Jara.Cimrman.jr

Jara.Cimrman.jr

Vanuatu

<< předchozí 1 2 3 4 42 82 123 163
    • 21.11.2017  16:09

"Zabije laskavě někdo toho parchanta?" Analogový polda JohnMcClane se v digitálním světě poněkud hůře orientoval, ale naštěstí neztratil nic ze své čestnosti, odhodlanosti a neprůstřelnosti. A to si u mě šplhnul, protože to střílelo, bouchalo i lítalo v plné parádě. Prostě nikdo v celém vesmíru nedokáže zachraňovat svět tak, jak to umí John a já se proto na něj snad ani nezlobím, že sličné teroristce Mai Lih nacpal teréňák do zadku. To se prostě občas stává. A navíc mě dost bavil Ferda Warlock, který ze svého řídícího centra alias sklepa ťukal do klávesnice počítače první ligu. I drzá dcerka se skvěle potatila a já k této akční vypalovačce vlastně nemám žádnou vážnější výhradu. Autem jsem už totiž vrtulník taky sundal a kličkovat kamionem před raketami vystřelenými ze stíhačky určitě není nic těžkého.

• 21.11.2017  15:55

"Pokud ti to ušlo, kámo, snažej se mě zabít, mám na sobě sračky a francouzskej polda mi napráskal Zlatejma stránkama." Pařížská křižovatka smrti nenabízí nic, co už bych neviděl při dřívějších střetech ukecaného černocha s mlčenlivým asiatem, ale mě to pořád celkem bavilo. Jen těch trapností v Carterově tlamičce poněkud přibylo, ale na druhou stranu to celkem vyvážila zlá holka Genevieve a tupý taxikářský agent George. Trošku mě však zklamalo, že padouch byl jasný od prvního otevření pusy a s to se pak dá jen těžko zachránit skokem z Eiffelovky. Ale snaha se cení a nějaká ta chemie se mezi nesourodými poldy pořád ještě dala najít.

• 21.11.2017  08:55
    Snowden (2016)

"Občas neříkáme celou pravdu, ale to nám nedává právo lhát." Jsem rád, že o mně tajné služby sbírají data. Jen mě mrzí, že o mě nemají opravdový zájem. Zatím je totiž jenom sbírají, ale netřídí a nepoužívají je proti mě. Snad jim jednou budu stát za to, aby se do mě pustily a vydíraly mě tím, že čtu Parlamentní listy, jednou za čas se mi záhadně něco stáhne z Uloz.to a občas omylem kliknu na Pornhub.com. To bych jim pak musel vyzradit ... úplně přesně nevím co. To je jedno. Snowden mě zkrátka naučil schovávat telefon do mikrovlnky, zakrývat si webkameru a točit s Rubikovou kostkou jednou rukou. To bylo nejvtipnější, protože on ji jen otáčel a neskládal. Přesto jsem rád, že se našla černá ovce, která ukázala světu, jak "chrání" tajné služby občany před teroristy. Za to patří Snowdenovi a Stoneovi dík.

• 21.11.2017  08:41

"Prcháme před mrtvými na lodi z láhve. Dá se tohle vědecky vysvětli?" Já se přiznám k tomu, že věčně opilý kapitán Jack Sparrow mě baví, i když nemá loď, posádku ani kalhoty. Baví mě však spíše jako postava než ta jeho dobrodružství, která mi připadají pořád tak nějak stejná. Z tohoto dílu mi patrně v paměti zůstane jen brilantní hádka na popravišti mezi pirátem a čarodějkou a následné kapitánovo vyhýbání se rotující gilotině. Jinak stojí za zmínku jen pár hlášek, což není žádný zázrak, ale vzhledem k tržbám se obávám, že jsem se vstříc utonutí nevydával naposledy.

