Isabell11

Isabell11

Česko

<< předchozí 1 2 3 4
    • 5.10.2015  10:33

Je to od bratrů Lumiérů, nechápu kdo to tu psal, že od Meliese...

• 9.12.2014  00:22

Velmi poklidný film, který zaujme svou atmosférou. Vesnice, kde se všichni znají a pomáhají si, je kouzelná tím, jak se ještě lidé dokážou chovat s úctou. Moc hezky natočené a hezky koukatelné

• 3.9.2014  23:10
    Když se duchové zlobí (TV film) (2001)

Pohodový film s lehce pohádkovým příběhem, podzimní atmosféra a Halloweenská nálada. Tenhle film jsem si zamilovala díky jeho jednoduchosti a nenásilnosti.

• 6.9.2012  22:37
    Drsné jaro (2001)

Opravdu výborně stylisticky i formálně zvládnutý film. Práce kamery mi přijde dokonalá a doplňující atmosféru nálad i psychiky postav. K tomu se přidá strhující hudba a nezbývá mi než sledovat se zatajeným dechem prostředí a brilantnost díla.

• 19.7.2012  21:57
    Legenda o mém synovi (TV film) (2007)

Film trpí tím, že takový příběh je zpracovám na velmi krátký čas, docela škoda, tenhle námět by se hodil i na 3hodiny, aby se s ním člověk více zžil, trochu vnímal pocity a naraci, ale když je něco takového vtěsnané do hodiny a půl a musí tam být všechno, tak to před člověkem jen tak nějak proletí a nic z filmu nemá. Bohužel

• 12.6.2012  18:56

Začátek toho ještě moc nevypovídal, dokonce jsem si říkala jak tohle může být horor. Ale pak se nečekaně všechno zvrtne. Tenhle film působí odlehčeně, narozdíl od hororů s drsnou akcí. Tarantino tady hraje skvělého pošuka a to mu sedlo.

• 10.2.2012  00:44
    Igby (2002)

Igby je případ kluka, který ještě neví co chce, vše ho štve a nejraději by od všeho utíkal, protože je ze všeho zmatený. Řekla bych, že se chce odpoutat od těch věcí, co musí každý den dělat a chce žít volným životem, nicméně to tak nejde. Tahle postava je velmi dobře propracovaná, je to obraz teenegera, co se zamiluje a pomalu zjistí jaký život je, ale nakonec stejně "uteče" a to se mi na Igbym líbí. Udělal co chce. Tenhle film navíc výborně doplňuje hudba Coldplay a také některé písničky z 60. let. Obsazení dodalo filmu výbornou podobu a nic bych tomu nevytkla. Amen!

• 28.12.2011  22:55

Když se někdy podívám na nekvalitně udělaný film, tak se spíše zasměju i se mi to líbí, jak někdo natočil takovou hloupost, ale Turecké hvězdné války jsou odpad odpadů, je to až smutně hrozné. Horší film snad už ani neexistuje. Zlatý Ed Wood.

• 17.10.2011  22:05

Nevím, co jsem čekala, nicméně je to western dle Sedmi samurajů, u kterého jsou klíčové momenty poněkud jiné, a tahle změna v tomhle filmu, se mi nelíbila, tudíž nemůžu dát víc hvězdiček.

• 13.10.2011  11:50

Nemůžu si pomoct, ikdyž je tohle především oblíbený film u lidí, ale nikdy jsem se takhle nenudila u filmu od začátku do konce.

• 10.10.2011  23:52

Žurnalista a jeho právník se dají na psychedelickou cestu. Mají s sebou několik druhů drog, dělají bordel v Las Vegas. Výborně a vtipně zvládnuté ztvárnění pohledu sjetých lidí na svět. Film provází vyprávění Raula Dukea, kt. píše svůj článek o těchto letech (60. léta), a je plný skvělých hlášek. Naproti tomu výborné obsazení a hudba taktéž. Tom Jones dodává jiskru světlům centra Las Vegas. A z toho nám vzniká neuvěřitelný snímek.

