Furi

okres Pardubice
Student

3 body

• 29.3.2014  14:42
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Celou první a půlku druhé série můžu srhnou asi takhle ...příběhově dobré,jako zbytek ,ale když chci vidět porno tak se kouknu na prono a né že se mi vybaví tento seriál ....jinak ve zbytku 2. a v celé třetí už je to zmírněno tak akorát a neznám lepší fantasy ....

• 19.3.2014  16:38

tak tahle verze se mi asi líbila nejvíce určitě oproti ostatním zpracování tohoto románu nejpovedenější...i když to není úplně podle knihy tak těm kteří chtějí vidět filmové zpracování je určen právě tento film ...

• 9.3.2014  11:00

Super pořad..líbí se mi jak jde proti oficiálním verzím a vládě.....ukazuje ,,Americkou pravdu" a to se mi líbí ....určitě doporučuji shlédnout několik epizod ....takhle nekompromisní přístup stojí za shlédnutí.

• 2.3.2014  20:26
    Apokalypsa (1979)

Tady se dá říct jen,, No Doprdele" .... pokud jste si mysleli že vás už nic nepřekvapí - Mýlili jste se ....

• 6.1.2014  21:26

dávám kvůli námětu..jinak úplnej odpad...hlavně mě dostaly ty blikací ledky na jejich zbraních....s temi efekty se nemuseli vůbec obtěžovat ....viní to tedy i malý rozpočet ,ale stejně.

• 6.1.2014  21:13

Řežbááááááááááá.:D

• 29.12.2013  15:18

Trošku mi vadilo vyškrtnutí několika pasáží,které jsou v knížce,ale jinak super.Vizuálně na jedničku do nejmenšího detailu a drak se taky povedl.O proti předešlému dílu více akce.Uvidíme jestli to bude tak jako i v předešlé triologii LOTR a třetí díl bude absolutní vyvrcholení celé serie.

• 15.12.2013  12:02
    Predátoři (2010)

Škoda že největší profik z nich ....Spetz naz umřel už v půlce :D ......ale jako akční to beru jako docela dobré pokračování......

• 20.11.2013  21:59
    Stormbreaker (2006)

Chudák Ewan McGregor.....kde na takovéhle filmy proboha berou peníze :(.......doporučený věk max do 10 let jinak hrozí demence....vim že jsem to v podstatě něják v tomto komentáři nepopsal ale ono to jinak nejde :)

• 17.11.2013  16:10

Možná,že kdyby prolog obsahoval důvod útok SSSR,tak bych řekl že prvních 15 minut bylo z filmu nejlepších.Kdo má rád filmy s post apokaliptickým obsahem + jadernou válku tak doporučuju protože takových moc není pokud vím,dávám 3 hvězdy jenom kvůli tomu,že těmto tomuto žánru fandim.

• 17.11.2013  16:05
    Spáč (1973)

Od Woodyho Allena se mi líbí dva filmy - Spáč a Prokletí žlutozeleného škorpiona (asi to bude tím že to jsou zatím jediné 2 filmy které jsem s Woody Allenem viděl :D ),nejvíce se mi asi líbili groteskní scény a asi není nic co bych vytknul.Je to přesně tak akorát i myšlenka možné budoucnosti se mi líbí. ,,Blafuje,přece by nezastřelil nos " tak to mě asi nejvíc rozsekalo :D doporučuju a dávám 4 hvězdy.

• 5.11.2013  21:32

Stručně rychle a se znakovou řečí...co víc si přát ...

• 5.11.2013  21:29
    Divošky (TV pořad) (2013)

1 hvězda za dobrý nápad.......,ale s tím provedením už jim to moc nevyšlo.Ale aspon zrušily zprávy z vily :D .....

• 21.10.2013  17:18

P. Brosnan je proste Pan Bond :) ... toho už nikdo nepředčí.Jeden svět nestačí mi spiš připomína starší serii bondovek,ale i přesto ,jak už je to u téhle serie zvykem,akce překvápko a trocha humoru nechybí :)

• 20.10.2013  20:36

hele hadí kůže...tak tenhle film na, americké poměry :), mě rozsekal...doporučuji,když už nemáte do čeho píchnout :)

• 17.10.2013  19:30

Když přehhlédnu ekologický podtext,který mi tam dost vadí,vznikne perfektně vymakaná vidina možné post-apokaliptické budoucnosti.Ukazuje se zde také války chtivost lidí i po katastrofě při vědomí,že už jich také moc nezbývá(z měho pohledu).Jinak graficky poctivě zpracováno a po právu patří dle mě k 4.nejlepšímu filmu Hajao Mijazaki.

• 26.9.2013  22:45
    Křižovatky života (TV pořad) (2013)

BOŽe!! Čtvrt roku propagace a výsledek je hrozný.V hlavních rolích NEherci a proste amaterske. hvězda za příběhy :)

• 1.9.2013  14:02
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

---Smečka neandrtálců potetovaných pravopisnými chybami---.Nechybí den,kdy bych si nevzpomnel na alespon jednu hlasku.Vybornej seros co uz sleduju od 13.

