Crybaby

get happy

• 28.9.2018  01:04

wtf

• 9.2.2017  14:52
    Dr. House (TV seriál) (2004)

S02E07

• 18.9.2016  18:08
    Haikjú!! (TV seriál) (2014)

1/1

• 18.9.2016  16:49
    B gata H kei (TV seriál) (2010)

Aj cez všetky predsudky to nakoniec bola vskutku dobrá zábava. Určite by som neodmietol ani druhú sériu.

• 18.9.2016  16:48
    Chirurgové (TV seriál) (2005)

1/2

• 17.8.2016  17:10

Hype okolo toho bol predsa len väčší a kvalitnejší než film samotný. Tak snáď do budúcna vynechám trailery. Animácia bola fajn, SK dabing z hodnotenia radšej vynechám. ║KINO FAJN HUMENNÉ 3D║

• 17.8.2016  17:08
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Atmosférická oldschool záležitosť s množstvom odkazov.

• 17.8.2016  17:08
    Mallory (2015)

Peklo. ║KINO FAJN HUMENNÉ║

• 17.8.2016  17:07

Haha, veď ono to nebolo zas až tak zlé! ║Cinema City Flora IMAX 3D Praha║

• 17.8.2016  17:05

V tomto prípade sa určite nejedná o žiadne prekvapenie. Už od prvého traileru som vedel do čoho idem a aj to, že tento film bude seriózna záležitosť. To sa aj potvrdilo. Atmosféra bola fajn, škoda len toho vyvrcholenia. ║Kino Centrum Michalovce║

• 17.8.2016  17:03

Autizmus vážne na úrovni. ║KINO FAJN HUMENNÉ║

• 18.7.2016  17:26

Jednoznačne jeden z najlepších hororov posledných rokov. Kino zážitok bol dokonalý. ║KINO FAJN HUMENNÉ║

• 18.7.2016  17:23

Jednotka bola fajn, dvojka je tiež fajn - neurazí, nenadchne. ║KINO FAJN HUMENNÉ║

• 18.7.2016  17:23

Slabší odvar jednotky. Zopár slušných vtipov a ležérne tempo. ║CINEMAX Poprad║

• 18.7.2016  17:22

Vcelku milý animák, ktorý však trpí na svoju druhú polovicu, ktorá sa už len veľmi zdĺhavo uberá k očakávanému koncu.

• 18.7.2016  17:18

Prvý diel tejto série bol premňa veľmi zaujimavý a ojedinelý kúsok v žánri, ktorý som si patrične užil. Druhý diel moje pocity zvládol dokonca aj prekonať a na tento tretí som sa preto právom tešil. Dostalo sa mi nudnej zlátaniny, z ktorej akosi vypršalo všetko čaro predchádzajúcich dielov. Premňa obrovský krok vedľa a nekončiaca sa nuda, prekrývaná občasnými zábleskami nádeje. ║Kino Centrum Michalovce║

• 18.7.2016  17:15
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

1. séria - Začalo sa to naozaj sľubne, no pomalší rozbeh časom spôsobil to, že diálogy a scény v ktorých sa nedeje nič podstatné zatienili celú akciu. Rozbehlo sa to však dobrým smerom. 2. séria - Tak ako aj prvá séria, aj druhá má svoje klady aj zápory. Je tu zopár veľmi kvalitných dielov, no nájde sa tu aj také, ktoré vôbec nemuseli byť. Niektoré posuny, zvraty, množstvo smrtí vztyčujú nad tretiu sériu množstvo otáznikov. 3. séria - Tak sa nám to všetko pekne krásne zamotalo. ║4. séria - 4. časť 70%║

• 16.11.2015  19:40
    Free to Play (2014)

Esport ako taký, je samozrejme veľmi zaujímavou záležitosťou. Scénu sledujem už dlhší čas a tento dokument ma rozhodne potešil a to aj cez to, že som ho videl vlastne pomaly štyri roky po vydaní. Zaujímavé osudy zaujímavých ľudí, na ich, povedzme trocha neortodoxnej ceste životom. Celkové spracovanie bolo na vysokej úrovni, možno mi tam chýbal dlhší rozbor zápasov základných skupín, ale to nevadí.

