• Pohádka

Hercules (2014)

Mě film prostě nebavil a nevěřila jsem mu. Tomuhle já říkám mnoho povyku pro nic ....🤔🤭🙃😅💩 Ztráta času, nedokoukala jsem. Holt celý film se svalama uhrát nedá. 🙈🙈🙈💩

...a jitra jsou zde tichá (2015)

Také zajímavé zpracování. Těžko říct, které se mi líbilo víc. Ale možná o kapánek více originál z r. 1972.

Vesmír mezi námi (2017)

Velmi zajímavý film, kvalitní neotřelý scénář. První půlka mě moc nebavila, ale ta druhá, jakmile se objevil Gardner, naprosto skvělá, tudíž slušná 4*.

Srdečně vás vítáme (2017)

Já jsem se fakt skvěle bavila. 😁😅🤣🤭 První půlka byla ale vtipnější. Druhá půlka drsnější a plná napětí.

Simon Birch (1998)

Rozkošný film ❤️🥰👌👍🙏

LOH 2020 Tokio: Zahajovací ceremoniál (2021) (pořad)

Viděla jsem lepší ceremoniály. Tento odpovídal podivné době, ve které žijeme. OH by měly být apolitické, tečka!  Na druhou stranu, máme se od Japonců co učit: úcta ke stáří, postiženým, pokora, přesnost, profesionalita, pozitivní mindset.

Bože, ty seš hajzl (2020)

Kvalitní scénář, výborné neotřelé dialogy ze života, žádné klišé.  Přirozený, inteligentní  film, kterých je dnes jako šafránu. A hlavně překvapivě především vzhledem k hlavnímu tématu vtipné a natočené s lehkostí a nadhledem. Nečekala jsem, že se u takového filmu budu chvílemi skvěle a od srdce bavit. V jednu chvíli jde film i do krimi a thrilleru. Užijete si i road movie. Určitě jsem se nenudila. Navíc je natočen podle skutečné události. A opět potvrzuje mou tezi, že nejlepší filmy bývají dle skutečnosti a knižních předloh. Troufnu si říci, že se mi líbil i o kapánek více než Hvězdy nám nepřály. Připravte si kapesníčky. 🙏❤️👍👌 P.S. Čtvrtá úroveň lásky is the best. A vvvvvoooooo tom to je! 😉

Cruella (2021)

3,5* je to dobrý film, užila jsem si jej,  ale nevěřila jsem mu na 4*. Očekávala jsem více, něco tam za mě nefungovalo, ale neumím prostě přesně říci, co. Hodnotím celkový dojem. Asi nejspíš jsem Emmě, ač ji mám moc ráda, tu slečnu "Kruťákovou" úplně nevěřila a vyprávění příběhu také nebylo  zcela přesvědčivé. Dle mého fajn oddychovka, která neurazí, ale ani nenadchne.

Královny popu (2009) (koncert)

Jsou to  královny popu! Nechápu ty komentáře zde. WTF?Pořad si vždy užiju. 🥰👏👍🙏