Momo_desu

Slovensko
Mexická uhrančivá žába z Jižní Srí Lanky a vraj aj satanistická Iluminátka

<< předchozí 1 2 3 4 12 24 35 46
    • 12.3.2017  08:52

Tento film by sa mal volať: Kong: Dovolenka na Ostrove Lebiek, kde nám všetko hralo do karát. So cute. Áno, viem, že opice sú inteligentné ale nevedela som, že Kong je natoľko inteligentný, že počas celého filmu konal skôr ako človek než opica, ktorá má kraľovať ostrovu. Kong je dobrý kráľ. Áno, ale skôr iba dobre vyzeral. To uznávam. Kong a všetky tie tvory boli pohladením pre moju utrápenú dušu, pretože tie dialógy vo filme to bolo, no ble. Nebolo to ani vtipné, že keď už nič tak sa aspoň človek na niečom zasmeje. Teraz niečo zo života samotného kráľa. Počas dlhých chvíľ na Ostrove Lebiek sa náš hrdina venuje športom ako baseball. Ovláda rôzne chmaty na porazenie svojich protivníkov. Dalo by sa povedať, že Kong je možno bývalým zápasníkom. Vysoko pravdepodobné, že už možno ovláda kendo a parkour. Dámy by si mohli brať príklad od Konga, pretože za svoje pozadie sa určite nemusí hanbiť a jeho pozadie je dôkazom, že robiť drepy sa naozaj vyplatí! Premýšľam, prečo tomu filmu vlastne dávam 3* ale tak uznávam. Aspoň to dobre vyzeralo. Edit: čím viac sa nad tým zamýšľam, tým menej sa mi to páčilo. Spoiler: tak jako všetky hlavné postavy prežili. Všetko im hralo do karát. Už som naozaj iba čakala ako im ešte Kong zamáva na rozlúčku a utrie si slzičku. KONIEC SPOILERU. Tento film má zatiaľ šťastie, že nesedím za compom a píšem komentár cez mobil.

• 25.8.2016  11:27
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Prečo tento seriál milujem? Stačí na to jedna veta ako vysvetlenie: Pretože hlavné postavy nie sú banda poloretardovaných debilov, čo ani trošku nerozmýšľa. Konečne seriál, kde postavy majú rozum, no a okrem toho to fakt dobre vyzeralo. Príbeh super, postavy atď. maximálna spokojnosť.

• 25.1.2016  07:34

Čo sa dopekla stalo s týmto seriálom?! Čím ďalej tým horšie. Už pri Freak show som sa dosť nudila ale verila, som, že Hotel prekvapí. Neprekvapil. Ani jedna postava, ktorú by som si obľúbila. Všetko tak predvídateľné, kto bol v šoku keď odhalili vraha desatora tak je totálny debil. Konanie postáv totálne primitívne. Samozrejme mojim očiam Hotel ulahodil. Čo sa týka zvráteností a nechutností, tento seriál ma asi nikdy nesklame. Bohužiaľ čo sa týka príbehu, ide to do sračiek. Tento seriál vlastne ťažil iba z toho, že vám môže ponúknuť holú riť Lady Gagy. Čo mi samozrejme neprekáža ale keď je príbeh oničom tak je smutné, že jedine čo vo mne vyvolalo dáke emócie boli iba sex scény. Navyše dej bol tak neskutočne deravý. A akože to, že mi z Finna spravili teplého nechutného modela, čo má rád kakaové venčeky a plešatých starcov, tak to mi akože veľmi ranilo srdce! A samozrejme pripájam sa k ostatným, pretože je to pravda. Jessica Lange tu chýbala.