• 17.8.2015  02:08
    Scream (TV seriál) (2015)

1. séria vo mne zanechala zmiešané pocity. Som fanúšik hlavného filmu a tak som mal od seriálu aj patrične vyššie očakávania, ktoré sa podarilo naplniť skoro dokonale.

Hráči (TV seriál) (2015)

PILOT

• 17.8.2015  02:08
    Lucifer (TV seriál) (2016)

PILOT

• 11.7.2015  17:01
    Lucy (2014)

Opäť jeden z tých filmov, pri ktorých je veľmi zložité obhájiť svoje hodnotenie. Ako sa film začal, uvidel som skvelú Scarlett Johansson v hlavnej úlohe (áno konečne som ju aj videl, nie len počul) a zistil prítomnosť Morgana Freemana v tomto filme, hneď som vedel že hodnotenie pôjde vysoko. Po celý čas ma bavilo sledovať, čo sa to tam vlastne deje a to či tam je množstvo (veľké množstvo) nelogických vecí, ma absolútne nezaujímalo. Preto môžem povedať, že päť hviezd nebude asi príliš objektívnych, no tomuto filmu som ich musel dať.

• 11.7.2015  16:56

Áno, až teraz. Áno, predsudky sú zle. A áno, bavil som sa.

• 11.7.2015  16:55
    Mimoni (2015)

Už dlhší čas čakám na animák ktorý aj keď je novšieho vydania, dokáže zaujať podobne alebo rovnako ako tie staršie. Bohužial, nestalo sa tak ani teraz. Despicable Me Mimoňov v pohode strčí do vrecka a pokus autorov o najlepší animák roka, zrejme (dúfam) nevyšiel. Až na pár vtipnejších momentov sa to po celý čas nieslo v rovine priemernej zábavy a hodnotenie zachránila hlavne prvá polovica filmu.

• 11.7.2015  16:53
    21 gramů (2003)

Pri sledovaní filmu by som asi ťažko našiel nejakú chybu ktorá mi tam vyslovene vadila. Cez hercov, systém filmu ako taký a dejovú linku tam nebolo nič zlé. V konečnom dôsledku tento film ale nemôžem zaradiť v mojom rebríčku vyššie ako k ľahkému nadprimeru. Očakával som ešte o niečo viac, zmiešané pocity po skončení filmu, smútok - no nič také neprišlo.

• 11.7.2015  16:50

O živote Stephena som toho aj bez filmu vedel určite viac. Film mi neprišiel až taký zaujímavý, avšak spracovanie a tá energia ktorá z neho išla bola úžasná. Taktiež by sa dala vyzdvihnúť absolútna suverenita a pohoda hl. postavy (ocenená Oscarom).

• 11.7.2015  16:47

Klasický psycho-thriller v novom kabáte s nestarnúcou Jennifer. Príbeh vyložene klasický, ľahko predvídateľný, ale spracovanie a atmosféra boli na tom lepšie ako som očakával. Koniec si každý kto už nejaký podobný film videl, vedel domyslieť a neprekvapilo ho absolútne nič. Ako taká oddychovka tento film poslúžil skvelo.

• 11.7.2015  16:44
    Ex Machina (2014)

Prepracované sci-fi ktoré na mňa zapôsobilo po všetkých stránkach. Minimalistické prostredie, v tom budovanie atmosféry - to všetko sa im náramne darilo po celý čas. Tých koncov veľa na výber nebolo, takže som ani po záverečnej scéne nezostal sklamaný.

• 24.5.2015  22:22

"Nejsou mrtví. Jen si netroufají žít. Riskni to. Ať to i bolí..." Neuveriteľne zaujímavý snímok. Umožnil mi precítiť tú dobu, v ktorej som vlastne ani nikdy nežil a nachvíľu uniknúť z prítomnosti. Mal som sa nad čím pousmiať, aj zamyslieť a iba koniec ma odradil od toho, aby som pridal aj poslednú, piatu hviezdu.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14