• 21.11.2017  08:31
    Mrchožrouti (1984)

"My skrejeme zlato Francie, aby ho nevzal nepřítel. Copak neslyšíš ten kus vlastenectví, co v tom je?" Já ho tam slyším, seržante Augagneure. A jsem ochoten s Vámi zachránit francouzské zlato pro naše osobní potřeby. Budu s Vámi vykrádat banky, řídit německé tanky, souložit proradné manželky bankéřů i měnit zlaté cihly za 68.000 dolarů, termosku čaje a tři loupáčky. Na mě se můžete spolehnout, protože mě to s Vámi dost bavilo.

• 21.11.2017  08:25
    Bedekr (TV pořad) (2014)

"Tak maluj, ty můj Picassoříku." Česká televize udělala radost dvojicím herců, kterým zaplatila výlety na zajímavá místa a oni si to tam evidentně užili a přitom odrecitovali pár vět ze scénáře. To bych si dal taky říct a nedopadlo by to o moc hůř. Mě totiž ty přehrávané scénky docela rušily. Nicméně zobrazovaná místa se mi líbila, ale nikdy tam nepojedu, protože mám zkušenost, že na nich nikdy není tak krásně, jak to slibuje prospekt. Mě by pršelo, foukal by vítr a možná by mě přitom sežral yetti. Kdepak, z domova to vypadá líp.

• 21.11.2017  08:16

"Chci si užít narozeninové kýchance." Kýchání sněhuláčků bylo parádní, ale jinak mě tato zpívaná oslava opětovně připomněla, že nejsem žvatlající růžová princezna a proto bych měl hodnocení těchto animáků přenechat povolanějším.

• 20.11.2017  15:47

"Shodili mě z baráku, zmlátili mě, svlíkli mě do naha a ty se mě nezastaneš." Tak s takovým parťákem bych rozhodně nechtěl viset vysoko nad zemí na čínském bambusu, ale možná bych s ním mohl navštívit masážní salón Nebe na zemi. Tam se mi totiž líbilo, hláškovací pošťuchování mezi drzým potomkem otroků a prťavým rákosníkem mě taky bavilo a při karatistickém souboji podpatků moje béčková filmová duše vyloženě vrněla blahem. A taky jsem přesvědčen o tom, že běžný heterosexuální chlap by nejméně jednou denně potřeboval, aby se mu agentka Isabella Molinová prokázala svým služebním odznakem umístěným v podprsence. Ano, tak snadno a lacině mě může film dostat.

• 19.11.2017  23:00
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

"Vykrást trezor je prostě práce. To není bezpracný zisk." Zbojnický lidový hrdina Jiří Kajínek je skvělý vypravěč a kdyby se tady nejednalo o stavění pomníku recidivistovi, tak bych se asi dokázal i zasmát u veselých příběhů z vykrádání bytů. Jenže já doufám, že na našeho hrdinného bojovníka proti státu a pojišťovnám, kterému je 300.000 Kč za vraždu málo, už někde číhá Dexter, který tento seriál ukončí. Za mně tedy "jednou a dost".

• 19.11.2017  22:54
    Koncert skupiny Tublatanka (koncert) (1989)

"Toto si zapamätajte: Pravdu nikdy nezabijú." Obávám se, že už ji zabili, ale to je jedno, protože Vo veĺkej škole dní to Dnes rozhodně Skúsime cez vesmír, kde zaručeně potkáme Žeravé znamenie osudu a ještě nejeden skvělý hit. Mě prostě vždycky fascinovalo, jak tato trojice dokázala vyprodukovat z minima nástrojů tak hutný zvuk. A když jsem viděl tento koncert, tak jsem měl docela chuť postavit se mezi bratislavské hroziče a pořádně si to užít. Jen si nejsem úplně jistý, jestli jsem si to už neužil, protože v roce 1989 jsem určitě v Bratislavě na Tublatanku zabloudil, ale moje děravá paměť mi odmítá odpovědět, jestli to byl tento koncert.

• 19.11.2017  22:40
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

"On je muž, který si umí vzít, co chce." Tak o tom žádná a já se musím přiznat, že jsem se cynicky těšil na koupání v politickém amorálním bahně. Zpočátku jsem si rochnil, nadšeně sledoval Frankovu bezcharakternost a bavil se jeho vychytralými hrátkami, ale pak mi to nějak zhořklo. Ono to totiž asi nebude nijak zvlášť daleko od pravdy a já bych si chtěl uchovat svou naivitu a věřit tomu, že ti nejmoudřejší, nejcharakternější a nejtransparentnější politici vedou všechny země světa ke šťastným zítřkům.

• 19.11.2017  22:30
    Domek z karet - Série 1 (série) (2013)

"Takhle se polyká velryba. Sousto po soustu." Já tedy proti polykání politických velryb nic nemám a Frankovi to skutečně jde, ale na můj vkus polyká své konkurenty poměrně pomalu a jeho činy navíc v určitou chvíli překročily únosnost mého žaludku. Prostě jsem mu přestal fandit a když jsem viděl ta otevřená vrata do 2. série, tak jsem nevstoupil. Mě tohle zkrátka stačilo a tak jdu raději sledovat domácí politické dění, ve kterém možná všech devět parlamentních stran nakonec vstoupí do opozice a vládnout budu já.

• 19.11.2017  22:13

"Nevyužívám lidi, kterých se pak nemůžu zbavit." Frank svou pozici užongloval mistrovsky, ale nemohu se zbavit pocitu, že kdyby si novinářky nesyslily svá odhalení na další sérii, tak by mě to bavilo o něco více. Nicméně sláva vítězům a čest těhotným, protože ty mohou Frankovou pozicí řádně otřást.

• 16.11.2017  15:01

"Tusk chápe rozdíl mezi mocí a penězi. A přesně proto je tak nebezpečný." Frank se v prezidentské lsti zorientoval poměrně rychle a vysokou hru zahrál skvěle. Navíc jsem se dozvěděl, že dva chlapi, kteří spolu jedli slaninu si mohou tykat. To určitě využiju ve svém životě. A dost se těším na finále série, protože politická hra je rozehrána zajímavě, Claire to ve firmě taky celkem vyhrotila a holky čmuchalky jsou na stopě skvělému článku. A tak to má být.

• 16.11.2017  13:54

"Přišla ke mně do ložnice. Měla tušit, že já přijdu do její." Zatímco Frank rozjel své politické hrátky naplno a zabíjel své politické problémy, tak si jeho holky vzájemně očuchaly pelíšky. To je fajn a je to drsné, ale překvapivě jsem zjistil, že mi vadí mnohem víc, když je někomu zničen život, než když je zabit. A to je trošku znepokojující.

• 16.11.2017  13:53

"Stačí deset vteřin, abyste zničili ambice muže." A stačila jedna epizoda, aby mě přestaly bavit politické hrátky kongresmana Underwooda a abych začal fandit všem, kteří s ním nesouhlasí, dokáží mu vzdorovat nebo alespoň nasazovat parohy. Někde tady Frank překročil mou hranici tolerance a mně nezbývá než doufat, že ho zase budu mít rád.

• 15.11.2017  07:55

"Chci vědět, kdo lhal." Kdo by si dovolil lhát mocnému Frankovi Underwoodovi? Asi ten, pro koho málo hnul prstem a už nejednou prokázal, že je tvrdší než on. Mě ty politické tahanice tentokrát dost bavily a tak příště budu určitě hlasovat podle notiček toho, kdo mi dá víc. Tedy podle svého nejlepšího svědomí.

• 13.11.2017  08:58

"Jak rychle jsou Vaše neduhy zapomenuty, když disponujete mocí a bohatstvím." Tak po panu kongresmanovi pojmenovali knihovnu a on se na oslavu zlil s kamarády. To je vždycky fajn, ale kde je ta Frankova svinská politika? Tentokrát nikde, což mě mrzí, takže jsem rád, že alespoň kongresman Russo při svém pěstním souboji s loďaři dokázal, že kvalitní politik se dokáže vykecat z čehokoli.

• 13.11.2017  08:43

"Je to amatér, Franku. Když ho já dokážu vytočit ani ne za hodinu, jak asi bude zvládat tisk?" To ale není problém. Stačí kongresmana Russoa obklopit správnými lidmi, naučit ho říkat dobře znějící fráze a dokázat, že chlast, drogy ani děvky nejsou žádným problémem pro guvernérský post. Je to vysoký level, který Frank hraje výtečně, ale Russo mě tentokrát moc nebavil. Ovšem harmonie moci mezi manželi kouřícími v otevřeném okně je naprosto dokonalá.

• 10.11.2017  10:26

"Někdy se musíte vzepřít, abyste získali respekt." Prezidentovi USA? Tak za to má Frank ode mne respekt, ale na druhou stranu při sporu politiků s odbory bývám obvykle na straně těch s lacinějšími hodinkami, takže by si Frank rozhodně zasloužil pořádnou do nosu. Tentokrát je ovšem Frank příliš v defenzívě, takže to nemá takovou šťávu jako epizody, ve kterých Frank promyšleně útočí. Ovšem za ruční práci paní Underwoodové opět velký respekt a já bych si ji na smrtelné posteli určitě užil víc než ten zamilovaný měkkota z ochranky.

• 10.11.2017  08:49

"Nezačínej válku, o které víš, že ji prohraješ." Dobrá rada nad zlato, ale kdyby všichni Franka poslouchali, tak by to byla nuda. Takže odbory jdou do boje, z přítele se stane nejhorší nepřítel a já mám o zábavu postaráno. A absolutně nejlepší byl Frankův poklidný rozhovor s manželkou o jeho nové milence. To mělo sílu.

• 9.11.2017  09:29

"Freddy věří, že když z dodávky spadne lednička, je lepší uhnout stranou. Já věřím, že to lednička má uhnout mě." Kongresman Underwood má ohromné ego, koule i načasování a jeho intrikování činí politickou scénu hodně zábavnou. A taky přináší poučení, jak je snadné stát se ovcí, když se nechcete stát vlkem. Tohle pan kongresman zkrátka umí a já mu posílám na transparentní účet 1 USD jako podporu na příští kampaň. Samozřejmě ho pošlu i jeho soupeři o křeslo, protože já vždycky stojím na straně vítěze.

• 7.11.2017  13:48

"Zase už jde po mém místě. Copak se nic nenaučil?" Jde najednou obhajovat školní zákon před odbory, řešit smrtící problémy s broskvoidem, udržovat rodinnou pohodu a ještě kočírovat ambiciózní novinářku? Normální člověk by to nestihl, ale kongresman Underwood dokáže až nadlidsky přepínat v mozku mezi problémy. Ten to prostě zvládl perfektně, ale mě se v defenzivní roli zase tak moc nelíbí. Já mám rád útok a ten určitě zase přijde.

• 7.11.2017  12:43

"Po čem touží mučedník nejvíce? Po meči, na který padne. Takže nabrousíte ostří, podržíte jej ve správném úhlu a potom 3, 2, 1 ..." Frank Underwood pomáhá padnout na meč nejednomu politikovi, který o tom ani neuvažoval a mě to baví. Stejně tak, jako mě baví manipulace s médii a panovačná paní Underwoodová. Té by to trvalo přibližně jeden pohled a už bych skákal na veslařský trenažér a potil bych se. To je úžasně bezcharakterní bytost. Kongresman si zkrátka vybral skvělou ženu do života.

• 7.11.2017  10:51

"Instinkt mi říká, že se děje něco nekalýho. A koule mi říkají, že tam musíme jít." Když jsem na pláži potkal Mitche Buchannona, tak jsem si uvědomil, že od našeho posledního setkání pilně navštěvoval solárko, posilovnu, oddělení plastické chirurgie a kadeřníka. Přesto jsem ho bezpečně poznal podle červeného plováku a taky proto, že mu ostatní říkali Mitchi. A pokud někdo tvrdí, že tento snímek je stupidní, tak má pravdu. Nicméně já tvrdím, že by se k němu hodila ještě o kousek větší stupidita a víc zpomalených běhů se zaříznutými plavkami do zadečku Stephanie, Summer a zejména C. J. Já jsem zkrátka náročný divák, který při sexuálním útoku na oči reaguje spokojeným vrněním.

