BenderG

Adam Jančařík

okres Zlín

<< předchozí 1 2 3
    • 19.12.2017  11:41

Ne a ne a ne a PROSTĚ NE. Takto jsem si nové Star Wars opravdu nepředstavoval. Celý film zkazilo několik "WTF" momentů a spousta nesmyslných "filerů", které fungují snad jen na sentimentalitu těch nejzakomplexovanějších nerdů. Naštěstí je dějová linka kolem Rey a Kylo-Ren-a více než uspokojující a i přes ten masový tendenční balast mě opravdu zajímá, jak to celé nakonec dopadne. Škoda, že je to pro mě jediná motivace vidět i ten poslední díl. Poprvé v životě bych byl rád za známého, jež by "vyspojloval" obsah nějakého filmu, protože za těch několik kil jsem mohl vrazit třeba do matu alespoň s nějakou šancí na výhru. Silné zklamání.

• 6.8.2017  10:41
    Trestanec (2017)

Co všechno je člověk ochotný podstoupit, aby ochránil to, na čem mu žáleží nejvíc. 5/5

• 15.6.2017  16:10
    Svět podle Putina (TV seriál) (2017)

5/5 Oliver Stone a jeho typický rukopis je znát snad u všeho, co vytvořil a tento rozhovor není výjimkou. Je dobré, že se toho vedle Bloomberg chopil někdo další a přinese nám pohled i z "druhé" strany. Člověku, který ze zajímá o světové dění, jež následně zpracovává primárně vlastní hlavou, tento dokumentární cyklus mnoho nového neřekne, na druhou stranu ale pěkně sumarizuje nejen postoje současného ruského prezidenta a divák má takřka všechno k dispozici na jednom místě. Povinnost pro všechny, kterým není politika lhostejná.

• 12.6.2017  23:02
    Hellsing V (2008)

Absenci Alucarda přebíjí Alexander Anderson a dokonalá titulková hudba.

• 14.4.2017  23:35

* Statham, Evans * Gibson

• 7.9.2016  23:12

Jednička i dvojka jsou v podstatě úplně stejně kvalitní filmy. Jenomže opakovaný vtip není vtipem. Absence přidané hodnoty a slabší druhá půlka dělá 8/10.

• 4.8.2016  12:13

Nelíbí se mi, kam DC s Batman-em poslední dobou směřuje a doufám jen, že se jednoho dne nedočkám "moderního" , "normálního" a "korektního" Batman-a budujícího "láskyplný" vztah se svými mužskými kolegy. Úvodní půlhodina mi až na nesmyslné střešní vyvrcholení vůbec nevadila. Hudba i animace slabší. Celkově 61%.

• 15.7.2016  00:12

Po zhlédnutí SE jednoznačně 5/5.

• 15.2.2016  16:19
    Cestohrátky (TV seriál) (2014)

ČT portrétuje klerofašisticko-totalitární režim despotů familie Saúdů jako nějakou idilickou zemi plnou štastných lidí, kterou jim máme snad ještě i závidět a to ignorujíc každodení popravy bez řádného soudu na ulici, mučení, tyranizování vlastního obyvatelstva i těch, kteří do SA jezdí byť jen za prací, řízení a vyživování různých teroristických bojůvek a tak dále. Bandar bin Sultan musí být hrdý. Nechcete tam dát i díl ze Třetího Rajchu? Ukázat nácky popijející vínko v Paříži, veselý tábor činorodých Hitlerjugend, šťastné "německé" rodiny u moře.... Do koncepce Cestohrátek to krásně zapadne jako každý jiný díl. Audiovizuální žumpa je pořád žumpa

• 8.2.2016  22:51
    Gotham (TV seriál) (2014)

Perfektní je jiný Peinguin (Robin Taylor), zatím jednoznačně nejlepší záporák. Jeho znázornění vysoce inteligentního "přizdisráče" je přesně takové, na jaké jsem zvyklý. Modifikovaný Alfred Pennyworth (Sean Pertwee) je bezchybný a leč střídmá, tak dějová linka s mladým Bruce-m Wayne-m (David Mazous) je skvělým dezertem jinak průměrného menu Jim-a Gordon-a (Ben McKenzie). Nutno podotknout, že kvalitu stolování značně navyšuje Harvey Bullock (Donal Logue). Riddler (Cory Michael Smith) se snaží být vtipný, a občas mu to i jde. Vesměs je skvělé obsazení právě silnou stránkou tohoto seriálu. Kazy na kráse jako absurdní l*sbické pi*oviny té blonďaté držky a milostné srance Dean-a Wichester-a, pardon myslím samozřejmě Jim-a ale hodnocení snižují. Připadá mi, jakoby se tvůrci snažili vyplnit "čas" seriálu, protože je už nic nenapadá. Přitom to má takový obrovský potenciál! Žel zatím neuchopený. Nevím jestli je to nějaká novinka všudy cpát různé hom*klády, l*sby a jiné vymoženosti této doby, ale do tohoto světa (komixů) to dle mého názoru nepatří. Opravdu ne. A pokud , tak jdou i tyto nové směry implementovat opatrně a šetrně. Doprovodná hudba je taktéž slabota, působí to jako kdyby to někdo splácal 5 minut před premiérou, pouze velmi vzácně slunce vykoukne a dá se najít i dobrý track. 70% s vírou v lepší zítřky.

