LentilleLily

LentilleLily

<< předchozí 1 2 3
    • 13.2.2015  15:22
    71 (2014)

Jack O`Connell víc než užasnej !!!

• 28.1.2014  13:13
    Vejška (2014)

čáry, chlast, tráva, rap a Mádl... co víc od filmu chtít?

• 28.10.2013  12:34

Stručně - strašně moc scén podobných Walking Dead a od začátku bylo jasné že Brad Pitt zachrání celý svět, protože je to prostě BRAD PITT. Jinak přehnaně luxusní film. :D

• 3.9.2013  15:39

Často mi říkaj že nejsem holka, že žádná milovat tak strašně horory, poslouchat horrorcore a nesášet zvířátka... tak mi kámoš poslal odkaz na tenhle film a že prej ať se na to podívám když jsem ,,takovej tvrďák". A teď mi došlo že jsem fakt asi psychouš když se mi to líbilo. :O

• 28.8.2013  13:13
    13 Eerie (2013)

Kdo má rád zombíky, tak je to pro něj asi fajn.

• 29.4.2013  14:54

Jelikož jsem k tomu dělala titulky tak jsem viděla každou scénu asi 5x a musím říct, že herecké výkony jsou na jedničku! Málem jsem se u toho nenadechla, jak to bylo napínavý... :DD a hlavně překvapil David Otunga! Od Halle se kvalita dala očekávat.Prostě NAPÍNÁK jak má být, i když to chování postav bylo někdy na pěstí..

• 29.3.2013  10:09
    Zrcadla 2 (2010)

Krvavé, brutální, smíchané s nadprůměrnější duchařskou kriminálkou. Rozhodně lepší než dvojka, která byla děsně moc detektivní. :O Prostě takové béčko, které neurazí.

• 22.2.2013  21:20
    Babovřesky (2013)

Ten, komu se líbily Babovřesky, je pro mě jenom smutná nula.

• 19.2.2013  18:32

'The Loneliest Planet' je prostě film o amerických hrdličkách na prázdninách ve východní Evropě (Gruzie), průvodcem jim je jejich přítel. Musí čelit všelijakým těžkostím a rozhodnutím, nebo jak to nazvat. Film mi někdo doporučil a já naprosto nevěděla, co od toho mám jako očekávat, tak jsem očekávala všecko možný. Začalo to celkem slibně a zajímavě, zejména mě zaujalo to, že postavy vlastně chodí po rozlehlém a neznámém terénu. Herecké výkony byly až průměrné, ta ženská vypadala úplně jako Jessica Chastainová, ale méně nadaná. Pro kinematografii je to velmi vizuálně ohromující snímek, kamera často zachycuje okolní krásu. Scénář je opravdu VELMI POMALÝ, obsahuje minimum dialogů a když už se tam nějaký objeví, je velice nekonzistentní, charakter postav by se dal taky jaksi "zlepšit", šel by i lepší příběhový prvek. Ke konci filmu jsem byla hodně zklamaná... je to dobrý film když vám nejde usnout - jednodušše si ho pustíte a u poloviny už spíte.

• 16.2.2013  20:06
    Hostel (2005)

Geniální. Nevím jak jinak to popsat.

• 12.1.2013  20:28
    Skins (TV seriál) (2007)

Po poslednim díle můžu jenom zatleskat.Kolikrát jsou ty teenagerský seriály kokotiny ale tohle je prostě něco jinýho. :)

• 10.1.2013  11:26

Fuj takhle zničili celou úžasnou sérii REC. Prostě naprosto zbytečnej film!!!!!!!

• 6.1.2013  17:17

Tenhle film je prostě tak emocionální. Pejsek a kluk - nejoblíbenější téma :')

• 5.1.2013  17:57
    Bojíte se tmy? (TV seriál) (1990)

Z týhle show jsem si odnesla akorát tak noční můry... ta úvodní znělka mě pořád straší.:O

• 5.1.2013  17:38

Rozhodně jeden z nejkrásněji vytvořených hororů.

• 25.12.2012  19:43

Zajímavý film. Hlavně mě překvapilo to, že řešili podstatné věci jako náboje a zásoby jídla, ne jako v jiných krvavých zombíkárnách. Ashley Bell byla prostě neuvěřitelně úžasná!!! za tu roli by si zasloužila nejméně Zlatou palmu!! A hvězdička navíc je za skvělou hudbu od ROCK MAFIA.

