Hollohlaway

Hollohlaway

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 11.12.2018  22:08

Neurážející, ale už dost slabé. Humoru málo, morálního poselství kupodivu taky. Duchařsko hororové žertíky nejdou ždímat věčně.

• 9.12.2018  19:02

Nejspíš je to vina všeobecného hypu, ale jsem zklamán. Muzikantsky nikoliv, což se ale dálo předpokládat. Ovšem kde film dle mého selhává, je filmařská stránka.Hlavní role mi k mému úžasu přišla fádní. Tohle má být životní výkon? Samozřejmě je to i problém limonádového scénáře, ale Rami Malek mne prostě nezaujal. Jakmile nastoupí muzika, je to o něčem jiném, ale to není zásluha filmu, za to chválit nelze. Ostatní obsazení bylo ok, hlavně Bryan May byl jako živej, to jako fakt. Ale ač nemám samozřejmě ani páru jaký byl Freddie ve skutečnosti, Malekovo buzničkování a pitvoření mi prostě nesedlo. Závěrečný koncert měl sílu a šťávu, ale do té doby jsem se o Freddiem kromě čítankové příběhu o vzestupu kapely, pár žertíků a nahlédnutí na pozlátko rockových hvězd včetně opulentních večírků nedozvěděl nic.

• 30.11.2018  00:01
    Venom (2018)

Mno....snad ta akce...ale to v podobném snímku považuju za samozřejmost. Jinak Tom Hardy je nezajímavý a nevýrazný a navíc hraje naprosto nepochopitelného naivního blbečka, kterému se těžko věří, že je investigativním novinářským esem. Hlavní padouch je prostě jenom na první dobrou zlej, poznáte to hlavně podle koulení očima a rádoby zle studenejch pohledů. Vůbec obsazení je kromě scénáře druhá podivnost tohohle filmu. Williams je nečekaně nehezká, nikdo vám neutkví... Humor sem tam...je to prostě divný.

• 29.11.2018  18:17

Jako většina musím zmínit silnou nevyrovnanost povídek. Náladu má ale každý příběh, i když nejlepší jsou první dva. A zápaďácké reálie spolu s nádhernými exteriéry prostě baví.

• 29.11.2018  18:15
    22. míle (2018)

Vůbec ne špatná akce, Iko je prostě ďábel, i pár přestřelek ušlo. Ovšem scénáristicky je to slepenec nesmyslů a podivných zvratů, a celé to korunuje neskutečně slabý Wahlberg. Ronda nemá skoro prostor, a Malkovich je mluvící hlava.

• 18.11.2018  18:15

Stále skvělé, i když znatelně méně vtipné a hravé. Příběh není příliš originální, ale postavy a drobné animované radosti jsou stále fajn, vizuálně je to opět na jedničku. Trochu se to scénáristicky rozmělnilo, ale není to taková hrůza. Jeden z nejlépe uvěřitelných animovaných světů vůbec.

• 7.11.2018  22:57
    Ip Man (2008)

Solidní, byť pateticky nacionální scénář, velice dobrá choreografie soubojů a herec v hlavní roli jsou jasné plus. Ovšem jinak mě to nijak neohromilo, mám radši trochu méně vážný pohled na wu-shu a podobně.

• 5.11.2018  22:43
    Kazišuci (2018)

Jsem spíš odpůrce typického americkeho fekálního humoru a tady ho bylo dost a dost. Ale ve výsledku se to dalo. Několik scén je opravdu dobrých a vynikající John Cena předvádí, že není jen akční herec. Bavilo mě i pár ostatních postav a krátká stopáž je ideální na večerní oddechovku při něčem lehčím.

• 1.11.2018  17:24
    Equalizer 2 (2018)

Celkem srovnatelé s prvním dílem. Denzel je pořád štramák a uvěřitelně se rve jako zamlada. Je to sice trochu chudší na akci a ta co je není nijak zvlášť vynalézavá, což není ani scénář, ale zase se zapracovalo na střihu a kameře. Finální bitka je dost odfláklá navzdory super umístění a je tam pár nelogičností co tahají za oči plus dost omšelé moralizování s tím nesympatickým černým floutkem, ale ve výsledku to je solidní věc na jedno zkouknutí.

• 30.10.2018  22:57

Driver i Washington junior jsou výborní, téma je opravdu originální a srážka tak absurdně rozdílného prostředí je místy k popukání, místy k zamyšlení. Někdy to ale prostě tlačí moc na pilu a ta pila řeže až moc okatě směrem jaký Spike Lee chce. Často jsem měl dojem, že bych vyznění scény prohodil, humor místo patosu a naopak. Některé gagy jsou ale prostě k nevymyšlení, to je pravda. Ale ten konec, ten tě Spiku stojí tu hvězdu navíc, protože já si tohle do krku cpát nenechám, nejsem husa.

• 28.10.2018  23:07

Neurazí, neublíží...exotické reálie potěšily, krásné Francouzky taky... Někdy ta ztřeštěnost byla vážně přehnaná, ale zábavné to bylo tak akorát, takže nelituju.

