elixir

Pojídač a Gentleman

<< předchozí 1 2 3
    • 7.7.2017  11:26
    Život (2017)

Za mě 88%. Perfektní scifíičko s alieníkem včele, bezpochyby má navrch na letošního Vetřelce. Bestie je dobře vizuálně ztvárněna a to musím zase podotknout, že lépe jak ve Vetřelci. Film mě mrazil od začátku až do konce, doufám, že až bude mise na Mars, nic tak odporného se tam nevyhrabe z hlíny. Snímek nám krásně ukazuje, jak z mála může být katastrofa velkých rozměrů. Vesmír je zatraceně velký, je zcela jisté, že budou i jiné formy Života a bohužel zcela nás to odsouvá do fronty, nikoliv katolické jedinečnosti.

• 4.5.2017  21:38

Někteří čekali další odvar jako jednička, ale dostali jsme lahodnou omáčku, která stejně lahodí vašemu jazýčku tak i oku.

• 2.3.2017  21:57

Dlouho jsem na csfd nebyl, tenhle film změnil můj omezený přístup zde. K filmu, perfektní, jednoduše film popíši jako survive-western-road-lifetime-bloody-fucking-and-finallysad-story. Deadpool byl o hovně, tenhle film má duši. Jsem hrdý, že poslední díl je špica mezi xmeny a za mě i mezi komiksovými filmy vůbec. Jděte do kina.

• 8.4.2016  22:51

Hnůj nebo lůj na Vaše hajterské komenty, toď myšlenka každého jedince.. Proč tu někdo na filmu hledá každičkou pi****nu, je to Zacková předloha, chyby má a mají je všecky filmy co kdy byly a budou natočeny. Na tenhle film, jsem a jiní jistě také, čekal velmi dlouho, zážitky ve 3D paráda, efekty +, trošku zamrzela příšera z hory osudu na konci, chudák zdechlina Zod, bylo to trošku touhle creaturou přepískle, nicméně, jak jinak ony dva hrdiny sjednotit než záchranou planety Země. Moc se mi páčila ona celková temná "batmanovská" atmosféra, Alfred aka J.Irons byl mnohem věrohodnější než Nolanův v podání M.Caine, začátek byl perfecto, Affleckovi temné kvádro sedlo, Cavill si zachoval super status a Eisenberg zhodil konečně vlasy + mě velmi potěšila camea třech dalších HEROES, které uvidíme v JL. Konečná na závěr, lepší jak Marvel - Avangers? Ano, dle mého názoru. Uvažujete utratit prachy a jít na film? Ano, jděte! vemte děcka, manželku vyhoďte u Baťi, dědka u hospody, babku nechte na zahradě a tchýni v Kaufu. Stále je Vám to málo a zvažujete dle hodnocení čsfd zda fakt jít? dáte na lidi, tak dejte i na mě a jděte ku**a. PS: Batman šmejdy cejchovat umí

• 19.11.2015  17:51
    Husí kůže (2015)

Vemte prcky, manželku, maminu, přihoďte i dědu a máte rodinný film, zaručeně se pobaví všichni jmenovaní. Možná bych přivítal větší stopáž, abych se mohl nabažit více oněch příšer.. například hnusák klaun byl perfektní, škoda že neměl více prostoru. Příjmení herci, atmoseféra a tudíž i film.

• 25.10.2015  14:31

Meč a "kvádro" nejde dohromady, meč a Vin Diesel také moc ne, ale Diesel ve středověkém podání už ano. Spojení s nesmrtelností není naškodu, ovšem chtělo a myslím, že kdyby film měl i zajímavější konec, byl by oceňovanější. Ovšem jako oddychovka stylu Jeníček a Mařenka Lovci čarodějnic rozšířené vydání, jako takový není špatný..

• 16.8.2015  23:13
    Pixely (2015)

Počuvajte ma, tenhle film je prostě prostý a je sprostě cool. Pac-man prostě válí a všecko to vyzerá ako by sa venku chumelilo. Pokud máte rádi oddechovky a máte malého prcka, který fičí na gamesách, tak ho vemte, alespoň okusí počátek arkádovek.