• 25.1.2016  23:20

Prsatá LesbWoman, BlackWing, sex, drogy, horší animace, soundtrack a nezajímavý příběh. Pozitivem je fokus na Dick-a Grayson-a. Co se to s animebatmany děje?! Méně je někdy více a u Batman-a tuplem.

• 18.1.2016  21:26

Nigga sem, nigga tam Gaunery v tom nehledám, tedy hledám a nacházím. V hlavní roli zlí běloši, ChTimother Waltzroth spousta krve a historka s černým fóglem.

• 2.1.2016  22:41

Problémem tohoto "dílu" je jeho nejednoznačnost a taky nabytí onoho ducha televizního seriálu, který Sherlock-ovi chyběl, což jsem oceňoval. Co nám tím chtěli soudruzi z BBC vlastně říct? Ještě uvidíme.

• 1.1.2016  18:44
    NA HRANĚ / ŘEZNÍK (studentský film) (2015)

Audiovizuální stránka dokundametu o Řezníkovi je perfektní. Otázka obsahu je problematičtější. Pokud bude divákem člověk, který neví o Řezníkovi téměř nic, tak po zhlédnutí tohoto filmu získá opravdu povrchní informace, resp. odpovědi na otázky kdo a co. Pro ostatní nic nového. 85% jako příležitostný posluchač

• 30.12.2015  01:46

Jsem rád, jakým způsobem uchopil J.J. Abrams staro-nové Star Wars a a zároveň bych si přál, aby se stejně chopil i Epizod následujících (resp. aby mu to bylo umožněno). Proč? Protože to, co předvedl s novým Star Trek-em, mnoho režisérů nedokáže, a to jest nenatočit další díl o nic horší, než ten první. Daisy Ridley je perfektní děvečka, a to jak po stránce designu tak samozřejmě i výkonu! Proti O. Isaac-ovi a J.Boyega-ovi taktéž nemám žádné námitky, svou úlohu ve filmu plní na výbornou. Ford je naopak spíše nucená kulisa, což se vůbec nedá říct Chewbacca-ovi, který bude doufám doplňovat dějovou linku i v dalších dílech. No a posledním je Adam Driver, jehož postava mohla být probrána více do hloubky. Děj a film vlastně vůbec v drtivé většine aspektů dobře navazuje na Epizody minulé, což můžete tvrdit o málo které sérii, jež mezi sebou dělí 10 let. Nové SW prostě nejsou Hobbitem LoTRa, ale právě LoTRem dalším. Pro mě je to jasných pěž hvězd. Jako StarWarsDieHard jsem maximálně spokojený.

• 16.12.2015  20:59

Jednoznačně je to nejlepší Potter a to z toho důvodu, že je to Harry Potter nejméně ze všech ostatních dílů. I po 11 letech vím, že když se rozhodnu někdy podívat znovu, tak to nebude chyba.

• 19.11.2015  18:39
    Zlatá mládež (TV pořad) (2015)

Pokud by mít hodně peněz znamenalo degradovat na takový primitivní poddruh homo sapiens (né té buzny v pořadu!), asi bych byl raději nějakým houmlesem. Kocman je cajk. 3* protože jsem se rád podíval, jak vlastně žije ta tzv. "elita".

• 14.10.2015  21:30

Má to skvelý soundtrack, no to je asi tak všetko. Žial je to celé také o ničom mimo pár rádoby vtipných scénok. Divákovi nemôže byť jedno, čo sa práve deje a od polovice filmu vyčkávať koniec.

