Hledá se Dory (2016)

Krotitelé duchů (2016)

Haha, veď ono to nebolo zas až tak zlé! ║Cinema City Flora IMAX 3D Praha║

Lucifer (2016) (seriál)

PILOT

Očista: Volební rok (2016)

Prvý diel tejto série bol premňa veľmi zaujimavý a ojedinelý kúsok v žánri, ktorý som si patrične užil. Druhý diel moje pocity zvládol dokonca aj prekonať a na tento tretí som sa preto právom tešil. Dostalo sa mi nudnej zlátaniny, z ktorej akosi vypršalo všetko čaro predchádzajúcich dielov. Premňa obrovský krok vedľa a nekončiaca sa nuda, prekrývaná občasnými zábleskami nádeje. ║Kino Centrum Michalovce║

Podfukáři 2 (2016)

Jednotka bola fajn, dvojka je tiež fajn - neurazí, nenadchne. ║KINO FAJN HUMENNÉ║

Stranger Things (2016) (seriál)

Atmosférická oldschool záležitosť s množstvom odkazov.

Tajný život mazlíčků (2016)

Hype okolo toho bol predsa len väčší a kvalitnejší než film samotný. Tak snáď do budúcna vynechám trailery. Animácia bola fajn, SK dabing z hodnotenia radšej vynechám. ║KINO FAJN HUMENNÉ 3D║

V zajetí démonů 2 (2016)

Jednoznačne jeden z najlepších hororov posledných rokov. Kino zážitok bol dokonalý. ║KINO FAJN HUMENNÉ║

Zhasni a zemřeš (2016)

V tomto prípade sa určite nejedná o žiadne prekvapenie. Už od prvého traileru som vedel do čoho idem a aj to, že tento film bude seriózna záležitosť. To sa aj potvrdilo. Atmosféra bola fajn, škoda len toho vyvrcholenia. ║Kino Centrum Michalovce║

Hráči (2015) (seriál)

PILOT