• 23.10.2018  16:45

Rozhodně slabší kousek. Jak si postupně doplňuju filmografii s Carym tak toto určitě na špičku nemá. Kromě ústředního páru tam není v podstatě nic co by zaujalo. Scénář je dost plytký a dialogy místy podivně škobrtají. Kouzlo starých časů to má a Cary je opět neodolatelný, ale kromě pohledu na Ameriku šedesátých let tam není nic navíc.

• 20.10.2018  21:58

Překvapivě pohodová záležitost. Sice blondýna Kate McKinnon blábolila místy ale strašlivý číčoviny, ale jinak to zaujme nečekaně výbornou akcí, sestříhanou a nasnímanou, že by se leckterý vážný akční film mohl učit. Vtipné to více je než není, holkám to sluší a ukázalo se překvapivě mnoho různorodých hvězd a hvězdiček, například minirole Darriho Olafssona byla boží, potěšil i dlouho neviděný Paul Reiser. Konec je sice trochu zmatený a zvraty jsou trochu divočejší, ale jinak je to oddechovka tak akorát.

• 19.10.2018  20:04

Hlavní pár je solidní, výrazný a byť jsou gagy poměrně předvídatelné, přeci jen se scénáristům povede sem tam něco neotřelého. Určitě to není nějaká nekorektní bomba, ale je to romanticky milé , není to přehnaně nasládlé, Francouzi tohle prostě umí.

• 13.10.2018  22:05
    Disenchantment (TV seriál) (2018)

Kdyby na mě někdo v pivní debatě tlačil, možná, ale jenom možná bych přiznal, že ke čtyřem hvězdám to kapánek dotlačila nostalgie po Futuramě a starém dobrém Mattovi. Takhle nepřiznám nic a naopak vyzdvihnu v podstatě neorané pole prostředí a postav. Jako jo, kdo by nechtěl vidět odvrácenou tvář feudalismu, kreslenou a navíc kouzla, rytíře a opilé víly? Narážek je spousta, vtipů též, a jakmile se do toho dostanete, pocit libosti narůstá.“I’m drowning!” - “I’m Elfo!

• 10.10.2018  20:55
    Aya (2012)

Na malé ploše není prostor pro výrazné rozvinutí charakterů, přesto je film emocionálně znepokojivým výletem do nikam, který zaujme především hereckými výkony. Sarah Adler je okouzlující záhadné stvoření které strhne cizince z chladného severu k zřejmě největší improvizaci jeho života.Kolnoa 2018.

• 3.10.2018  16:21

Pro mne stále svěží vtipné a originální, navíc výtečně obsazené. Ruud, Lilly, Peňa a rozkošná je Abby Ryder Fortson coby Scottova dcera. Akce je svižně nasnímaná a nastříhaná, což u plno superhrdinských filmů není úplně pravidlem. Bavil jsem se.

• 1.10.2018  16:56

Ani jako akční béčko to bohužel na mě moc nefungovalo, nemá to potřebnou hravost, vtipy jsou dost křečovité a je jic navíc moc málo. Nápad dejme tomu, ale zpracování je prostě slabé a herecky mi to přišlo jako když si ochotníci vzali na paškál téma, ke kterému mají jen pár prostěradel, naostřené smetáky a skromný příděl umělé krve.

• 28.9.2018  20:11

Několik vtipů je opravdu dobrých, ale dost mě otrávila ta multikulti omáčka kolem, nevyrovnaná úroveň absurdity a vysloveně nudný a divný konec. Ale nepopírám, že jsem se párkrát fakt zasmál.

• 25.9.2018  22:00

Naprostý šedý průměr. Navíc nebýt to Star Wars tak to samotné ani neobstojí, což je s největší pravděpodobností důvod vzniku nikým nežádaného přívažku o mladém Han Solovi. Herecky slabé, scénář prostě naivní pohádka a akce je Pegi 13, to mluví za vše. Dojit dojit dojit. Očekávám další dílka jako například Jsem mladá princezna a po večerech ráda Leyu, Příběhy z montážní linky aneb kam kráčíš Ártů, a můj tajný favorit Jabba Hutt má pořád hlad.

• 16.9.2018  21:36

Akce je doslova a do písmene epická. Málokdy se mi poslední dobou stane, abych si, zmlsán várkou CGI a podobně, řekl u filmu něco jako "ty jo, dobrý" . Tady jsem si to řekl několikrát. Je to fakt syrová paráda, byť samozřejmě popcornovka, takže žádné gore. Cruis opět válí, o tom žádná. Ovšem zbytek osazenstva je podivně utopen a upozaděn, zápletka a scénář vůbec je tuctová a neoriginální a nějaký šok nebo překvapení v ději se nekoná. To mě trochu zklamalo, ale opravdu jen trochu. Škoda toho tříštění, dvojitých agentů, záměny osob, atd. atd. Není podáno natolik zajímavě aby to film ozvláštnilo, naopak to celkem nudí a brzdí. Ale řemeslo je to skvělé, a zaujala Vanessa Kirby.

• 26.8.2018  22:55

Ne až tak vtipný díl jako jednička, ale pořád to i přes naivní děj a místy dětinské žertíky celkem ujde. Příjemně neamerický styl animace je milá změna.