• 18.1.2016  12:09
    iZombie (TV seriál) (2015)

Whaaaaaaat?! Ste všetci na práškoch alebo tiež požierate mozgy niekoho iného a nechávate sa unášať názorom iných?! Videla som prvé 4 časti a dopozerať tento seriál chce veľkú dávku sebazaprenia. Zamilovaní a šukajúci zombies?! To sa snáď páči iba konšpiračným teoretikom zombofilom?! Zombíci, ktorí rozbiehajú biznis?! J♥be?! Samozrejme aj to je možné, lebo čo my vieme čo bude keď to raz príde ale to ako to tento seriál prezentuje stojí fakt za hovno. Je to lacný shit, že hádam aj v Afrike by to natočili na tej istej úrovni. Málo vtipné, málo akcie málo hocičoho čo by mohlo byť aspoň trošku zaujímavé. Ak to dopozerám a nebodaj sa pustím aj do druhej série tak si dám dáke významné ocenenie. A hlavne, hlavná hrdinka skôr vyzerá ako predávkovaná fetka. Tí čo čítajú moje komentáre, tak sa možno pamätajú na môj komentár k rektálnemu filmu číslo tri. Tam som sa čudovala, že onedlho tu budeme mať zombie bábätká. Vôbec by som sa nečudovala keby v tomto seriáli splodia dákeho malého nemŕtveho škrata.

• 4.1.2016  08:24

Hodnotiť seriály na tejto stránke u mňa stratilo zmysel. Tak aspoň krátky komentár. Seriály či filmy ktoré sa točia okolo gangov, mafiánov atď. ma nikdy nelákajú. Peaky Blinders si ma napriek tomu dokázali pripútať ku gauču a seriál ma jednoducho baví. Cillian Murphy pre mňa výzorovo nie je 2x sympatický a síce jeho postava tuto robí zlotu aj tak istým spôsobom ho mám rada. Thomas Shelby je určite veľmi zaujímavý, robí dobré ale aj zlé veci. No a potom je tu Arthur. Je to proste hlupák, nervák a v Peaky Blinders nevyzerá ani najmladšie a aj tak som z neho celá na vetvy. Uvidím ako ešte dopadne druhá séria. Tá prvá pre mňa mala slabé ale aj veľmi dobré epizódy a aj keď som Grace nemala, musím sa priznať, že v druhej sérii mi chýba tá špina.

• 17.12.2015  17:54

Tento film sa mi na čsfd hodnotil veľmi ťažko. Zatiaľ čo na stránke kde je hodnotenie od 1 do 10 som mala jasnú voľbu tu som nevedela čo dať. Preto tu predošlé epizódy ani nemám ohodnotené. Ide o to, že určite to nedosahovalo úrovne mojich obľúbených epizód, ktoré majú plný počet. Ale dať tomu 4* sa mi tiež akosi nepozdáva. Som strašne zmätená. Hneď ako sa na plátne objavilo to staré známe "A long time ago...." začali ovácie, pretože premietanie filmu meškalo skoro 20 minút, pre nedochvíľnych paštikárov. Bolo vidieť, že mnohí vrátane nás mali už strašné nervy na to čakanie. Ale dočkali sme sa. Finn the Black human sa mi síce zo začiatku moc nepozdával ale celkom milo ma prekvapil. A tak ho premenujem na Finn the Black human with sense of humor. Ale niekedy to čo malo byť vtipné, bohužiaľ nebolo. Trošku ma však udivuje jeden holohlavý retard v kine, ktorý asi dostal prievan do mozgu, pretože sa nahlas smial na vetách, ktoré vtipné neboli. Boli to vety úplne obyčajné ako: "Dobre, pôjdem tam." a zrazu len počujete hahahahahaha. A tak som si vravela či neušiel ten psychopat z ústavu. Trošku som sa obávala novej ženskej postavy Ray. Našťastie bola dosť zaujímavá na to aby mi tam neprekážala. No ale tak či tak som na strane temna, a preto ma zaujímal Kylo Ren. Keďže som nevedela a ani nechcela vedieť kto ho hrá, užila som si ten moment keď si masku dával dole z tváre. Prvotný pocit bol, že má veľký nos ale časom si zvykla. V trailery som si všimla, že zozadu vyzerá úplne ako Anakin (čo asi každý s takými vlasmi) takže už som ho trošku ľúbila. Do tváre má od Anakina teda far far away ale netrvalo mi dlho aby som sa zaľúbila do ďalšieho záporáka zo Star Wars. Moja záporácka dvojka Vader a Grievous je teda obohatená o Kyla a mne nič iné nezostáva ako zase oplieskať peniaze na veci s jeho motívom. Samozrejme Vader je jediná a moja skutočná láska ale keď pred kinom stál Kylo Ren stačil mi počas jeho absencie on. Prišiel nás sem dokonca pozrieť i Darth Maul a teraz ľutujem, že mám s nimi fotku kde stojím ako stĺp a nie takú kde by som sa po nich vešala. Škoda. Potom je tu BB. Nemýľte si s Bebe dobré ráno. Bála som sa, že vo filme bude umelo dosadený a bude plniť dáku trápnu funkciu ako Jar Jar. Našťastie sa ukázalo, že bol dôležitý a navyše takéto malé vtipné a roztomilé čudo dokáže rozbiť i moje kamenné srdce. Han Solo a Chewie sú dvojka taká istá ako predtým. Vtipná a ironická. Nič(?) sa tu nezmenilo. Na film sme boli samozrejme na originál a do pekla patrí istý recenzent, ktorý film zrecenzoval na základe slovenského dabingu. No ale prečo spomínam toto. Idem totižto rozobrať efekty a zvuk. V Imax kine tak to bolo naozaj niečo neskutočné. Nie som fanúšik 3D filmov ale tu tie efekty stáli naozaj za to. Krásny obraz i zvuk. Pri jednej scéne som skoro dostala infarkt, pretože to tak zvresklo, že som myslela, že ma zoškrábu z plafóna. Neskutočne veľa akcie. Ja som bola naozaj spokojná aj keď vravím, že vtipné situácie, ktoré vtipné neboli boli tak trošku rušivé. Ale kašľať na to. Proste plný počet. Na konci filmu samozrejme nechýbal potlesk.

