studo

okres Žilina
študent

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 7.10.2017  23:25

Réžia Villeneuva to posúva o čosi vyššie, ale takýto nedivácky film, ktorý strašne potrebuje aby s ním divák spolupracoval, keď mu po plátne behá Gosling, ktorý toho naschvál/bohužiaľ moc nenahrá, bol aj na mňa občas moc. Ani som nemal po jednotke nejak veľké oči, no určite som si to predstavoval trochu iné.

• 1.1.2017  17:37
    La La Land (2016)

Perfect movie magic

• 30.12.2015  21:24

Holy Shit! Nerdy verzia Wolf of Wall Street. S menším množstvom fetu, štetiek a chľastu no so stálymi konštantami ako chrapúnstvo, egoizmus, dobrá zábava a Margot Robbie. A ak budete poslúchať, príde aj ex Justina a Doctora.

• 7.11.2015  00:20
    Ant-Man (2015)

Jop, mal som ušetriť na Avengeroch a ísť si pozrieť toto...

• 4.4.2015  00:58
    Birdman (2014)

Veľká metafora na súčasné artom často nazývané zlaté hovno menom hollywood. Film, ktorý by možno pred 20 rokmi nevyznel tak ako vyznie v časoch veľkých blockbusterov, sekvelov a komixových filmov, kde hviezdami nie sú herci, ale len postavy, ktoré hrajú. Super myšlienka s výbornou formou, ale občas prepálenými pasážami a nie moc diváckym poňatím. Oceňujem, ale tiež až na dva razy...

• 3.3.2015  00:33

Kde tu a tam klišé a bohužiaľ kvôli obsahu to občas vyzerá ako narýchlo zostríhaný videoklip. Ale taký ten klip, ktorý nepreskočíte, vhodne k nemu pasuje hudba a herci v ňom nelezú na nervy od prvej prekážky, pardon refrénu. Určite lepšie ako prehajpovaný Stuck in Love, kde bola avšak Lily tiež najväčším plusom...

• 28.12.2014  21:21

Pekný kus filmárčiny. Hlavne charakterové a režisérske vyznenie zarezonuje.

• 28.12.2014  16:21

Tak strašne som chcel, aby sa mi to páčilo, (Jessica!) ale pre mňa to proste bolo studené ako psí čumák.

• 11.12.2014  21:21
    Kingdom (TV seriál) (2014)

Prvá séria končí vo veľkom štýle, priamym zásahom medzi očí tých, ktorí neverili, že sa z tohoto dá spraviť fungujúci seriál... Dejové linky, charaktery a štýl, akým sa to rozpráva + božia ručná kamera...

• 4.10.2014  16:40
    Transparent (TV seriál) (2014)

Ak som si myslel, že po takom Shameless nenájdem viac fucked up seriál, či rodinu, mýlil som sa. A strašne sa mi páčil ten "britský" spôsob akým bol tento seriál vytvorený - od hercov, cez scenár až po réžiu.

• 29.9.2014  21:53

Bolo to očosi horšie než 21 (o malý kúsok) ale už len kvôli tým titulkom sa to oplatí pozrieť :D

• 8.9.2014  23:21
    Pozůstalí (TV seriál) (2014)

Široko-ďaleko nenájdete depresívnejší a emóciami nabitý seriál s nutnou dávnou "crazy shit" momentov. Za posledné 3-4 roky jeden z najlepších počinov v TV, od koho iného ako HBO...

• 5.8.2014  00:05

Škoda, že to bolo zabalené do toho rodinného PG-13 balenia, toto si neskutočne pýtalo eRko. Ale aj tak nadpriemerná zábava s bandou, ktorú rád znova uvidím. 8/10

• 1.8.2014  17:55
    Fighter (2010)

Z Russelovej trilógie je to Hustle

• 26.7.2014  03:33
    Salem (TV seriál) (2014)

Ani náhodou ma neprekvapuje to nízke hodnotenie (62%) ale väčšinou to ľudia vzdali po pilote, prípadne pár dieloch. Skutočne sa to však rozbehne asi od 8 dielu a odvtedy to šliape neuveriteľne. Ak sa niekto bude nusiť a bude prahnúť po skutočnom genre-series tak toto je liek na presne taký druh abstinencie. [Prvá séria 80%]

• 29.6.2014  14:44
    Parks and Recreation (TV seriál) (2009)

You should treat yourself and watch this gem. Immediately!

