Mia...

okres Náchod

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 17.7.2017  21:08

Takové příjemné pohlazení :)

• 15.7.2017  17:42

Ano!

• 5.6.2017  13:15
    Wonder Woman (2017)

Je to kravina, co si budeme povídat. Ale je to super kravina, fakt dobře udělané, příběh skvělý,herci skvělí, .... mě to bavilo po celou dobu. Líbí se mi, jak na to šli a nedělali z toho něco, co to být nemůže.

• 26.4.2017  07:58
    Šamani odcházejí (TV film) (2011)

Povrchní? Ani náhodou. Naše konzumní mozečky tohle nemohou chápat a soudit, žijeme v jiném světě. Bohužel. Já jejich způsob života miluji a je mi mnohem bližší než tento. Nic povrchního na tom není, takhle skutečně žijí a fungují. Je to pro mě ta největší krása a způsob bytí. Krásný výstižný dokument, který zahrnuje více kmenů a tradic. O ayahuasce už vím mnohé, ale třeba o léčení žábou, guaranou či mravenci téměř nic, takže jsem rozhodně ráda, že jsem se zase něco dozvěděla. Za mě tedy jeden z nejlepších dokumentů.

• 11.4.2017  11:43
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Bazinga!

• 27.3.2017  07:58

Za mě to tedy bylo velmi identické s animovanou verzí. Tím chci říct, že i pohyby herců měly takovou tu lehkost a nesmyslnost, písní, co stály za prd a pod. tam bylo požehnaně.... Musím uznat, že věrně na plátno přenesly známou animovanou pohádku. Nicméně, když pominu písně, tak se mi to líbilo jak herecky, tak provedením...

• 4.3.2017  12:06
    Muzzikanti (2017)

Zajímavá zkušenost byla, že jsem seděla v kině v pouhých devíti lidech, víc jich nepřišlo. A já ani nevím, jestli prohloupili nebo ne. Do kina mi ten film přišel nic moc, ale jinak se mi velmi líbil. Bavil mě a hudba byla naprosto skvělá. Občas tam byly takové amatérské výstupy a velmi mě mrzí, že v hudebním filmu se herci nezpívají sami, ale pořád to nějak nedokáže smazat ten fakt, že mě to bavilo ... a ta příroda, ach :))

• 27.2.2017  19:12
    Popelka (TV film) (2010)

Musím uznat, že na německou pohádku to bylo vážně dobré. Jen tedy Popelka by se vážně měla naučit 'prosím' a 'děkuji' :)

• 12.2.2017  22:29

Podstatně horší jak jednička a dosti o ničem ... nicméně vydržet se to dalo.

• 16.1.2017  22:25

Čtyři hvězdy za provedení, příběh a pod. Film je skvěle zahraný, zpracovaný. Kdybych ale měla hodnotit dle vkusu, tak za mně je to jedna hvězda. Je to úplně mimo mě, nejsem ani náhodou cílovým divákem.

• 15.1.2017  11:00

Za mně špičkový film. Celou dobu jsem se smála, šla z toho krásná nenásilná vtipná atmosféra .. byla jsem fakt hodně nadšená a je to něco, co budu určitě moct vidět víckrát než jednou. Pro mě to bylo velmi nad očekávání. Milé, nenásilné, vtipné, dotažené. :)

• 3.1.2017  11:16

Lepší, kvalitnější, hezčí, mnohem vtipnější jak jednička ... zkrátka super! :-) ... "Párky mi tu neberte, děti už mě...."

• 1.1.2017  15:04

Až neuvěřitelné, jak zachytili tu dobu. Nevěřila jsem, že film vznikl až v roce 2011.

• 27.12.2016  18:55
    Zázračný nos (TV film) (2016)

Tak za mě je to tedy pěkná pohádka, co mi zachránila Vánoce :)

• 26.12.2016  20:08
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

spoiler! To jako vážně?! Chce se mi blejt ... nic vzdálenějšího pohádce jsem snad ještě ani neviděla! Hnus největší. Všechny ženský nechutný, hrubý, zadkyukazující....jedna se ani učesat neumí .... všechny se oblékají jak kabaretový děv(k)y. Rozseknout ruce týpkům a být potřísněná krví s plnou hubou přiamerických hrdinských rádobyvtípků, to je asi tak jediné, co tam žena zvládne. Ale něha, ženskost, křehkost a vše, co by princezna měla aspoň z části mít, to tam nemá ani jedna. A to k tomu měli 12 pokusů. Nikdy více....je to naprostá urážka pohádek!

• 14.12.2016  21:22
    Vichr (2013)

Krásné zvíře v krásné přírodě .. je to supr pocit to tak vidět :)

• 7.11.2016  20:20

110% za obsah!! Ten je hlavní ... ten je nutno předávat a společně zdolat. Každý krok je podstatným posunem a probuzením, velké díky za tento dokument. Jen mě mrzí trošku ta Vaše volba slov. Kážete tu, jak lidé se musí probrat, lidé si musí uvědomit a začít dělat to a to ... ukazovat prstem umí každý. Ale děláte tu změnu i vy? Sáhněme si do svědomí a začněme především u sebe. Co jste dnes udělali lépe než včera, jak jste dnes pomohli? Je třeba začít teď a tady.

• 2.10.2016  22:43
    Bez kalhot (2012)

3.5* .. mínus je pro mě konec. Pro mě zcela předčasně ukončené a na to jsem přímo alergická.

• 2.10.2016  22:41

Tim Barton je génius křížený s úplným psychopatem a já ho prostě miluju! Sirtočinec je geniálně ulítlý, ale přesto plnohodnotný příběh. Zkrátka boží! Naprosto splnil očekávání. Když jdete na Tima, víte, co chcete a vždy to dostanete .. ovšem v tomto případě trojnásob :-)

• 3.9.2016  13:13
    Pravda a lež (TV film) (1992)

Jéé, to bylo pěkné překvapení :) ... zdařilá to pohádka, vskutku.

• 4.8.2016  09:05

4,5* :o)) ... začátek byla hrozná nuda, vleklo se to. Pak se film po dlouhé době konečně rozjel a já nevyšla z údivu. Efekty i příběh neměly chybu. Za mě super. Oceňuji, že gorilám nedali hlas a že všechna zvířata byla perfektně ztvárněná. Prostředí džungle bylo dechberoucí. Vlastně až u jedné z finálních scén bylo poznat, že je to zpočítačované (oblíbené slovo) .. jinak po celou dobu vše velmi realistické. (VIDĚNO V KINĚ)

• 29.5.2016  20:51

Velmi silný a krásný film, co nezanechá oko suché ...

• 17.5.2016  08:11
    Expres na západ (TV film) (2011)

Pro mě to bylo popravdě dost málo .. myslím, že se snímek chtěl stát velmi hlubokým a přitom to byla celkem poloviční práce .. Rozhovory mezi nimi neměli takovou hloubku a zásahy, jak bych čekala. Ale jinak pěkná myšlenka.

• 6.5.2016  16:51
    Ayahuasca v Amazonii (TV film) (2005)

Po vlastním zážitku bych nic neřekla jinak... krásně a stručně zpracovaný dokument a pravdivý v každém slovu. Děkuji.

• 24.4.2016  19:29

Bomba! Prostě vážně nádhera. Já jsem přímo nadšená. Nádherně natočené a moc si cením toho, že se tvůrci drželi i písní a nejznámějších scén ...Kdybych mohla dát více hvězd, ráda je dám.

• 23.3.2016  06:42

Ty jo, víc trapných amerických hlášek pokupě jsem snad ještě neslyšela .... efekty super, ale teda ty stupidní hrdinský rádoby vtipný průpovídky se vážně nedají vydržet. Zlatej Tobey. ..... Jinak teda v New Yorku se očividně nenudí :)

• 20.3.2016  17:49
    Růžový květ (TV film) (1992)

Co to jako, sakra, bylo? Blbost, co nemá s pohádkou mnoho společného ...

• 8.3.2016  18:57

Za mě 4 a půl hvězdy ... vadilo mi, že na konci nebylo úplně rozuzlení pro každého teroristu, chybělo to tam. Jinak úplně super film.

• 1.3.2016  19:44
    Řachanda (2016)

Takže v první řadě mě překvapilo těžce prázdné kino, na to jak velkou si udělali reklamu...A teď k věci. Mně se to celkem líbilo, také proto dávám tři hvězdy .. Další chybí jen z toho důvodu, že je pohádka zaměřená více na děti. Dospělý člověk si tam moc nemá co najít. Například v Bambitce to bylo velmi zajímavé i pro starší diváky, protože se to úzce dotýkalo dnešní doby. Tady nic a nic. Ale byla to vskutku krásná podívaná, nádherné záběry krásných míst, opravdu perfektně zpracované lesní postavy a pod. Pravda je, že bez Kuby (kupodivu ne hlavního hrdiny) a princezny by to vůbec nebylo ono. Tito dva herci tomu dali ten správný říz a těch pár lidí, co v kině bylo, se smálo, až se za břicho popadalo. Ale ano,pro mě úspěch, bylo to velmi příjemné filmové dílko a jsem ráda, že něco takového v ČR vzniklo :)

• 29.2.2016  18:36

Tak já tedy nevím. Celou dobu jsem byla celkem nadšená, mám tyto ponuré až strašidelné pohádky ráda, ale co ten konec? Vždyť to nemohl být konec ... princezna a nový astrolog jsou úplně nedořešené a princezna stále očarovaná. Moc nechápu, jak takhle může skončit pohádka.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8