• 29.6.2015  22:23

Gentlemen HERE! Get Ready For It.... Colin Firth je zde fantastický. Jediná věc, která mi vadila byl rovný kšilt Samíka a černovláska se špičatým párovým ostřím. Momentálně TOP akční/komedie za rok 2015.

• 28.6.2015  02:04
    Mimoni (2015)

Hele, Ty jo Ty, tenhle animák je pecka! pro ostatní PrudilPeople, dejte si banana a mlčte. Pusťe si nového Bonda nebo sjeďte třikrát trailer na supermana, ale zde nepruďte jsou tady i děti. Navíc lidé co mají děti ocení, kdž se Vaše ratolest vedle hihňá a Vy s ním, prostě radost k nezaplacení.

• 5.2.2015  03:28

Musím sdělit, že se jedná o dosti podceňovaný filmový snímek. Hodnotím třemi hvězdami za Adriena, ten byl perfektní ve své roli a dodával filmu jiskru, druhou za sestřelený vrtulník a silácké řeči černocha v odpadcích a třetí celkově za děj a průběh. Měl jsem v plánu dat čtyři, ovšem v rámci mozků celé loupežné operace jsem se přinutil dát triple-star. Co mi opravdu vadilo, bylo snad to, že jediný charakter byl Brody a to hrál pěkného usmrkance, ostatní mi absolutně nevoněli. Hrdých 60% si film zcela určitě zaslouží.

• 31.8.2014  22:17

Překvapen nikoliv, ale příjemně jsem si film užil. Už od traileru jsem věděl, že film bude stát za to a měl jsem pravdu. Napíši to velmi jednoduše, z marvel filmů co doposud byli vydány je tento počin nejlepším!! Jednoznačně válcuje Avengers, Thora, Capitana a o železném slonovi ani nemluvě. Pecka všemi směry, humor, akce a excelentní hudba dodala filmu další nemalé plus, dále efekty, herci, masky, prostě celkově se snímek velmi vydařil. A touhle bombou se dnes loučíme.

• 18.8.2014  23:57

S touhle bombou se loučíme... Opravdu ač tak nevypadá, rozhodně stojí snímek zato. Film mě uchvátil svým prostředím, jednoduše řečeno děj na vás nezapůsobí kdoví jakou zápletkou a nechce po vás zapálit mozkovnu, ale mě dostal. Myslím, že tento film má své a je podobných i dost, ale film si mě skutečně přitáhl k sobě, jednoznačně k tomu dopomohli Eric a Olivia.

• 24.7.2014  16:48

Snový film, film o tom jak člověk může snadno změnit svůj pohled na život, změna je všudy přítomná, nakonec zjišťuje, že i on sám se dočkal potřásaní rukou a byl za svou 16-letou práci skoro bez povšimnutí skutečně oceněn. Vše co ze sebe dostal Ben je tam, brilantní a ukázkové. "Skutečné je to co chceme, tak to získejme, než nám to uteče." Snílci do zbraně!! Paráda 99%.

• 30.5.2014  21:42

Film je hodnocením na 65%, ale vzhledem k jednoduchosti a celekem dobře prošpikovaným koncem si zaslouží o jednu hvězdu navíc. Má své kouzlo, byl jsem překvapen tímto snímkem, více takových, více.

• 23.5.2014  03:49
    Temné nebe (2013)

Na mě film zapůsobil, ostatní hodnotící měli pravděpodobně brýle s emzáckým filtrem. Žádná paráda snímek není, ale rozhodně má co nabídnout.

• 16.5.2014  17:53
    Godzilla (2014)

Rozhodoval jsem se mezi dvěma a třemi hvězdy a vyhrála to krásna dvojka. Efekty parádní, ale absolutně postrádá film logiku což v podstatně nemůžeme ani očekávat, ale byl vysvětlen původ BIGzilly, chválím. SPOILER: Ovšem podivná stvoření rušící elektromagnetické pole a vydávající zvuky jako stvoření z jiného světa, kostkované hlavy a tak trochu mi připomínali stroje a v jejich jídelníčku nebyli králíci a lidi, ale uranové nálože, tyto stvoření filmu dali korunu. Závěrečnou kapku tomu dala Godzilla, kdy svým jasným modrým plamenem smažila svého hmotnostně vyrovnaného nepřítele. Na konec to vše dobře dopadlo a godzilla zmizela v oceánu? WTF. Co to sakra pro Boha bylo? Něco mi tu chybělo, tady se nedá dál svítit a film, který mohl potěšit bohužel nepotěšil.

• 6.5.2014  23:44
    Patrola (2012)

Film je jednoduše boží, má všecko: akci, napětí, dramu, zábavu, jednoduchost, pestrost, rychlost, herectví = parádní "um", hlavně pan Peňa. Kašlu Vám na neutrálnost komentářů a nestranné cítění, tohle mě uchvátilo. Pro Ty co film nepochopili a nepřišli filmovému snímku na notu, tak ani nepřijdou, raději si protřete oči voskem a běžte spát se zapnutou televizí, kde momentálně vaří pan Babica či nadává Zdeněk v noční repríze.

• 8.2.2014  18:13

Krásný a ukázkový příklad povahy psa ve vztahu pán-pes. Snímek dojme, jak již tu někdo psal, jen ten kdo vztah ke zvířatům skutečně má a pociťuje jej, tak dokáže naplno vstřebat hloubku tohohle filmu. Jeden z mnoha příběhů věrnosti,oddanosti psů :-)

• 7.2.2014  17:46

Jsem příjemně překvapen tímto snímkem, a proto také hodnotím výtečně. Vizuální efekty nejsou nejhorší, ale stále přetrvává pocit, že by mohli být počítačoví priváti trochu lépe vizuálně "zmáklí". Jak jinak udělat tlupu šimpanzů a goril, jdoucí za svým cílem a cestou likvidující hejno lidské chátry jinak než počítačově ? Jsem rád za tenhle film. Jistých 90%.

• 8.1.2014  21:51
    Forrest Gump (1994)

Běž Foreste, běž ! Inu říkal jsem si zda opravdu někdo dokáže uběhnout půl Spojených státu a schodou okolností jsem nedávno zjistil, že jistý pán to dokázal. Tom Hanks má obdobné, tiché, plaché role zcela jistě zvládnuté a jde to vidět i v patřičném výsledku.

• 2.1.2014  22:47
    Pozemšťan (2007)

Brilantní filmové dílko, je tu jistá podobnost se světem podle Prota, ale svůj půvab stejně jako Prot má. Neznámí herci, vyjma pana Richarda Riehleo, režisér zapomenutý a scénárista mi něco málo říká, ano lze ho spojit se seriálem Star Trek. Každopádně i takoví lidé dokáži sepsat, sehrát a "zrežírovat" zajímavý, neokoukaný, jednoduchý děj se strhujícím výsledkem.

• 26.12.2013  15:15

Fanoušek Tolkiena bude mít výtky ohledně filmového zpracování Hobita a ano vskutku oprávněně, ale musí brát v úvahu, že kniha Hobit slouží jako předloha k filmu, ještě jednou pro hluché, předloha. Komentáře typu, ale děj se nedrží dle knihy či tohle v knize nebylo. Ano nebylo a co ? Nedokáži říci, kdo by si dokázal pohrát s tolkienovým světem lépe než Jackson. Za mě jako fanouška J.R.R.T musím Petemu podat ruku a říct mu, že se těším na další díl.

• 22.12.2013  00:31

Tady jsem se opravdu bavil, jelikož jsem neměl tu čest se sérii Trasformes spolu s vystupováním "pleťovým mýdlem" Megan Fox, takže nemůžu a ani nebudu srovnávat, jelikož vím, že transformující MegaBoty neuvidím a raději si počkám na druhý díl Pacifiku. Nevím proč, ale Pacifk_Rim mi připomínal místy Godzillu, kterou jsem jistým způsobem měl rád. Musím si také rýpnout do bodového virtuóza čsfd pana "golfmana", možná jste to právě Vy seděl v jiném sále než jste skutečně měl a seděl jste v křesle, které krásně směrovalo na film Donšajni.

• 15.12.2013  14:33

Kde se poděl zápal z prvního dílu ? Druhý mi neměl co "nabídnout", možná to byl souboj Kirka a Spoka který jsem v tomto díle nenalézal, netuším, ale vím že druhý díl přeci jen "osolen" byl, ale ne dost a víme jak chutná krmě bez soli či méně soli. Uvidíme co přinese třetí Star Trek, třeba se dočkám i pepře. Shrnuto : Star Trek 2 je podívaná, ale ne zdaleka jako jeho předešlá vezre z roku 2009. Dost už porovnávání.

• 8.12.2013  15:38
    Mentalista (TV seriál) (2008)

"Metalista" je můj člověk, člověk celkem zábavný a úsměvný. Seriál jsem si oblíbil hned po prvních dílech, hlavně k vůli mazaného přístupu Patrika. Kdo nemá rád kouzla?

• 8.12.2013  15:10
    Podivní (2010)

Linie pomatených lidí se šedivým obličejem a sekerou působila zábavně, místy i leknutí bylo. Film, který jsem sledoval v 7 hod. ráno byl pěkným startem obdobně jako ranní cvičení do nového dne a naprosto nečekaně se zařazuje do TOPky.

• 6.12.2013  00:43

Film nic nezkouší, ale řádně ukáže jak a co má býti. Nevidíme zde hrdinské gesta typu Chuck Noris, sám proti všem, ale pravdivé vyjádření jak člověk se cítí v pozici ohroženého a také realisticky jak by jednal s troškou odvahy. Tom Hanks parádní herecký výkon, hlavně v posledních částech bravůrně herecky ovládl šok. Za mě čistých 95%.

• 19.11.2013  16:07
    Avatar (2009)

Musel jsem to udělat, film má vzteklinu.. Vělehlasného AVATARA jsem viděl už dvakrát a mé shrnutí, nikdy nechci vidět znovu dalších 160 minut jeho slávy. Když film přišel do kin nevěděl jsem co si o tomhle myslet, z počátku můj pocit byl, že mám zapnutý XboX 360, Gamepad v ruce a hraji nějakou podivuhodnou sytě barevnou hru. Po 1 hodině docházím k závěru, že nehraji ale koukám jak někdo hraje. Pan Cameron si hrál skvostně! ale pro Boha proč takhle a toto vyšlehlo z jeho střižny. Nechci a ani nehodlám brát někomu úsudek, ale tohle není film, nýbrž pohádkově-digitalizovaná-neskutečně předvídatelná hra. Koukám a hle, tohle už jsem viděl, moment, nene nic to taky. Po druhém pozorování "CameronProjektu" jsem si přiznal, že udělal brilantní tah a lze tedy s nadšením vyčkávat na druhý upatlaný díl a doufat, že namátkově se ke mě nedostane.

• 19.11.2013  15:47
    Kolonie (2013)

Nevím v čem ostatní vidí botu, já ji viděl růžovou. Film není a ani se netváří bůhví jak, nýbrž je vskutku poutavý, dějově sice nic překvapujícího, ale rozhodně stojí za to! Co se efektu týče, žádná hrůza jak tu někteří píši.

• 19.10.2013  01:04
    District 9 (2009)

Jednoduše skvost mezi Sci-Fi filmy, zde dostáváme od každého kousku něco, různé pohledy kamery, efekty, rozhovory v mateřském jazyce "Kreveťáků", mimozemšťani mají také emoce, ghetto, mimozemské technologie, komentáře s lidmi jako u dokumentů a to celé místy doprovází sřelba nigerijců jak za občanské války. PERFECTO !! Nestává se u mě moc často, možná to bude časem, místem a lidmi se kterými jsem to sledoval, taky zřejmě tím že jsem byl 4 roky ve skluzu, a proto dávám 100%.

<< předchozí 1 2 3