• 1.9.2013  13:50
    Bílé peklo (2001)

Začátek je docela ,,zmrzlý",ale po útěku se začnete dostávat do napětí a neustále si opakujete jak by ste na tom byli vy.Když si ještě vezmete,že to je podle skutečných událostí,určitě se budete chtít na film podívat dvakrát,stejně jako já.Trochu mě tam vadil ruský,, Javert",ale to se dá přejít.Určitě --hlavně na začátku--změníte názor na rusy.Dávám pět hvězd.

• 1.9.2013  13:42

Tak mě to pobavilo,že bych tomu klidně dal i 2 hvězdy. Kde vůbec na takovéhle filmy berou peníze??? :) Nedoporučuju..........Ministerstvo zdravotnictví varuje,tento film vás může unudit k smrti a je zdravý škodlivý.

• 1.9.2013  13:37
    Godzilla (1998)

Jako menší jsem se na tenhle film strašně rád díval,ale ted už mi to tak fantastické nepřipadá.Efekty jsou pekne a na tu dobu pekne zpracované.Můžu vytknou třeba část ,kdy godzilla pronásleduje vrtulníky a pilot hlásí,že se jí nemůže zbavit-nechápu proč to prostě nenabral do výšky,kdy by ho nemohla ohrozit :).Přesto se mi film docela líbil a proto dávám 3 hvězdy a doporučuju někdy shlédnou spis jako pro zajímavost.

• 29.8.2013  15:28

Skvělý akčnák.Přesně takový typ filmu,kde se mluví jen když je potřeba.Silvester Stalon nádherně vyplnuje roli vůdce,zvláštního komanda plného opravdu skvělých legendárních akčních hvězd.Hlavní záporák Van Dam,i když většinou jsem ho viděl v rolích kladase,záporáka podle mého názoru zvládl na výbornou.Zbytek filmu se budete bavit vtipnými narážkami,nečekanými objevy atd....film stojí za zhlédnutí a dávám 4 hvězdy.

• 29.8.2013  15:27
    12 opic (1995)

12 opic : Výborný film,nejen tak vyskytující se forma pos-apokaliptické sci-fi.Nedokážu si představit nikho jiného lepšího,který by se hodil na hlavní roli-než Bruce Willice.Nechápu proč všichni kritizujete roli Bredda Pitta.Podle mě takovéhle ho šílence moc lidí nedokáže takhle ztvárnit. 12 opic vás donutí si myslet skoro po celou svou délku něco jiného než to,co vás překvapí na konci,který mě hluboce dojal a zanchá ve vás mnoho otázek,které vás stejně jako mě donutí kouknout se na fim alespon jeste 2x. Dávám 5 hvězd.

• 29.8.2013  15:26

A pak že Pán prstenů nejde zfilmovat.Je vidět že filmaři okrouhaly oba dva předešlé díly(které i přesto byli vynikající) a vše to nejlepší do posledního.Neustálá akce vás nechá i přes úděsnou délku filmu přibitého v křesle a napjatě sledovat rozhodující bitvu o Středozem . Po grafické stránce na jedničku zpracováno.I přes tehdejší technické omezení oproti dnešku dokázaly zpracovat armády skřetů a lidí při ohromných bitvách tak,že by se vám nechtělo věřit že je to počítačově. Musím říct že ukončení triologie dopadlo 100% úspěšně a proto dávám 5 hvězd

• 29.8.2013  15:25
    Taxi 4 (2007)

Taková hrůza se jen tak nevidí.Sice,čekat něco už od 4.dílu je trochu něco naivního ,ale takhle hrozné.Je zde o hodně víc akčních částí,ale to stejnak nevyvažuje už tak brakový příběh.Shrnu to asi takhle.Nekoukejte na to,nestojí to zato.První tři díly doporučuju,ale na čtvrtej se nedívejte,aby jste si nezkazily náhled na celou sérii.Dávám odpad

• 29.8.2013  15:24

Další pokračování tentokrát opět s Arniem. Musím se přiznat že první díl,který jsem viděl ze série Terminátorů byla právě Vzpoura strojů.A právě ten mě donutil kouknout se na oba předešlé.Bohužel smůla pro T3 protože T1 a T2 byly podle mě lepší.Ale teď k hodnocení.Film jednoznačně převyšuje oba dva díly v grafickém zpracování,kterému se nedá asi nic vytknout,ale zase nic doplnit.Vůbec se mi ale nelíbí obsazení Johna Connora Nickem Stahlem,Ze začátku T3 se mi ani nechtělo věřit že,,Tohle je ten John Connor",tahle chyba se následně promítla v mém hodnocení.Zato se mi ale hodně líbila Kristanna Loken v roli nemilosrdného zabijáká T-X.Film se mi líbil ale holt Nick Stuhl je jediná překážka ke štěstí.Dávám 4 hvězdy

• 29.8.2013  12:54

Tento film mě velmi zaujal pro mě netradičním příběhem.Některé části byly překvapující ,a proto se mi tento film natolik zalíbil ,že se na něj určitě podívám podruhé.Jedinou vadou na kráse je ,,Americký konec" s Freemanem ,ale to je jenom můj názor.Jinak doporučuju.