• 7.6.2014  23:51

Na hrane 4* a 5* a to, v čom tento film vynikal je to, že ste pri ňom nemali ani raz potrebu, pozrieť sa na hodinky.

• 11.5.2014  03:38

Príbeh o alkoholom a depresiami zmietanej snehulienke, ktorá ani po najväčšom wake up call-e jej života nepoľaví z jej štandardného seba-iluzionálneho života, ktorý jej nedal nič len samú seba. Ani trpaslíci nepomôžu.

• 4.4.2014  00:36

Spolu s Avengers najlepší marvel. Veľmi blízko k tým najlepším marvelovkám, ale z iných stajní(X2, First Class)

• 28.2.2014  02:43

Tak ako tento rok žiarila Sandra v survivale za svoj vlastný život, tak tu bojuje za nie len ten svoj Matthew. Famózne napísaná, zrežírovaná a zahraná premena typického amerického rednecka z Hornej Dolnej na za práva na svoj život a liečbu v sprachnivenom korupčnom svete farmaceutických spoločností. Napriek malému rozpočtu či minimu natáčacích dní sa tomuto kanadskému režisérovi podarilo natočiť skvelú sondu do života jedného neobyčajného chlapíka. A ofc, Jared a Matthew na Oscara...

• 16.2.2014  02:01

Cate to tu rozbalila. Aj keď je to stále ten istý Woody, dialógy na prvom mieste.

• 14.2.2014  21:00
    Život Adele (2013)

Adele bola dušou tohto filmu. Bez nej by to bolo polovičné. Tu by bol Oscar na mieste.

• 28.1.2014  23:38
    Sviňák (2013)

One sick... hell of a ride!

• 16.1.2014  02:02

Príbeh muža, ktorý sníval o peniazoch, úspechu a bohatstve. Onedlho dostal peniaze, bohatstvo, štetky, drogy od A-Z, život vo vysnívanej vile a ženskú pre ktorú by každý vraždil. Antická dráma o vzostupe chrapúňa bez chrbtovej kosti a jeho bolestivý pád na jeho chorý chrbát, ktorý nemohol byť nakrútený pútavejšie. Marty to proste stále umí.

• 9.1.2014  01:21

Až pri pozeraní tohto filmu, pár dní po American Hustle, som si uvedomil, čo chýbalo poslednému menovanému. Srdce. To tu je. Síce čierne, spráchnivené skazené a pravdepodobne po záruke spotreby s minimálnou trvanlivosťou, no je tu. A okrem toho je tu Meryl. Eat the fucking fish!

• 6.1.2014  14:48

Fucking emotional roller coaster 10/10.

• 3.1.2014  19:50

Oproti SLP mierne sklamanie, hlavne po oslavných recenziách z poza veľkej mláky. Russel tento raz vytvoril len mierne nadpriemerný film s dobrým scenárom a s dobrými hercami. Bohužiaľ takýchto filmov je za rok 20 a tak sa v tejto plejáde môže strácať, čo je škoda, lebo táto partia mala na oveľa viac. 7/10

• 3.1.2014  00:55

Jeff Nichols natočil super Take Shelter a tak som k jeho ďalšiemu filmu pristupoval s tým, že ma dúfam čaká zážitok minimálne zrovnateľný s jeho predchádzajúcim snímkom. A môžem povedať, že som dostal ešte viac ako som čakal. Tento príbeh z americkéo vidlákova o chlapčenských snoch x mužských láskach a naopak (či nakríž) v pomalom tempe s dialógmi, ktoré boli napísané na hubu hercom mohol dopadnúť ako neskutočná nuda, no vykľula sa z neho story, že v živote treba najprv dostať po papuli a ani potom nemusíte dostať to, po čo túžite, no to neznamená, že sa o to nemáte pokúsať až dokonca. Paráda. 9/10.

• 29.12.2013  01:58
    Don Jon (2013)

Ten film je povrchný tak, ako sú povrchné aj jeho postavy a o to väčšia škoda, pretože toto pltké pojatie tomu sedelo. Približne v polovici asi došli nápady a trochu sa zmenilo tempo a finálne rozuzlenie bolo pekné ale prišlo v kontraste s tým, čo sme videli prvú hodinu.

• 28.12.2013  02:59

How am I gonna jack off now my lord? Kumbaya!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8