• 29.9.2015  10:36

Čím viac dielov vidím tým menej sa mi to asi páči. Možno je to tou dlhou pauzou ale jednoducho tento diel ma neskutočne nudil, a pozerala som ho na 2x pretože, som pri tom zaspávala. To, že dej je vždy komplikovaný viem, krvavé to bolo dosť, s tým som bola spokojná, aj tá zápletka bola fajn, len sa mi to jednoducho nepáčilo a nudilo ma to dianie okolo toho.

• 27.9.2015  15:30

Mne osobne sa druhý diel páčil viac ako ten prvý. Nie vo všetkom síce ale zdal sa mi o dosť dej vtipnejší a svižnejší. Pokiaľ si dobre spomínam v jednotke mi to išlo tak pomalšie kdežto pri tomto druhom diele to ubehlo naozaj rýchlo. Spokojnosť. Dúfam, že bude zas niečo nové.

• 31.8.2015  08:12

Mňa osobne tento film veľmi milo prekvapil. Kvôli hodnoteniam som sa dosť obávala ale našťastie u mňa SpongeBob zase zabodoval. Bála som sa, že celý film bude formou 3D animácie ale našťastie to netrvalo dlho a v podstate takmer celý film bol "kreslený". Nebolo to síce natoľko vtipné ako seriál či prvý film ale nebola som vôbec sklamaná.

• 31.8.2015  08:07

Nezvyknem nejak extra vyhľadávať filmy z vojnového obdobia ale na tento film som počula chvály a ešte väčšie na knihu. Bohužiaľ knihu som nestihla prečítať skôr ako som videla film ale tak čo už. Na to, že to bol vojnový film tak priznávam, že sa mi to páčilo, pretože nebolo to zamerané na samotné boje ale na Liesel. Koniec bol dosť emotívny už aj na mňa, čo s ľuďmi súcitím vo filmoch oveľa menej. Niektoré scény ma moc nebavili ale celkovo to bol určite, aspoň za mňa, dobrý film.

• 31.8.2015  08:03
    Annabelle (2014)

Od tohto hororu som čakala naozaj viac. Mnoho hororov (dobre tak každý) idem pozerať vždy so strachom. Potom si však uvedomím, že to vôbec nie je tak bububu ako som očakávala a začne ma film nudiť. Tu však celkový dojem pokazil najmä ten diabol, čert, satan alebo čo to bolo zač. Skôr než desivý bol tento bubák akousi paródiou na niečo čo je desivé. A ja neviem či sú tí ľudia naozaj tak slepí, že o takto nechutnej bábe povedia, že je krásna a ešte si ju chcú vystaviť doma niekde na poličku. No ani náhodou v momente by som ju spálila. Ale zas sa mi celkom páčilo to prepojenie s besnením Mansonovej rodiny.

• 28.8.2015  09:04
    Zmizení (2013)

Mám iba jedno označenie pre tento film: Perfektný! Naozaj dobrá zápletka. Koniec tiež veľmi dobrý, každý si ho domyslí inak. Jake sa mi tu naozaj páči. Hugh je môj obľúbenec ale toto je prvý film kde som skôr na neho mala nervy, zatiaľ čo Jake v úlohe vyšetrovateľa sa mi veľmi veľmi pozdával. Aj vzhľadovo sa mi veľmi pozdával ale keďže som pred týmto filmom videla Slídila, tak by sa mi zrejme pozdával všade. Film bol veľmi zaujímavo poprepletaný a som rada, že až tesne pred koncom mi začalo všetko do seba zapadať.

• 28.8.2015  08:59

Chulivier Megatron je zrejme dáky kretén, ktorý výslovne nenávidí epileptikov a týmto filmom ich chce všetkých odstrániť. Čo za debila dovolí aby 10 minútová scéna bola strihnutá každé dve sekundy?! A to fakt nekecám, každá jedna akčná scéna pozostávala zo sekundových záberov. Nie len, že sa na to nedalo pozerať ale vyvolávalo to vo mne pocit, že i ja sama som epileptik a za chvíľu sa začnem na zemi zvíjať ako pandrava. Liamovi takéto úlohy jednoducho sedia, mám ho rada a je mi úprimne ľúto, že hral v tomto pokračovaní pod taktovkou takého idiota. Chumaj jeden sprostý.

• 28.8.2015  08:53
    Slídil (2014)

To čo sa neskôr z tohto filmu vykľulo som vôbec nečakala. Neviem prečo ale celý čas som bola v tom, že Nightcrawler je film o dákom sériovom vrahovi. Vykľul sa z toho slizký a nechutný reportér. Akože nápad áno super, Jake to zahral veľmi dobre a páčilo sa mi to porušenie istých hraníc ale ako celok ma to moc nebavilo. Pri filme som sa zo začiatku dosť nudila, v druhej polke filmu to už bolo lepšie ale nejak to môj názor na film výrazne neovplyvnilo.

• 28.8.2015  08:48

Tieto 3D animácie sú vo všetkých MH filmoch fakt hrozné. Ale ten ich štýl obliekania mám jednoducho rada. I keď príbehy nie sú nič moc tak nájdu sa aj tie svetlé výnimky. Tento film však tou výnimkou nie je a i keď mám rada Halloween tak príbeh bol dosť nudný. Je však fajn, že v každom filme majú hlavnú úlohu vždy iné postavy a aspoň sa nemusíte stále pozerať na tú istú päticu postáv, ktorá by časom určite veľmi nudila.

• 6.8.2015  13:09
    Ant-Man (2015)

Tak prvá polka filmu za mňa jednoznačne, že nie, ďakujem. Samé bla bla bla a aj to bla bla o ničom. Neskutočne nudné a tak trochu som závidela všetkým retardom čo odbehovali na záchod. Prostata zrejme môže byť aj vo veľmi mladom veku. Stačí ísť do kina a už to ide samo. Potom tam konečne bola aj dáka akcia a možno za zmienku stoja vtipy. Na to, že teraz sa každá marvelovka snaží byť strašne moc vtipná, tieto vtipy mi prišli dosť v pohode. Dokonca by som kľudne prijala ako domáceho maznáčika mravca. Ale keď už ho tu spomína, prišli mi tie akože "mravčie" zvuky dosť divné a jednoducho už tam iba chýbalo aby začali kňučať a štekať. Myslím si, že 3* odo mňa sú velice zhovievavé nakoľko prvá polka stála tak za odpad. Bože a tie strašne napäté vzťahy medzi otcom a dcérou ma začínajú nudiť... ty ma nemáš rád budem revať a hodím sa o zem, ty mi nedôveruješ, robím to pre tvoje dobro... a zrazu plnehodnotná dôvera otca voči svojej dcére. Bum!

• 4.8.2015  13:35

Zlatý stred. Buď som sa nudila alebo som sa smiala. Dosť sa čudujem, že tento film sa tiež akoby snažil zahrať na city. Ale na mňa to rozhodne nefunguje. Navyše až tak originálny nápad to nebol a už s niečím podobným som sa stretla.

• 4.8.2015  13:34
    Nákaza (2011)

Sama sebe sa dosť čudujem, že po tej nevýslovnej nude som dala tomu až 3*. Dôvod bol možno ten, že ako keby to bolo filmové vyobrazenie hry Plague Inc. Nákaza je dôkazom, že aj keď má film dobré herecké obsadenie tak ako celok to môže stáť za hovno.

• 4.8.2015  12:51
    Odebrat z přátel (2014)

Ak vás neuveriteľne dokáže vystrašiť pohybujúci sa kurzor myši tak určite odporúčam! Normálny človek by totižto na to čo chce klinúť klikol hneď, kdežto hlavná hrdinka, poprípade ju môžeme označiť aj ako hlavná debilka, tam behá po ploche ako retard. 30 minút filmu tvoria zábery jej kurzora na monitore, pretože evidentne trpí sklerózou multiplex a trasú sa jej ruky. Alebo možno mala tak spotené ruky, že prsty sa jej nedostatočne kĺzali po touchpade. Ďalších 10 minút tvoria zábery toho ako hlavná debilka, nie je schopná sformulovať obyčajnú vetu. Film vám ponúkne skvelý zážitok z rôznych foriem vety typu: Čo chceš?, Kto si?... ale ak vás nepresvedčil tento fascinujúci zážitok a nemáte záujem si doplniť vedomosti zo synonymických slov, tak určite vás presvedčí neskonale nudná konverzácia medzi debilkou a jej debilom. Mitchie alebo teda Pitchie je totálny kus debila, ktorému zrejme mnoho veci dochádza veľmi neskoro. Hádam si nemyslel, že z tej fotky v posteli zreteľne vyplýva, že si rozprávali rozprávky na dobrú noc. No a už keď spomínam fotku. Okrem toho, že je zabrzdená hlavná debilka aj jej internet postráda rýchlosť. Resp. sťahuje si ako sa mu zapáči. Neopísateľný zážitok z toho ako sa minútu sťahuje obrázok. Samozrejme pre chvíľu napätia. Ten druhý bol stiahnutý za 2 sekundy. Zaujímavé. Hlavná debilka, však stále chce ponechať chvíľku napätia i v neskorších scénach, a preto miesto toho aby na odkaz klikla, behá opäť so strašne zábavným kurzorom po monitore. Neskutočne ma to vydesilo! No a tie strašidelné zábery boli tak trochu o hovne, pretože štvorčekový obraz dákeho tlsťocha čo si robí ľudský smoothie ma teda fakt nevydesí! No a ešte na záver, čakala som, že keď už teda vidíme plochu hlavnej debilky, čakala som sem tam dáky akože komentár. Stavím sa, že ani vy nie ste ticho ako hrob za vašimi počítačmi. Unfriended vám však ponúkne zaujímavý zážitok z toho ako v tichosti sledujete debilnú konverzáciu. A aby toho nebolo málo hlavná debilka je ešte aj dokonca spamerka, takže byť ten Pitchie tak ten notebook zaklapnem už dávno.

• 16.7.2015  10:22

Tak v istých momentoch to bolo lepšie ako prvý diel. Pôvodne som aj zamýšľala, že dám vyššie hodnotenie ale no ten koniec bol fakt hrozný. Naopak mučenie som si celkom užila, škoda, že to trvalo tak krátko. Ten dej ma však toľko nezaujímal. Ale rozhodne najlepšia postava v tomto filme bol Otis.

• 14.7.2015  12:06
    Lovci dinosaurů (2005)

30%?! To ste boli všetci na drogách keď ste to hodnotili? Neskutočná kopa sračiek a to ani nespomeniem radšej to ako to celé vyzeralo. Prisahám, že celý film sa točil pred zeleným plátnom. A ľudia čo tu robili efekty, tak to zrejme boli nejakí žiaci z kurzu, ktorý sa konal v dákom obchodnom centre zadarmo.

• 13.7.2015  14:15

No ja vám ti neviem. Ten dej filmu bol celkom dobrý ale to ako to bolo podané sa mi už akosi nepáčilo. Proste tie divné zábery, ktoré pre mňa osobne boli maximálne odveci boli otravné. Rob Zombie sa zrejme naučil používať dáke nové filtre a tak sa s nimi vo filme trošku vyšantil. Na mňa to však kladne nefungovalo. Táto trafená rodina plná creepy ľudí ma však celkom zaujala a tak som zvedavá na druhý diel. Podľa hodnotení to vyzerá, že Rob sa trošku polepšil. Tak trošku filmu prilepšujem, keďže hudbu Roba mám rada. Resp. niekoľko piesní, zas až taká fanúšička nie som.

• 13.7.2015  08:25

Ak by to niekoho zaujímalo, tak rozhodovala som sa medzi 3 a 4*. Bolo to lepšie ako Salvation, samozrejme preto, že tam bol Arnold. Skutočný. Aj neskutočný. Vyzeral 100x lepšie ako tá napodobenina v Salvation. Arnold ako Terminátor, samozrejme spokojnosť. Bohužiaľ už o ostatných sa to akosi nedá povedať. Emiliu Clarke mám rada ale do úlohy Sarah sa mi vôbec nehodila. Na posteroch vyzerala tak dobre, no a potom vo filme som bola dosť sklamaná, jednoducho sa mi tam nehodila vôbec. Prišla mi tak strašne obyčajná a povedala by som, že aj nudná. Jason Clarke, ktorý stvárnil Johna mi bol dosť nesympatický ale s jeho výzorom som sa zmierila. Páčilo sa mi to prepojenie s prvým dielom ale neskôr to začalo byť až moc poprepletané. No a ako povedal kamarát, a ja súhlasím, že láska medzi Johnom a Sarah bola v tomto filme umelá. Presne tak to i na mňa pôsobilo, lacno a umelo. Som však rada, že ani tu nechýbala hláška I´ll be back. Tentokrát ju povedala oprávnená osoba, alebo teda stroj. Sú to také lepšie 4* ale nechcela som dávať 4 práve kvôli tretiemu dielu, ktorý dostal 4* a bol lepší.

• 10.7.2015  14:02

No ale toto bolo dosť tragické. Neskutočná nuda. Myslela som, že keď už som mala za sebou prvý kórejský film, že toto už nebude nijak zvlášť pre mňa divné. No divné to nebolo ale bolo to hrozné. Neskutočne zabité až dve hodiny filmu. Zbytočné naťahovanie, keď sa to tak vezme dokopy sa tam nič nedialo. Sem tam niečo napínavé ale inak samá nuda a krochkajúci kórejci, ktorých herecké výkony stáli za hovno. Čakala som od tohto filmu viac čo bolo veľká chyba. Mala som len zrejme šťastie, že ten predošlý kórejský film bol naozaj dobrý a plný nechutností. Myslela som, že tento bude rovnako skvelý.

