Daewiik

Daewiik

Markéta Ďulíková

okres Zlín


LinkedIn: Daewiik

12 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Perníkový táta (TV seriál) (2008)

  Hned po prvním díle jsem se zamilovala do Aarona Paula a už po druhé řadě mi bylo jasné, že jakmile se dodívám do konce, začnu znova od začátku. Líbí se mi tempo seriálu a vyvíjející se postavy, což mi přide někdy až zarážející, ale věřím jim úplně všechno. A zkrátka žeru jejich dechberoucí situace, Waltovo geniální řešení problémů, tajuplnost, surovost i oddanost. A Jesse celý... yo bitch!

 • poster

  Pán času (TV seriál) (2005)

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

  Seriál, který i po opakovaném sledování vždy pobaví.

 • poster

  Akta X (TV seriál) (1993)

  The truth is out there.

 • poster

  Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

 • poster

  Ajťáci (TV seriál) (2006)

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

  Matt Groening vytvořil nejlepší rodinný animáč na světě. Prostě klasika

 • poster

  Orange Is the New Black (TV seriál) (2013)

 • poster

  Sběratelé kostí (TV seriál) (2005)

  Bones není jen tuctová, suchá kriminálka. V něčem má šmrnc. Ať už je to originálním týmem vyšetřovatelů, nebo nápaditými případy, prostě nad ostatními vyniká. Inteligentní humor a ne klasické kriminální, nekonečné slátaniny, jakých je televizní program zaplněn. Život vyšetřovatelů se neustále neplete mezi případy, ale jemně a nenásilně proudí seriálem. Postavy se vyvíjí a mění - to je také velkým pozitivem, protože to nutí dívat se dál a dál. Tedy alespoň zrhuba do čtvrté řady. Poté už řešení vztahů začne být víc a víc dominantí a nápady ustupují do pozadí. Možná trochu až zbytečně zdlouhavě omýlaný vztah-nevztah mezi hlavními hrdiny. Ale dokážu pochopit i odpor k postavě Temperance Brennanové, protože je, přiznejme si, opravdu až nereálně neschopná v sociálním prostředí. To jediné kolísá na hranici mezi vtipným a krutě trapným.

 • poster

  Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

  Buffy, chytrá vtipná skvělá, ovšem k blížícímu se konci protivnější a panovačnější. Poslední řada děs. Nevím zdali to bylo tím, že jsem 7 řad shlédla ve velmi krátkém časovém intervalu, takže jsem byla už přeBuffyovaná, ale na nervy mi začali lézt všechny postavy, nejvíce pak Dawn, Anya a Faith jsem nesnesla ani na pohled a v posledních řadách i nepochopitelné chování Gilese a Xandera. Nemohu však jen kritizovat, první řady mne zcela pohltily a neustále překvapovaly nápady, zápletkami a humorem. Možná ke zhoršení došlo při přechodu na vysokou školu, ovšem totálně jiný rozměr byl okultismus Willow! Velké plus pro její přechod ze stínu Buffy do role cílevědomé čarující lesby. Ona pro mě byla hlavní postavou.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace