Mia...

okres Náchod

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 18.11.2017  18:15
    O hloupé havířce (TV film) (1990)

Takže třískat svou ženu pometlem je poučné? Ahaa .... Utahovat si z cizích lidí a smát se jim, že nejsou nejchytřejší je také poučné? Ahaa.... Tak tohle vážně ne!

• 4.11.2017  14:09
    Hans Zimmer v Praze (koncert) (2017)

On je prostě génius! Jedním slovem vážně GÉNIUS! ..... po tomto koncertě můžu říct, že kdo to neslyšel, neví, co je opravdová hudba. Tohle byla dokonalost. Neskutečně multifunkční a talentovaný člověk. Zírala jsem s otevřenou pusou, nechala se unést hudbou a ještě mi stekla slza při slovech o Heathovi ..... Navíc jsem na tom byla v druhém nejlépe ozvučeném kině v ČR, takže unikátní zážitek. STOJÍ TO ZA TO!

• 20.10.2017  17:54

Já bych si jen přála vědět PROČ!? PROČ něco takového někdo vůbec točí?! ....

• 15.10.2017  12:10
    Hodná holka (2002)

Proč takový sračkoidní témata vlastně někdo vůbec točí? Film je fakt obsahově příšerný a měla jsem dost, co dělat, abych ho dokoukala. Je i tak zvláštně a nudně točený ... hodně mimo. Jedna hvězda za Jenifer, hrála naprosto přesvědčivě.

• 10.10.2017  22:47

opuštění dcery mi bylo také zvláštní, ale budiž, to beru .... jen nechápu, že všechno tak šíleně natahují v této sérii a pak ani neukážou průchod kameny ... teď to vážně vypadá jen jako výtah. Nicméně, prostě hurá! Konečně je tam .... já jim to odpouštím, protože tohoto jsem se nemohla dočkat <3

• 17.7.2017  21:08

Takové příjemné pohlazení :)

• 15.7.2017  17:42

Ano!

• 5.6.2017  13:15
    Wonder Woman (2017)

Je to kravina, co si budeme povídat. Ale je to super kravina, fakt dobře udělané, příběh skvělý,herci skvělí, .... mě to bavilo po celou dobu. Líbí se mi, jak na to šli a nedělali z toho něco, co to být nemůže.

• 26.4.2017  07:58
    Šamani odcházejí (TV film) (2011)

Povrchní? Ani náhodou. Naše konzumní mozečky tohle nemohou chápat a soudit, žijeme v jiném světě. Bohužel. Já jejich způsob života miluji a je mi mnohem bližší než tento. Nic povrchního na tom není, takhle skutečně žijí a fungují. Je to pro mě ta největší krása a způsob bytí. Krásný výstižný dokument, který zahrnuje více kmenů a tradic. O ayahuasce už vím mnohé, ale třeba o léčení žábou, guaranou či mravenci téměř nic, takže jsem rozhodně ráda, že jsem se zase něco dozvěděla. Za mě tedy jeden z nejlepších dokumentů.

• 11.4.2017  11:43
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Bazinga!

• 27.3.2017  07:58

Za mě to tedy bylo velmi identické s animovanou verzí. Tím chci říct, že i pohyby herců měly takovou tu lehkost a nesmyslnost, písní, co stály za prd a pod. tam bylo požehnaně.... Musím uznat, že věrně na plátno přenesly známou animovanou pohádku. Nicméně, když pominu písně, tak se mi to líbilo jak herecky, tak provedením...

• 4.3.2017  12:06
    Muzzikanti (2017)

Zajímavá zkušenost byla, že jsem seděla v kině v pouhých devíti lidech, víc jich nepřišlo. A já ani nevím, jestli prohloupili nebo ne. Do kina mi ten film přišel nic moc, ale jinak se mi velmi líbil. Bavil mě a hudba byla naprosto skvělá. Občas tam byly takové amatérské výstupy a velmi mě mrzí, že v hudebním filmu se herci nezpívají sami, ale pořád to nějak nedokáže smazat ten fakt, že mě to bavilo ... a ta příroda, ach :))

• 27.2.2017  19:12
    Popelka (TV film) (2010)

Musím uznat, že na německou pohádku to bylo vážně dobré. Jen tedy Popelka by se vážně měla naučit 'prosím' a 'děkuji' :)

• 12.2.2017  22:29

Podstatně horší jak jednička a dosti o ničem ... nicméně vydržet se to dalo.

• 16.1.2017  22:25

Čtyři hvězdy za provedení, příběh a pod. Film je skvěle zahraný, zpracovaný. Kdybych ale měla hodnotit dle vkusu, tak za mně je to jedna hvězda. Je to úplně mimo mě, nejsem ani náhodou cílovým divákem.

• 15.1.2017  11:00

Za mně špičkový film. Celou dobu jsem se smála, šla z toho krásná nenásilná vtipná atmosféra .. byla jsem fakt hodně nadšená a je to něco, co budu určitě moct vidět víckrát než jednou. Pro mě to bylo velmi nad očekávání. Milé, nenásilné, vtipné, dotažené. :)

• 3.1.2017  11:16

Lepší, kvalitnější, hezčí, mnohem vtipnější jak jednička ... zkrátka super! :-) ... "Párky mi tu neberte, děti už mě...."

• 1.1.2017  15:04

Až neuvěřitelné, jak zachytili tu dobu. Nevěřila jsem, že film vznikl až v roce 2011.

• 27.12.2016  18:55
    Zázračný nos (TV film) (2016)

Tak za mě je to tedy pěkná pohádka, co mi zachránila Vánoce :)

• 26.12.2016  20:08
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

spoiler! To jako vážně?! Chce se mi blejt ... nic vzdálenějšího pohádce jsem snad ještě ani neviděla! Hnus největší. Všechny ženský nechutný, hrubý, zadkyukazující....jedna se ani učesat neumí .... všechny se oblékají jak kabaretový děv(k)y. Rozseknout ruce týpkům a být potřísněná krví s plnou hubou přiamerických hrdinských rádobyvtípků, to je asi tak jediné, co tam žena zvládne. Ale něha, ženskost, křehkost a vše, co by princezna měla aspoň z části mít, to tam nemá ani jedna. A to k tomu měli 12 pokusů. Nikdy více....je to naprostá urážka pohádek!

• 14.12.2016  21:22
    Vichr (2013)

Krásné zvíře v krásné přírodě .. je to supr pocit to tak vidět :)

• 7.11.2016  20:20

110% za obsah!! Ten je hlavní ... ten je nutno předávat a společně zdolat. Každý krok je podstatným posunem a probuzením, velké díky za tento dokument. Jen mě mrzí trošku ta Vaše volba slov. Kážete tu, jak lidé se musí probrat, lidé si musí uvědomit a začít dělat to a to ... ukazovat prstem umí každý. Ale děláte tu změnu i vy? Sáhněme si do svědomí a začněme především u sebe. Co jste dnes udělali lépe než včera, jak jste dnes pomohli? Je třeba začít teď a tady.

• 2.10.2016  22:43
    Bez kalhot (2012)

3.5* .. mínus je pro mě konec. Pro mě zcela předčasně ukončené a na to jsem přímo alergická.

• 2.10.2016  22:41

Tim Barton je génius křížený s úplným psychopatem a já ho prostě miluju! Sirtočinec je geniálně ulítlý, ale přesto plnohodnotný příběh. Zkrátka boží! Naprosto splnil očekávání. Když jdete na Tima, víte, co chcete a vždy to dostanete .. ovšem v tomto případě trojnásob :-)

• 3.9.2016  13:13
    Pravda a lež (TV film) (1992)

Jéé, to bylo pěkné překvapení :) ... zdařilá to pohádka, vskutku.

• 4.8.2016  09:05

4,5* :o)) ... začátek byla hrozná nuda, vleklo se to. Pak se film po dlouhé době konečně rozjel a já nevyšla z údivu. Efekty i příběh neměly chybu. Za mě super. Oceňuji, že gorilám nedali hlas a že všechna zvířata byla perfektně ztvárněná. Prostředí džungle bylo dechberoucí. Vlastně až u jedné z finálních scén bylo poznat, že je to zpočítačované (oblíbené slovo) .. jinak po celou dobu vše velmi realistické. (VIDĚNO V KINĚ)

• 29.5.2016  20:51

Velmi silný a krásný film, co nezanechá oko suché ...

• 17.5.2016  08:11
    Expres na západ (TV film) (2011)

Pro mě to bylo popravdě dost málo .. myslím, že se snímek chtěl stát velmi hlubokým a přitom to byla celkem poloviční práce .. Rozhovory mezi nimi neměli takovou hloubku a zásahy, jak bych čekala. Ale jinak pěkná myšlenka.

• 6.5.2016  16:51
    Ayahuasca v Amazonii (TV film) (2005)

Po vlastním zážitku bych nic neřekla jinak... krásně a stručně zpracovaný dokument a pravdivý v každém slovu. Děkuji.

• 24.4.2016  19:29

Bomba! Prostě vážně nádhera. Já jsem přímo nadšená. Nádherně natočené a moc si cením toho, že se tvůrci drželi i písní a nejznámějších scén ...Kdybych mohla dát více hvězd, ráda je dám.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9