sheldonka.

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 20.4.2016  20:12
    Vinyl (TV seriál) (2016)

Neuvěřitelně skvělý seriál plný výborné hudby a úžasných charakterů. Bavil mě každý díl a rozhodně chci další!!

• 11.4.2016  11:21
    Ona (2013)

"Sometimes I think I have felt eveything I'm ever gonna feel. And from here on out, I'm not gonna feel anything new. Just lesser versions of what I've already felt."

• 30.12.2015  21:35

Geniální! Ale naprosto!

• 29.12.2015  17:58

Kdybych tomuto filmu mohla dát maximálně 10 bodů, dala bych 11. Nebo ne, blbost. Dala bych 12!!

• 20.12.2015  17:33
    Knick: Doktoři bez hranic (TV seriál) (2014)

Seriál s neuvěřitelným tempem! Hltala jsem každou minutu už od prvního dílu a na Knick jsem se časem stala závislá, jako Thack na kokainu. Bylo zajímavé sledovat proměny hl. postav a jejich vzájemné vztahy. Šíleně skvělý seriál s výbornou hudbou, jenž zachycuje přelomové období medicíny. (Tím zachycuje myslím litry krve, spousty vnitřností a nespočet šlehnutí.)

• 16.12.2015  17:52
    Fargo (TV seriál) (2014)

1. série - výborná. 2. série - geniální. Nemyslela jsem si, že mě po skvělé první řadě, Fargo takhle překvapí. Celá atmosféra seriálu je totiž neuvěřitelně vtahující. Díky sněhu, opuštěným cestám, starým autům a na první pohled klidným městům, dostává všechno úplně jiný rozměr. Jakmile se druhá série přehoupla do druhé poloviny, věci začaly nabírat šíleného spádu. V každém díle proběhlo asi tisíc zvratů (a tisíc výstřelů), a tak to má být. Seriál má diváka přikovat k židli a následně ho donutit čekat na další sérii. Takže čekám a už teď se těším na další mrazivý příběh.

• 14.12.2015  20:24
    Room (2015)

Něco úžasného.

• 20.9.2015  12:10
    Narcos (TV seriál) (2015)

Masterpiece.

• 5.9.2015  14:36
    Mr. Robot (TV seriál) (2015)

Mr. Robot předčil moje očekávání! Elliot je neskutečně zajímavá postava, jeho myšlenky a vnitřní boje mě fascinují. Hudba a kamera super, prostředí jakbysmet, charaktery taky výborné a nechyběl ani parádní mindfuck. Spokojenost na 110%.

• 31.8.2015  19:29

Asi nejlepší animovaný film, jaký jsem viděla (upřímně, zase tak moc jich nebylo). Velká šestka mě pobavila i dojala, a tak to má prostě být! Na závěr bych chtěla dodat, že bych si moc přála za kamaráda Baymaxe - pro mě nejkouzelnější animovaná postava vůbec.

• 10.8.2015  18:30

Smutný, ale přesto neuvěřitelně kouzelný film.

• 27.6.2015  11:31
    Nepřítel (2013)

Ani nedokážu vyjádřit, jak moc mě baví takové filmy. Kdy divák neví, co si myslet a pořád jen přemýšlí, co je skutečné a co ne. Věřím, že Jake Gyllenhaal by uhrál jakoukoliv roli, tady byl naprosto výborný a ani jeden charakter mu nedělal žádný problém. Po skončení mi to všechno začalo docházet, všechno do sebe začalo zapadat. Enemy je jeden z filmů, kdy prostě musíte dávat pozor, všímat si okolností a poslouchat každou větu. Za mě jasný plný počet, nechápu to nízké hodnocení. Někteří film asi nepochopili a nemají chuť se podívat znovu, což je obrovská škoda. (btw. Scéna s obrovským pavoukem ve městě byla božská!!)

• 12.4.2015  11:25
    Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

Modern family pro mě patří do zvláštní kategorie. Seriál, který si mě vážně získal. Poprvé jsem na něho narazila v televizi (s dabingem) a první setkání teda nebylo šťastné (možná právě kvůli tomu dabingu), ale pak jsem mu dala druhou šanci (bez dabingu) a zrodila se pravá láska. Dnes si ho pouštím prakticky neustále, i když znám díly téměř nazpaměť - což je mi jedno, mě pořád baví a bavit budou. Miluju jejich pohledy do kamery, jejich humor a vlastně všechno (ale hlavně Phila)!

• 17.12.2014  20:12
    Zmizelá (2014)

Neskutečně propracovaný film, který musím 100% vidět znovu!

• 13.6.2014  12:01

Šílenost, od které jsem se nedokázala odtrhnout.

• 1.6.2014  11:07
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Absolutně nejlepší seriál, jaký jsem kdy viděla. Výborně propracované charaktery a hodně zajímavé proměny hlavních postav. Jestli někdy v životě uvidím lepší seriál, tak se budu teda hodně divit. S každou sérií byla nastavena laťka výš a už teď vím, že mi Breaking Bad bude opravdu chybět, protože mě to neskutečně bavilo! (Chtěla bych vrátit den, kdy jsem si pustila první díl a vůbec jsem netušila, jak perfektní podívaná mě čeká.)

• 17.4.2014  20:29

Jediné co mě trochu zamrzelo byl vynechaný přechod mezi dospíváním a dospělostí, který mohl být dost zajímavý, ale i to dokážu přehlédnout, protože se mi film celkově hodně líbil. Představitelka Adele mě dostala, její výrazy (a vlasy) byly skvělé! Myslím, že tohle byl první film s lesbickou tématikou, který jsem viděla a asi těžko budu hledat lepší. Ani trochu mi 180 minut nevadilo, naopak u takto realistických filmů si tajně přeji, aby nikdy neskončily.

• 13.3.2014  16:22
    30 Seconds To Mars: Up in the Air (hudební videoklip) (2013)

Fenomenální Jared!!

• 24.2.2014  09:55

O těch maskách se mi bude určitě zdát.

• 24.2.2014  09:54

Zajímavé téma se skvělou ústřední dvojicí. Jareda a jeho práci obdivuji už nějaký ten pátek, co tady předvedl je neskutečné. On zahraje opravdu všechno! Ovšem moji celou pozornost na sebe v průběhu filmu strhl McConaughey. Poslední dobou hraje famózně a těším se na další filmy s ním. Výborná podívaná založená na skutečnosti. