LentilleLily

LentilleLily


0 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 18.11.2012
  Randy Orton
  (účinkující)

  Celým jménem se jmenuje Randal Keith "Randy" Orton, lépe ho ale můžeme znát jednodušše jako Randy Orton. Narodil se 1. dubna 1980 v Knoxville v Tennessee matce Elaine a otci Bobovi Ortonovi. Má také dva mladší sourozence, Becky a Nathana. I přesto že se chtěl stát profesionálním wrestlerem již jako malý kluk, jeho rodiče se ho… (více)

  • 1.8.2012
  Mike "The Miz" Mizanin
  (herec)

  Michael "Mike" Gregory Mizanin se narodil 8. října 1980 v Parmě v Ohiu. Navštěvoval Normandskou střední školu kde byl kapitánem basketbalového týmu. Už jako malý také vynikal v plavání a byl editorem školní ročenky.

  V roce 2001 opustil střední školu kde studoval podnikání, aby se mohl účastnit reality show MTV, REAL WORLD. Také… (více)

  • 22.4.2012
  Betsy Rue
  (herečka)

  Betsy Rue je americká herečka, která si zatím získává jen menší role v seriálech a příležitostně i ve filmech. Českým divákům je nejvíce známá hlavně jako Mimi v romantické komedii TĚSNĚ VEDLE, hororu KRVAVÝ VALENTÝN jako Irene Dooney a v druhém pokračování hororu HALLOWEEN jako Jazlean Benny.

  Zahrála si i ve známých seriálech… (více)

  • 25.3.2012
  Jennifer Stone
  (herečka)

  Tato herečka začala s herectvím už ve svých šesti letech po hodinách sledování svého bratra který hrál v divadle. Sama Jennifer ho následovala a začala získávat menší divadelní role a následovaly i nějaké ocenění. Když jí bylo osm let, podepsala smlouvu s reklamní agenturou.

  Do současnosti se objevovala v několika reklamách a… (více)

  • 11.3.2012
  Tisha Campbell-Martin
  (herečka)

  Tisha Michelle Campbell-Martin se narodila v Oklahomě a vyrůstala v Newarku v New Jersey, kde navštěvovala uměleckou školu. Má dva mladší bratry a sestru. Její matka Mona byla zdravotní sestra, talentová manažerka, kostelní zpěvačka, vokální zpěvačka a její otec, Clifton Campbell, byl dělník a zpěvák. To její rodiče v Tishe… (více)

  • 11.3.2012
  Daniella Monet
  (herečka)

  Daniella Monnet (rodným jménem Daniella Monet Zuvic) se narodila ve West Hills v Kalifornii. V sedmi letech začala hrát v různých reklamách a v roce 1996 hostovala v seriálu PACIFIC BLUE. Další její role byla v sitkomu od CBS, LISTEN UP, kde si zahrála po boku Jasona Alexandera. Od roku 2010 má stálou roli jako Trina Vega v… (více)

  • 11.3.2012
  Jennette McCurdy
  (herečka)

  Jennette Michelle Faye McCurdy se narodila Garden Grove v Kalifornii a je to americká televizní herečka a country-popová zpěvačka. Nejlépe známá je pro roli Sam Puckettové v sitkomu ICARLY.

  Svojí hereckou kariéru začala v osmi letech, roce 2000 na MADtv. Od té doby se objevila v několika seriálech včetně KRIMINÁLKA LAS VEGAS,… (více)

  • 11.3.2012
  Elizabeth Gillies
  (herečka)

  Celým jménem Elizabeth Egan "Liz" Gillies je americká herečka, zpěvačka a tanečnice. Svojí hereckou kariéru začala získáním role v seriálu THE BLACK DONNELLYS. V létě 2008 byla obsazena jako Lucy do nového broadwayského muzikálu Jasona Roberta Browna jménem 13. Po obrovském úspěchu ale tento muzikál v lednu 2008 skončil.

  V… (více)

  • 11.3.2012
  Jacqueline MacInnes Wood
  (herečka)

  Tato kanadská herečka, DJka a zpěvačka se narodila 17. dubna 1987 ve Windsoru v Ontariu. Nejvíce známá je pro svou roli Steffy Forrester v americké, již dlouho běžící telenovele, BÁJEČNÍ A BOHATÍ.