• 23.12.2012  17:28
    iCarly (TV seriál) (2007)

Na požádání jsem pro tento seriál dělala titulky a musím říct, že to není vůbec tak špatné jak to vypadá! Všechno kazí akorát dabing, který se dá omluvit jen u Spencera. Je to celkem vtipný a veselý seriál, který vám dokáže zlepšit den.

• 19.11.2012  21:09
    Sladký život Zacka a Codyho (TV seriál) (2005)

Celkem vtipný seriál,nejlepší je "Esteban" ! A o mnoho lepší než 'Sladký život na moři' -___-

• 10.11.2012  21:22
    LOL (2012)

Cyrusová překvapila. A to hodně. Neviděla jsem originál, takže nemůžu porovnat. Prostě drama o lásce, rodině a přátelích a o tom, jak američtí teenageři vlastně žijou...

• 10.11.2012  12:36
    Méďa (2012)

Naprostá, nereálná kravina. Ale já tyhle blbý filmy fakt miluju :D Prostě se u toho člověk dokáže zasmát.

• 13.8.2012  18:49
    Karanténa (2008)

Urážka, nebo snad parodie (?) na originál.

• 26.7.2012  14:04
    Komisař Rex (TV seriál) (1994)

Seriál mého dětství. :')

• 14.7.2012  22:14

Ja sem mala pitbull!

• 20.5.2012  10:27
    Diktátor (2012)

Tak ze začátku: chcípala jsem u toho smíchy. :D Prostě Sacha je můj nejoblíbenější herec a komik všech dob a tady opět nezklamal. Prostě nejlepší hlášky (moje zvláště oblíbená je "Tlustý dvojník Justina Biebera") a nejlepší scény (vč. ta v tom vrtulníku). A hlavně "AKCE TOKIO HOTEL" (:D). Super komedie.

• 13.4.2012  08:09

koho taky tak nehorázně štve že ty chipetky mluví slovensky?!

• 9.4.2012  19:31

Záchvat smíchu od začátku do konce. "An Epic Return For An Epic Ending To An Epic Series."

• 6.4.2012  16:08
    Sněhurka (2012)

Očekávala jsem, že to bude další "pohádkový" film. Proto jsem pak byla příjemně překvapená když se vyklubal nečekaný děj. Bylo naprosto úžasné jak autoři dali do filmu humor pro dospělé, aby získali pozornost. Kromě toho, grafika byla překvapivě kreativní, zvláště, když přišlo 7 trpaslíků. Měla jsem pocit, že sleduju starou bajku na velké obrazovce. Tento film bych doporučila každému se smyslem pro humor a s oceněním skvělé grafiky. Pokud si myslíte, že u filmu usnete, tak se mýlíte. Sněhurka je skvělý film pro všechny.

• 3.4.2012  18:05
    WrestleMania XXVIII (TV pořad) (2012)

Nejlepší match: Triple H vs The Undertaker (Shawn Michaels jako speciální rozhodčí) nejhorší match: Kelly Kelly a Maria Menounos vs Beth Phoenix a Eve. Neměli tam tu Mariu vůbec strkat

• 24.3.2012  09:48
    Hunger Games (2012)

Neoriginální koncept, který už tu předtím byl (ano, všichni myslíme Battle Royale). Ačkoli herecké výkony byly nadprůměrné. Nicméně scéna kde je Katniss (Jennifer Lawrence) smutná z Rue byla až moc dramatická. Na začátku filmu byly záběry kamery mírně nepříjemné ale myslím že na tohle 'třesení' bylo publikum připraveno. Některé scény byly naprosto neuvěřitelné, např. zlý gang nedokáže zabít Katniss protože vylezla na strom. Naivita Katniss byla taky neuvěřitelná. Vím že je to sci-fi film založený na na románu, ale i tak, neměli jste ani na chvíli strach, že ji Rue zradí? Tomuto filmu dávám dvě hvězdičky protože nevěřím, že si zaslouží tak dobré hodnocení jako momentálně má.

• 6.3.2012  20:23
    Kluk na kole (2011)

Jestli bych jedním slovem měla popsat tento krásný film tak je to "láska". Myslím, že se tomu dá říkat milostný příběh. Ne takový ten romantický ale ten pocit mít někoho, kdo vás miluje. Prostě rodičovská láska:) Není to originální? Pokud jí nemáte, co byste udělali? No Cyril věděl jednu věc. On jí musel mít. I když nemůže najít svého otce tak tu bezpodmínečnou lásku pořád hledá. A najednou nemůže jít nikam protože nemá kam. Ale pak je tu Samantha. To je první setkání mezi chlapcem a ženou která ho miluje. Musím pochválit úžasný výkon tohoto mladého herce.:)

<< předchozí 1 2 3