• 10.10.2011  23:28

velmi působivý a surrealisticky laděný kraťas

• 8.10.2011  13:45

Po prvním shlédnutí filmu mě nijak neoslovil, příběh mi přišel normální, a místy o ničem. Nicméně po důkladné (myslím že důkladné) analýze jsem zjistila, že film v sobě skrývá mnoho ozvláštnění. Doslova si pohrává se zvědavostí a dosavadní zkušeností diváka, udivuje ho. Divák čeká, že se postavy v průběhu filmu dozví, kdo koho zabil, jestli se Aby dozví že je Murty mrtvý, že Ray si to s Aby vyjasní a zjistí že Murtyho nezabila, atd. Sem tam tedy vidíme nějakou uměleckou motivaci, ale v tomhle filmu nejsou až tak viditelné. Z toho mi vyplynulo, že film je dobře propracovaný, a pouhým prvním shlédnutím na to divák nepřijde.

• 5.10.2011  12:02

Červená Karkulka trošičku jinak. Klasická pohádka s lehce erotickým podtextem a jiným koncem než známe.

• 27.9.2011  18:32

Snímek začíná veselícími lidmi, kt. ještě neví co je čeká. Záběry statickou kamerou jednotlivých hlavních postav, ale i neznámých, v nás mnohdy vyvolávají pousmání a někdy mimojiné soucit. Zachycuje hlavně tváře herců, vyjímájí se zde detaily - žena máchající prádlo, druhá líbá meč, muži co pijí mléko a stéká jim po bradě, vztek žen když dojde mléko. Přidaná hudba provokuje "náznaky" známých klasických děl (Liszt, Beethoven, ..), kousek začátku je stejný, ovšem znenadání se začne vyvíjet jinak.

• 26.9.2011  21:43

Tanečnice, která se jen točí a hýří pestře dobarvenými barvami

• 26.9.2011  21:41
    Joan of Arc (1895)

vtipná scénka z pohledu naší doby, Johanka je "upálena" domalovaným ohněm, v prostředí s umělými divadelními kulisami.

• 26.9.2011  21:24

jeden z raných barvených filmů

• 19.9.2011  21:23

žertovný a vtipný snímek, od začátku až do konce. Ovšem začátek filmu je srandovní nejvíce.

• 17.9.2011  11:18

Oproti verzi z roku 1996 je tenhle film dost ubohý.

• 15.9.2011  16:22
    Mickeyho klubík (TV seriál) (2006)

přiznám se, dívat se na to v mém věku, moc mě to nebralo.

• 15.9.2011  16:18
    Stefanie (TV seriál) (1995)

přiznám se, že svého času, nebylo na co se koukat, jsem tenhle seriál měla docela ráda, heh.

• 8.9.2011  22:11

Většinou druhé díly filmů bývají horší, nicméně u tohohle filmu to vnímám naopak, ještě víc pohybověji líp propracované a vtipnější než jednička. Takže za pět.

• 6.9.2011  12:05
    Drunks (1995)

Většina filmu se odehrává na setkání anonymních alkoholiků, a sem tam i nějakého feťáka, kteří vypráví své drsné životní příběhy. Některé scény doprovází příjemná a pohodová jazzová hudba. (trio - basa, bicí a dominující piáno)

• 2.9.2011  21:53

Temný depresivní film, příběh o upalování a mučení nevinných lidí prokládáno recitací z "knihy" Kladivo na čarodejnice.

• 1.9.2011  18:40
    Vetřelec (1979)

Jako horor je to dobrý, ještě lepší je když se na to díváte v autobuse, leknete se a vyletíte skoro ze sedačky. :D

• 31.8.2011  21:45

Opravdu nádherný muzikál, romantika jak se patří, trochu zapletená, tanec a velikost prostředí, no nemám slov

• 27.8.2011  15:48
    Vše o Evě (1950)

Herecké výkony Evy jsou velmi přesvědčivé, na začátku se zdá jako sladká a neviná fanynka, ale jak se později dozvíte, je to trošku jinak :)

• 23.8.2011  11:22

Většinou filmy režisérů když začínali :)

• 23.8.2011  11:03

D.E. - do easy. "D.E. můžete využít v každé činnosti v životě co děláte, dokonce i v systematickém nicnedělání" :)

<< předchozí 1 2 3 4