Kameňák (2003) odpad!

Rozhodně aspirant na nejstupidnější polistopadové dílko z českého kinematografického rybníčku.Ubohé, nevkusné a prostě trapné! V žádném případě vtipné ani ničím zajímavé. S hodnocením neváhám ani sekundu, ačkoliv poctivě přiznávám, že na tuhle shitovku jsem se zvládla dívat asi 20 minut a věřím, že ani zbytek té hrůzy by nemohl změnit můj názor.

Mrtví jako já (2003) (seriál)

Já taky nemůžu říct, že by byl seriál extra vtipný. Hlavní představitelka neokoukaná a musíte jí přijít na chuť. Přesto na mě seriál působí velmi věrohodným dojmem: prostě takhle to po smrti je a funguje a basta. Navíc za výborný soundtrack, hlavně Metisse Boom Boom Ba, 4*

V zajetí rychlosti (2005)

Podle pravdivých událostí krásně napsaný příběh skromného a pohodového chlapíka Burta Munro. Člověka se svéráznou a otevřenou životní filozofií, ve které věk není překážkou při plnění snů . Burt Munro z "Ostrova ptáka kivi" strávil 40 let života zdokonalováním svého motocyklu Indian Scout z roku 1920. S tímto strojem se pak vydal na cestu na solná jezera v Bonneville v americkém státě Utah, aby zajel rychlostní rekord. Přesto film není zdaleka tolik o motorkách, jako o jeho přístupu k životu. Když se po chvilce oprostíte od srovnání Hopkinsovy role psychopata, zjistíte, že je v této postavě úžasný a celý film se nepřestanete usmívat. 5*

Lidice (2011)

Osobní dramata lidických obyvatel natočená bez zbytečného patosu, bez přehnaně emotivních scén a dialogů vás donutí žasnout nad tím, co dokáží udělat lidé lidem.Motlitbu mužů před popravou stejně jako scénu celého vypálení Lidic nekazí a neruší podbízivá hudba. O to víc tyto scény zapůsobí. Hlavní pozornost na sebe strhává vynikající Roden . Osobní zkušeností s heydrichiádou ovlivněný Nikolaev natočil povedený film. Lidi co hodnotili tento film odpadem nechápu. 75%.