• 26.8.2018  09:51

Nijak mi to sice neublížilo a večer celkem utekl, ale jedná se pravděpodobně o nejméně napínavý heist movie v historii kinematografie. Na dámy se pěkně kouká, ale postavy jsou prapodivně posbírány, bez jakékoliv historie, kontextu a v podstatě charakteru. Film nemá jediný dramatický zvrat! Prostě se dozvíme o plánu na loupež šperků a holky ho tak nějak provedou. Žádná komplikace kdy je nutno improvizovat, jak bývá v podobných dílech zvykem, žádný závod s časem, prostě nic! Navíc loupež neobsahuje nic překvapivého, žádnou originální zápletku, nápad... Nedostatek humoru a nadhledu, který tyhle filmy musí obsahovat, je do očí bijící. Jediné co to má navíc, je právě ženské obsazení, takže ples, rtěnky, Vogue, modelky, šaty ....prostě sen každého milovníka rafinovaných loupeží.

• 22.8.2018  23:52

Japonské mystické duchovno bylo zajímavé. Taktéž romantická linka byla celkem snesitelnější a citlivě s mírou sladká. Micuki byla rozkošná a Min Tanaka netančil, ale potěšil .

• 14.8.2018  00:19
    Máš ji! (2018)

Parádní oslava chlapskýho blbnutí. Konec to pozvedl na čtyři společně se stále úžasnou Islou Fisher. Originální a příjemná komedie s několika fakt prima fórky, ale hlavně z toho číši taková nostalgická pohodovost.

• 1.8.2018  14:54

Já nevím. Jeslti už je pro mne nějak přemarvelováno či co...Od tohoto dílu jsem si hodně sliboval, ale i když oceňuju vážnou dějovou linii, a skutečně zajímavý scénář, prostě jsem nebyl chycenej. Přehnané množství postav, odbočky, roztříštěné, klikaté...Například Strážci galaxie v podstatě nebýt Gamory tam jsou tak podivně naroubovaní, taková polo stafáž. Black Panther totéž. Akce a kamera klasicky výborná, ale i s ohledem na stopáž, a nutný druhý díl jsem spíš zklamán.

• 31.7.2018  17:36
    Deadpool 2 (2018)

Jako had kousající se do ocasu se Deadpool veze na vlně Deadpoolmánie. Zábavné to je. Zajímavé? Ještě pořád ano. Ale rozhodně to do budoucna, které jistojistě přijde, nabáda k opatrnosti. Hláškující vše masakrující chlap obklopený partou zajímavých vedlejších postav to ještě zatím utáhne, ale bacha na to. Jinak obsazení nutno pochválit, originální je hlavně Domino. I Josh Brolin se snaží, a akce a střih je opět výborná. I ten rodinný patos se dal vydržet, naštěstí se včas shazuje na přijatelnou úroveň. Ale ten kluk byl děsně otravnej spratek, já bych to do něj našil během deseti minut.

• 29.7.2018  14:24

Herci a triky zůstali, bohužel asi scénáristé, byli-li vůbec jací, si dali dost oddech. Taková slátanina, plná nelogických zvratů, byť to beru jako popcornovku, se jen tak nevidí. V rámci žánru, ano, šel sem do kina vypnout mozek a podívat se na dinosoaury, ale ten mozek jsem měl pořád sebou. To není pokažený film, to rozhodně ne, z filmu ale čiší, že je prostě odfláknutý.Herecky taky žádná sláva, v podstatě si jen tak aby se neřeklo odehrají svoje,a otravný aktivismus hlavních i vedlejších postav vysloveně vadí. Záporáci nudní a bez charismatu a už ani bafání a požírání dinosaury není nic extra. Za mne zklamání. A nepochopitelná epická hudba, místy až směšně patetická, tomu taky nepřidá.

• 23.7.2018  23:34
    Psí ostrov (2018)

Jsem ze svého oblíbeného rejži zklamán. Nebo možná ze sebe a přeci jen mu pořád nerozumím,ač jsem si myslel opak. Předchozí Andersonovy filmy byly plné jeho posedlosti detaily a přesto do sebe všechno zapadalo. Tady se ono kýžené "cvak" nedostavilo. Vizuál je když už ne krásný, tak velice zajímavý a poutavý, a fragmenty příběhu jsou ve svých alegoriích strhující, ať už se jedná o propagandistickou kampaň starosty, nebo putování ve stylu RPG her, včetně map. Bohužel se mi celou dobu nepodařilo se nějak naladit, ztotožnit, fandit někomu...A to jsem se fakt těšil. Zážitek mi film přinesl, to nepopírám. Ale podle mne Wes tentokrát mířil trochu vedle.

• 20.6.2018  23:24

Originální nápad, díky kterému se dramatická stává každá běžná věc. Chůze, jídlo,dětská hra. Minimalistické záběry a kvalitní střih, který nechává prostor pro fantazii spolu se slušnými hereckými výkony jsou hlavní deviza filmu. Je tam dost nelogické vaty, něco šlo rozhodně udělat lépe. Ale napnutí budete.

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26