Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Kvalitná réžia pod taktovkou Spielberga, dokonalé herecké obsadenie (Leonardo a Tom - podľa mňa patria medzi najlepších hercov vôbec), k tomu zaujímavý príbeh založený na skutočnej udalosti, to hovorí za všetko. Film ma upútal, bol prepracovaný, mal šarm, nápad... Čo dodať, za mňa - 5 hviezdičiek :)

Rychle a zběsile 6 (2013)

Vin Diesel a jeho "herecký talent" + Michelle Rodriquez a jej "prívetivý pohľad" + nejaké tie "uveriteľné" autové naháňačky - samozrejme všetky so šťastným koncom = jeden obrovský tank s nápisom KLIŠÉ! V sedmičke sa môžeme tešiť na bitku priamo na Marse alebo to si tvorcovia šetria na osmičku a v siedmom diely bude zatiaľ "len" nejaká tá facka na palube vesmírnej lode?! Nie, nie toto naozaj nie je film, ktorý by si právom zaslúžil vysoký počet hviezdičiek. Preto ostávam pri jednej jedinej a aj to je až mooooc veľa.

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Zozačiatku to vyzeralo ako jednoduchý seriál pre teenagerov, no čím som bola na vyššej časti, tým ma to zaujímalo viac a viac. Prvé časti dosť zaváňali klišé - Aria + učiteľ, Spencer + priateľ jej sestry, Emily + Maya, Hanna ako typická americká blondína. No postupne sa to dobre rozbehlo a začala som to vnímať ako akčný a správne mysteriózny seriál s ideou. Najviac sa mi páči, že aj keď na konci 2. série nám "A" naservírujú ako na striebornom podnose, nič nie je také ako sa zdá a záhada stále pokračuje. Čo sa postáv týka vzťah Spencer + Tobyho je najlepšia kombinácia A s odstupom času musím vyzdvihnúť styling a tiež hudbu!!

Poslední píseň (2010)

Prvá polovica filmu mi prišla absolútne zbytočná a dosť ma to nudilo. Naopak druhá polovica bola plná emócie. Úplne najväčšie plus tohto filmu je hudba, tá sa vydarila. Čo sa hereckých výkonov týka, nemôžem si pomôcť, ale Miley mi ako herečka príde veľmi slabá. Naopak Greg Kinnear bol dokonalý.

Umělec (2011)

Famózne !! V súčasnej dobe som lepší film nevidela. Krásne je, že to obsahuje príjemné umelecké odkazy, prvky, ktoré sú v pozadí a predsa dávajú filmu určitú umelecky vyššiu hodnotu napr. scéna keď George odchádza z aukcie, vstúpi do cesty, skoro ho prejde auto a za ním je nápis "Lonely Star" podobných detailov je tam omnoho viac. Jednoducho slová, slová, slová sú občas úplne zbytočné :)

Sám doma (1990)

Dokonalý soundtrack urobí vždy svoje :)

Příběh Audrey Hepburnové (2000) (TV film)

Ako tak čítam tie komentáre, tak si to celé zlízla chudák Jennifer Love Hewitt. Treba si však uvedomiť, že Audrey Hepburn bola len jedna a myslím si, že výkon Jennifer nebol vôbec zlý. O jej biografiu sa dosť zaujímam a myslím si, že to je celkom vydarený film.

Americký X Factor (2011) (pořad)

Dosť ma sklamalo vyradenie Phillipa Lomaxa, hlas Franka Sinatru je predsa len v dnešnej dobe vzácny... ale aj tak si myslím, že čo sa týka kvality spevákov - má to úroveň.

Hoď svišťom (2011) (seriál)

Priznám sa, že ani jednu časť som nebola schopná dopozerať do konca. Myslím, že môj rekord bol pri časti s Koleníkom a aj to len kvôli nemu :D Je to proste dlhé a nudné a to je pri sitcome tá najhoršia kombinácia

Život Briana (1979)

Nie som nejaká zanietená veriaca, no keď si niekto prostredníctvom filmu chce robiť srandu z cirkvi, malo by to byť aspoň na úrovni s určitými hranicami a tento film to podľa mňa dosť prepískol. Ako tak pozerám na tie hodnotenia, asi som jediná s týmto názorom ale podľa mňa trápny humor (keď sa počas komédie ani raz nezasmejem, tak niekde je asi problém), nedalo mi to absolútne nič a keď mám byť úprimná, nemala som nervy dopozerať to ani do úplného konca.