• 31.8.2015  21:30
    Jezero smrti (2008)

Fassbender spíše upozaděn, nicméně já se díval hlavně na a KVŮLI miss Reilly, která opět ... prostě tak. Chci víc filmů s ní. Co se filmu jako celku týče, tak je to nadprůměrný počin, který určitě těch 75% zaslouží. Nejsem si jist, zda by to šlo natočit lépe, jakože nějak "velkolepěji". Komornost filmu neškodí a hlavný č***k Jack'O Lantern-ovi padl jako ulitý. SPOIL: Konec není fér a nasral jsem se.

• 27.7.2015  19:09
    Máša a medvěd (TV seriál) (2009)

Pokud jsem dal Teletubbies odpad, tak tomuto dát méně než 5* prostě nelze.

• 9.7.2015  23:26

Back from the dead, assholes!

• 5.7.2015  20:05

Tohle je síla.

• 3.5.2015  19:55

Hlavními problémemy tohoto a předchozího animovaného Batmana je "zápletka" se synem a skutečnost, že batman zde není Batman. Každopádně jsem se rád přenesl zpět do světa Batmana bez trapného DLC Justice League. Hudba 5/5, animace 3,5/5 a Batman 2/5.

• 20.1.2015  20:30

V rámci tvorby Clinta Eastwooda to je spíše standartním počinem, nicméně z hlediska válečných filmů natočených během poslednich pár let se tento snímek řadí mezi to nejlepší. Clint je asi hodně velkým patriotem, protože to z jeho posledních snímků jde docela hodně cítit a tento není vyjímkou. K jeho dobru je to ale poměrně dobře snesitelné a nevnucující se ala Fury. Film jako takový je na 5. Po přidání faktoru R jsou z toho 4.

• 23.9.2014  21:52

* za Gibsona * za Banderase * za Snipesa

• 30.5.2014  22:16
    Památkáři (2014)

Nácci ničí základy světové kultúry a parta emerickejch malířů jim v tom přišla zabránit. Námět by na těch pár tun Svobody byl, ale jinak to stojí za v********l. Kopr od začátku až do konce...

• 31.3.2014  19:30
    Městečko South Park (TV seriál) (1997)

Kurva, sračka, píča, prdel, kozy, čurák, kunda, mrdka, Barbara Streisandová! Bůh je největší kurva ze všech! 100%

• 19.2.2014  22:42
    Temný případ (TV seriál) (2014)

1. řada: Přesně tenhle typ seriálu mi dlouho chyběl. Precizně natočeno, se sálající atmosférou a neohleděnými herci. 5/5 2. řada: Druhé řady jsem se dočkal, a ta je jako celek o něco horší (4/8). Zahráno i natočeno je to skvěle, nicméně příběh je prozatím moc nekonkrétní. Vyjímka je episoda IV, která tyto nedostatky nemá. Škoda, že se celá řada nenesla v podobném duchu. Vaghn-ova zrzka je super. Zatím 4/5

• 7.2.2014  21:38

Bez zbytečných ubohých politicko-propagandisticky obarvených komentářů, které tu plodí jeden demokrat za druhým aniž by si vlastně sebeuvědomovali proč, bych chtěl napsat několik věcí. První je, že po stránce zpracování se mi toto zahájení líbilo nejvíce ze všech, které jsem zatím viděl. Megalománskému Beijingu i technokratickému Londýnu chyběla jedna velmi podstatná složka. Možná spíše množina složek - "duch" a myšlenka/poselství. Druhou je to, že pokud se chce, tak jde opravdu všechno. Nevím jak to dokázali s tou podlahou, ale to propojení dějství, technologie a určitého "ducha" mě udrželo u televize s otevřenou hubou až do konce. To se předchůdcům nepovedlo. Třetí složkou, která se týká zahájení nepřímo, ale týká byli naši komentátoři/překladatelé. Takový propagandisticko cenzurovaný odpad, jenž zabarvoval to, čemu většina ovcí řekne komentář mne donutil pustit si internetový stream tohoto zahájení bez komentáře. Vzhledem k tomu, že se tato stránka zabývá hodnocením kvality zpracování filmů/divadelních her/či jiných děl, končím s komentářem a zároveň apeluji na ostatní a budoucí, aby si své výblitky nechali pro někoho jiného.

• 9.1.2014  01:43

Intro s "klaunem" bylo perfektní. Dále jsem se ale začal postupně nudit. Ne, že by to bylo špatně natočené - vlastně je to taková úletová sračka pro dedikovanou skupinu fanoušků, ale horor to rozhodně není. Strach žádný a napínavém filmu se taktéž nedá hovořit. Líbily se mi různé cutscény a flashbacky, které dobře doplňovali ne příliš dobrý film - 35% (Klaun dělá 20%)

<< předchozí 1 2 3