sikky

okres České Budějovice

1 bod

1 2 3 následující >>
    • 31.8.2011  22:35

Kdosi kdysi řekl, že francouzská poezie vznikala pod vlivem absintu a je nutno jí také tak číst. Toto zřejmě vznikalo pod vlivem LSD, nedokoukáno.

• 31.8.2011  22:32

Pohádka? Ano, ale v původní, syrové podobě. U bratří Grimmů bych podobnou čekal, ale ti nejsou bez převyprávění pro děti vhodní...

• 31.8.2011  22:30

Vtipné, ale postupně se ukazuje, že blbec je ještě blbější, takže zhruba po 3/4 jsem vzdal.

• 31.8.2011  22:27

Stále jsem čekal, zda bude alespoň nějaký zajímavý děj. Nedočkal jsem se, za zmínku stojí jedině Abrhám v roli jakéhosi Quasimoda.

• 31.8.2011  22:22

Jeden z nejlepších filmů z celé série. I po letech si nejdřív vybavím krajinu v okolí Bradavic, ale hlavně famózní vrba mlátička v průběhu ročních období. A závěrečné titulky nemají chybu :-)

• 31.8.2011  22:20

Nejslabší ze celé oktalogie. Ponurý a tmavý. Příšerně osekané od všeho, co není v hlavní dějové linii. Škoda.

• 31.8.2011  22:19

Zatímco kniha mi připadala místy příliš rozvláčná, film z toho udělal docela pěknou podívanou, jen škoda, že se některé scény nevešly. Zeď ověšená vyhláškami až ke stropu sice v knížce nebyla, ale moc povedená kulisa.

• 31.8.2011  22:16

Ze všech osmi filmů se tento nejvíc drží knižní předlohy, při shlédnutí jsem si pouze čtyřikrát říkal, že v knížce to bylo výrazně jinak. A nejvýrazněji, když Ron s Hermionou oznámí Harrymu, že jdou hledat baziliščí zub, kdežto v knížce je Harry zoufale hledá. Výborná hláška McGonnagalové: "Tohle kouzlo jsem si vždycky chtěla vyzkoušet"

• 31.8.2011  22:13

Zajímavě pojatá parodie na bondovky a další nepřemožitelné superagenty. Instalatér padající v kulometné palbě na pláži je úlet :-)

• 31.8.2011  22:10

Pokud film prohlásíme za komedii, tak se divák docela baví. Film na motivy Verneových Číňanových trampot v Číně. Komičnost děje doplňuje dvojice nemehel, která mají hlavního hrdinu chránit. Jednou za pár let určitě není na závadu shlédnout.

• 31.8.2011  22:01
    Kouzla králů (TV film) (2008)

Docela výpravná pohádka, ale místy se hraní zvrtlo až k přeříkávání scénáře. Pár nečekaně vtipných hlášek. Když si hrdina po ročním putování na syrové stravě konečně vzpomene na kapku vody, máme tu aquazorbing. Oživlý obraz se Šafránkovou je sice zajímavý nápad, ale až moc oživlý. Dávám něco mezi 3-4 hvězdičkami

1 2 3 následující >>