• 9.7.2015  13:11

T-800 a John v tomto filme tvorili naozaj perfektný a zábavný pár. Musím sa priznať, že film na konci vo mne vyvolal emócie, no dobre plakala som za ním. Naozaj však obdivujem hercov/terminátorov, že celý film sa dokážu tak nezaujato tváriť. Je to proste perfektné. Už viac krát som sa stretla s názorom, že druhý diel je lepší ako ten prvý, no úprimne, je, pretože Arnold mi viac sedí ako badass mašina, ktorá chráni. Keby mal chrániť mňa, tak by som sa tiež tak citovo na neho naviazala. No a samozrejme na tú dobu tie efekty, tak to je tiež riadna pecka.

• 9.7.2015  13:07
    Terminátor (1984)

Prvého Terminátora som videla ako malý zasran. Usúdila som vtedy, že nie je to moc pre mňa, pretože scénu ako si reže ruku a vyberá oko nebola pre mňa v tom veku znesiteľná. Odvtedy som videla tento film možno ešte raz alebo 2x a všetky zvyšné filmy okrem Salvation, som videla len tak letmo, dosť útržkovito som si ich pamätala. No a nakoniec som sa rozhodla, že si dám Terminátor maratón. Po tomto maratóne som sa rozhodla dať tomuto prvému dielu zaslúžený plný počet, pretože i keď som tu mala pôvodne 4* usúdila som, že voči trojke by to bolo tak trochu nefér, pretože jednotka sa mi jednoznačne páčila viac.

• 9.7.2015  12:59

Ako sa opovažuje John povedať I´ll be back?! A ako sa opovažujú nahradiť Arnolda umelým Arnoldom?! Film vyzeral zo začiatku celkom sľubne a aj keď som vedela, že to nebude žiadna sláva myslela som, že to nebude taká tragédia. Ale tragédia to teda rozhodne bola. Polka filmu samé bla bla bla a nudila som sa, potom zas prišli dobré akčné scény, ale hneď ako zase prišlo na dialógy znova som sa nudila. Terminátori vyzerali super a viem, že Skynet stále vyvíja nových a nových ale mototerminátori? Ako vážne?! Veď to bolo úplne hrozné. Christian Bale bol pre mňa vzhľadovo lepší John Connor ako ten z trojky a páčilo sa mi prepojenie s ostatnými dielmi... ale bolo to aj tak dosť zlé. Navyše bez Arnolda, samozrejme toho pravého, to akosi nie je to pravé. Pretože vo všetkých predchádzajúcich filmoch bol môj favorit T-800 aj keď bol zlý.

• 5.7.2015  21:01
    Méďa 2 (2015)

Jednoznačne lepšie ako prvý diel. Občas som sa nemohla prestať smiať a scéna s Liamom bola naozaj skvostná. Samozrejme boli tu aj tie menej zábavné scény resp. tie nudné ale vzhľadom na to, že sa mi to páčilo viac ako prvý diel a aj som sa viac nasmiala prilepším tejto dvojke.

• 23.6.2015  19:10

Svet kde je platidlom čas je naozaj úžasný nápad. Len akosi samotný film ma nebavil. Myslím, že je to taký zlatý stred. Ani nič brilantné a ani nič katastrofálne. Zvláštnosťou však je, že ja sa k tomuto filmu neviem nejak špecificky vyjadriť, prečo sa mi toto a toto nepáčilo. Jednoducho to neviem ale viem, že mnoho scén ma nebavilo.

• 21.6.2015  13:32

Fuuuu, tak toto bola riadna hustiareň. Ako na kórejských hercov alebo resp. hlavne filmy nie som zvyknutá bolo to aj dosť dlhé a pri tých menej akčných scénach som sa nudila ale akože klobúk dole. Taký krvák som už dlho nezažila a konečne pomsta, ktorá naozaj stojí za to. Takto by mali vyzerať všetky pomsty. Pomalé bolestivé mučenie. Wihíííí bolo to brutálne.

<< předchozí 1 2 3 4 12 24 35 46