• 7.11.2017  10:38

"Ženy mě nikdy nepředstaví svým přítelkyním. Asi ze žárlivosti." Já jsem nikdy nebyl malý, takže si nedovedu představit trable 136 cm vysokého sympaťáka. Nicméně mě pobavila jeho bojovnost, hraní stolního tenisu, seskoky s padákem i kašlání na předsudky, takže bych měl být spokojen, ale to já zase tak úplně nejsem. Mně k němu totiž právnička Diane moc neseděla. Sice uměla perfektně udělat škleb plastické chirurgie, ale tam to končilo. A taky jsem si chtěl užít sex blondýny s trpaslíkem, přičemž bych se asi hodně pobavil, ale nebylo mi to dopřáno.

• 7.11.2017  10:27
    Colombiana (2011)

"Říkala, že jestli jí nedáte přesně to, co po Vás chce, přemaluje Vaši kancelář. Vámi." Věřím tomu, že mě čtyřicetikilová holka dokáže kopnout do hlavy, ale asi by mě to spíš lechtalo než bolelo. Tedy pokud by to nebyla zkušená lezkyně potrubím Cataleya, protože s tou si nejsem jistý ani svou dominancí při sexu. Vypadá totiž skvěle, velké bouchačky jí taky sluší, souloží ráda, takže já jsem s touto odplatou spokojený. Jsem totiž nesvéprávný fanda bessonovských jednohubek, takže si tohle užívám a když "nenápadná jako pára za dveřmi" provedla frontální raketový útok, tak jsem si i trošku zaslintal blahem.

• 7.11.2017  10:23

"Vypadá to, že všichni jsou tady tady buď moc jedovatí anebo malí na to, aby se dali zblajznout." Zajímavý ostrov, krásná příroda, exotičtí živočichové a to je asi tak všechno. Bavil mě neúnavný špehoun chřástal, stoletý želvák Elvi i jedovatá slečna Perutýnka, ale nedonutilo mě to koupit si pramici a zběsile pádlovat na Aldabru, což by skvělému dokumentu nemělo činit nejmenší obtíže.

• 7.11.2017  10:11

"Můj úkol je čistit potrubí, aby bahno mohlo proudit." Tajemník Frank Underwood je přesně ten, na koho bych s vysokou funkcí určitě nezapomněl, kdyby mi zařídil posezení v prezidentském křesle. Prezident Walker to viděl jinak a já už po první epizodě vím, že toho bude litovat. A já mu to přeju, protože nic není falešnějšího než Frankův loajální úsměv a nic nepopohání pomstu lépe než poznámky neuvěřitelně chladné manželky Claire. Ta by snad vyprovokovala k činnosti i mé líné ego a to dosud nikdo nedokázal. A olízat koule nechci, ale děkuju za nabídku.

• 7.11.2017  09:51
    Pěstírna (TV seriál) (2017)

"Mě nezajímá, že nechtěj poslouchat šikmý držky." Podzemní sólo pro fašistu, smažku a tři vietnamské "kluky" by nebylo špatné, kdyby bylo vcelku a mělo nějaký konec. To dietní dávkování epizod mě totiž celkem otravovalo, vietnamština s titulky taky není moje miska rýže a ještě víc mě štvalo, že se aktuální neotřelé téma nepodařilo naservírovat zajímavěji. Takže hvězdy jsou za padoucha Šemberu a krásnou Rebeku, kteří mě bavili v každém záběru, ale to ostatní byla jen po soustech podávaná depresivní nuda.

<< předchozí 1 2 3 4 42 82 123 163