  Jacqueline je sestra NHL hokejisty Boba Proberta. Jméno si udělala díky reklamě na First Choice Haircutters. Nejvíce fanoušků si ale… (více)

  • 3.3.2012
  Ivanka Trump
  (herečka)

  Ivanka Marie Trump je americká obchodnice, dědička a modelka. Tato dcera české modelky Ivany Trump a obchodního magnáta Donalda Trumpa je víceprezidentka společnosti "Development & Acquisitions" a porotkyně v reality show The Apprentice.

  Navštěvovala školu The Chapin School v New Yorku a absolvovala Choate Rosemary Hall ve… (více)

  • 3.3.2012
  Maria Kanellis
  (účinkující)

  Maria Louise Kanellis se narodila 25. ledna 1982 v Ottawě ve státě Illinos. Její kariéra začala účastí reality show Outback Jack v roce 2004. Ten samý rok se účastnila i soutěže Raw Diva Search kde skončila pátá. Později byla do společnosti WWE přijata jako zákulisní ringová hlasatelka. Profesionální wrestlerkou se stala v… (více)

  • 29.2.2012
  Maryse Ouellet Mizanin
  (herečka)

  Maryse Ouellet je Francouzsko-kanadská modelka, profesionální wrestlerka a obchodnice, lépe známá jednoduše jako Maryse. Nejznámější je díky svému působení v show WWE mezi lety 2006-2011.

  Narodila se v Montrealu ale vyrůstala v New Brunswicku. Na střední škole byla jedinou dívkou, která ve své třídě a vedla školní módní… (více)

  • 29.2.2012
  Ashley Massaro
  (účinkující)

  Ashley Marie Massaro se narodila 26. května 1979 v Babylonu v New Yorku. Je to americká profesionální wrestlerka která současně pracuje pro Ladies Division. Nejvíce známá je pro svoje působení ve WWE a díky účasti v reality show KDO PŘEŽIJE: ČÍNA.

  Svůj debut ve WWE udělala Ashley po výhře soutěže Diva Search 2005. Jako první se… (více)

  • 26.2.2012
  Caroline Sunshine
  (herečka)

  Narodila se Thomovi a Karen Sunshine 5. září 1995 v Atlantě ve státě Georgia. Vyrůstala ale v Orange City v Kalifornii spolu se svými rodiči a mladšími bratry (John a Christopher). Ve věku tří let začala cvičit balet a už ve školce získala první roli ve hře Zlatovláska. Později začala pravidelně hrát v divadle Orange County a… (více)

  • 26.2.2012
  Chris Jericho
  (herec)

  Christopher Keith Irvine, lépe známý pod jménem Chris Jericho, je Kanadsko-americký profesionální wrestler, muzikant, mediální osobnost, herec, spisovatel a obchodník. Aktuálně pracuje pro WWE. Má svou vlastní heavy metalovou kapelu jménem Fozzy.

  Na účtě má celkem 31 wrestlingových titulů z WWF/E, WCW a ECW. Byl šestkát světový… (více)

  • 10.2.2012
  Tiffany Thornton
  (herečka)

  Tiffany Dawn Thornton je americká herečka a zpěvačka nejvíce známá pro svou roli Tawni Hart v seriálu SONNY VE VELKÉM SVĚTĚ.

  Tiffany se narodila 14. února 1986 v College Station, Texas. Svůj televizní debut udělala v pilotní epizodě seriálu od Fox jménem QUINTUPLETS. Poté si zahrála v seriálech jako 8 SIMPLE RULES, AMERICAN… (více)

  • 6.2.2012
  Nathalie Walker
  (herečka)

  Natalie Walker je americká vokalistka, skladatelka a muzikantka. Pochází z Indiany a je členka skupiny Daughter Darling. V roce 2006 když měla skupina pauzu, vydala Natalie své sólové album Urban Angel. Song z tohoto alba se i objevil v jedné epizodě seriálu CHIRURGOVÉ. 21.června 2011 vydala další album s názvem Spark které… (více)

  • 6.2.2012
  Drake Bell
  (herec)

  Jared Drake Bell se narodil 27. června 1986 v Santa Ana v Kalifornii. Jeho otec je Robin Dodson, profesionální hráč kulečníku. Má čtyři starší sourozence: Joey, Robert, Travis a sestru Kellie.

  Drake Bell je americký herec, kytarista, zpěvák/skladatel, producent a příležitostný televizní režisér. Poté, co začal kariéru jako… (více)

  • 2.2.2012
  Trish Stratus
  (účinkující)

  Trish Stratus, rodným jménem Patricia Anne Stratigias, je kanadská profesionální wrestlerka, herečka, televizní hvězda a bývalá fitness modelka. Je napůl řeckého a polského původu a je nejstarší dcera Johna a Alice Stratigiasových. 30. září 2006 si vzala svého přítele ze střední školy, Rona Fisico.

  Po začátku její modelingové… (více)

  • 2.2.2012
  Rachael Bella
  (herečka)

  Rachael Bella Kneeland, narozena 13. března 1984, je americká herečka nejlépe známá pro svou roli Beccy Kotler ve filmu KRUH.

  V roce 2007 se objevila v horové komedii DRIVE THRU kde ztvárnila roli Starfire, členku rockové kapely. Také hrála v mnoha různých filmech a seriálech jako je ZÁKON A POŘÁDEK: ÚTVAR PRO ZVLÁŠTNÍ OBĚTI,… (více)

  • 14.1.2012
  Zendaya
  (herečka)

  Zendaya Coleman, lépe známá jen jako Zendaya, je americká herečka, tanečnice a zpěvačka. Momentálně natáčí sitkom pro Disney Channel, NA PARKET! kde ztvárňuje roli Raquel "Rocky" Blue.

  Zendaya se narodila rodičům Claire a Kazembe Colemanovým 1. září 1996 v Oaklandu v Kalifornii. Vyrůstala jako součást Kalifornského divadla… (více)

  • 14.1.2012
  Avan Jogia
  (herec)

  Avan Tudor Jogia je kanadský herec nejvíce známý pro svou roli Beck Olivera v seriálu VICTORIOUS. Narodil se 9. února 1992 ve Vancouveru (Britská Kolumbie). Ve Vancouveru vystřídal mnoho škol včetně střední školy Killarney a Krále George, potom se však učil jenom doma. V desátém ročníku odešel ze školení úplně a začal se… (více)

  • 14.1.2012
  Wendie Malick
  (herečka)

  Wendie Malick (nar. 13. prosince 1950) je americká herečka a modelka, nejvíce známá pro svojí roli Judith Tupper Stone v HBO seriálu SNÍLEK a Ronnie Lawrence v sitkomu FRAISER.

  Wendie se narodila v Buffalu v New Yorku jako dcera modelky Gigi. Vystudovala Williamsville South High School. V roce 1972, po dokončení vysoké školy,… (více)

  • 27.11.2011
  Dulce María
  (herečka)

  Dulce María (rodným jménem Dulce María Espinoza Saviñón, 6. prosince 1985 v Mexico City) je mexická herečka, zpěvačka a autorka písní. Nejznámější je pro svou roli Roberty v telenovele REBELDE a pro členství ve skupině nominované na Latin Grammy, RBD. V říjnu 2009 podepsala smlouvu s Universal Music a nahrála sólové album… (více)

  • 17.11.2011
  Dot-Marie Jones
  (herečka)

  Dorothy-Marie "Dot" Jones (narozena 4. ledna 1964 v Turlocku, Kanada) je atletka a televizní herečka. Navštěvovala Kalifornskou státní univerzitu Fresno kde překonávala rekordy ve vrhu koulí. Dorothy je také 15 násobná světová mistrině v ruční páce. V současné době má peroidickou roli v muzikálu GLEE jako Shannon Beiste, pro… (více)

  • 30.10.2011
  Ariana Grande
  (herečka)

  Ariana Joan Grande (nar. 26. června 1994) se narodila a vyrůstala v Boca Raton na Floridě. Je napůl italského a sicilského původu. Její starší bratr je herec a producent Frankie Grande. Když byla Ariana malá, začala hrát v bývalém hraném divadlu Boca Raton Little Palm pro děti. O několik let později začala hrát v divadle Fort… (více)