elixir

elixir

Saint-Pierre a Miquelon
Pojídač a Gentleman

5 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 27.12.2013
  Lou Fanánek Hagen
  (herec)

  Lou Fanánek Hagen, rodným jménem František Moravec, rocker, textař, zpěvák a frontman skupiny Tři sestry se narodil 18. června 1966 v Praze. Fanoušky také znám pod přezdívkou "Fan". Vystudoval stavební fakultu na univerzitě ČVUT v Praze. Roku 1985 vzniká kapela Tři sestry a spolu s kapelou také i Fanánkova dosavadní přezdívka,… (více)

  • 21.8.2013
  Dexter Holland
  (herec)

  Rodným jménem Bryan Keith Holland, zpěvák, textař a kytarista se narodil 29. prosince 1965 ve státě Kalifornie v USA městě Garden Grove severně od Orange County, kde také vyrůstal. Je především znám jako frontman punk/rockové kapely "The Offspring", která se podílela na obnově hudebního stylu punk v polovině devadesátých… (více)

  • 22.6.2013
  Desi Arnaz
  (herec)

  Komedie si žádá vřelé srdce, dokonce i jednu nebo dvě slzy, nejen spousty obyčejného smíchu.

  Desi Arnaz, přesněji Desiderio Alberto Arnaz y De Acha III, herec, hudebník a tvůrčí televizní producent se narodil 2. března 1917 v Santiagu na Kubě. Jeho otec Desiderio Alberto Arnaz II, byl starostou Santiaga a také vlastnil velké… (více)

  • 19.2.2013
  Veronica Diaz
  (herečka)

  Veronica Diaz, jinak také známa pod jmény Veronica Diaz Kohler, Ornella Diaz či Veronica Passarella, se narodila v Buenos Aires. V raném věku Veronica začala se svoji hereckou kariérou po boku svého otce Miguela Ruize Diaze, který hrával v divadelních představeních v Buenos Aires, také se začala zajímat o vážnou hudbu a tanec.… (více)

  • 9.2.2013
  Sheldon Wilson
  (režisér)

  Sheldon Wilson je režisér a scénárista, momentálně žijící v Kanadě. Ve svých filmech se zaměřuje na moment překvapení, tedy nedá dopustit na filmový žánr, horror či thriller.
  Nastartoval kariéru po svém zrežírovaném filmu NIGHT CLASS (Svůdná zlodějka) z roku 2001, kdy obsadil do jedené z hlavních rolí, Rona Perlmana. Za zmínku… (více)

  • 9.2.2013
  Samantha Smith
  (herečka)

  Samantha Smith se narodila 4.listopdu, 1969 v Sacramentu ve státě Kalifornie v USA. Sam je modrooká, 173 cm vysoká blondýnka ve znamení Štíra.
  Od roku 1996 až dodnes se aktivně věnuje herectví, je obsazována v seriálech především do vedlejších postav, mnohdy pouze na jednu episodu. Je nejlépe známá v  roli "Mary Winchester" v… (více)