektvar a nic si nenechaly v zásobě ? Co to je sakra za výzkum, když k němu neexistují žádné desítky kopií a nebo stovky vzorků ? DRUHÁ : když už teda všichi vidí že kapitán je fakt úspěch, tak se nikdo ani nesnaží ho někam zařadit, nebo vyzkoušet co umí a hned se ho zbaví tím že ho dají do nějakého souboru. Experiment který se vydařil ! Tyto dva nesmysly, mi nedávají jinou možnost než snížit hodnocení a dát prvnímu avengerovi jen 2 ušmudlané hvězdy.

plakát

Captive State (2019) odpad!

Až do půlky filmu jsem netušil o čem to je a tak jsem to vypnul. Nudný táhlý sopel o ničem.

plakát

Castle na zabití (2009) (TV seriál)

Ze začátku působil Castle jako zjevení. Byl jiný než ty smrtelně vážné kriminálky a samotný Castle je kousavý rypák, který se z ničím moc netají a klidně je ochotný házet sarkastické hlášky na jakoukoliv adresu. Jenže postupným vývojem seriálu se z něj ta tuctová kriminálka stala. Z vtipných dvojsmyslů se staly životní modra, z kousavých komentářů se přešlo na lehký humor a vyšetřování vražd se přesunulo z vedlejší koleje na tu hlavní.Většina podezřelých je nezajímavá a samotné vyšetřování je založeno na tom jak se zrovna scénáristé vyspaly a jak moc to dává smysl : "zavraždil jste ho aby vám nepokazil reputaci" ~ "Já žádnou reputaci nemám" ~ Tak jste ho zavraždil aby jste si udělal na váš podnik reklamu" ~ "Nepotřebuju reklamu" ~ "Sebral vám z kasy 2 000 dolarů, to vás muselo naštvat". Prostě tady máme týpka a snaží se to na něj hodit asi 15 teoriemi. A 5 minut před koncem se oběví pravý vrah a je konec.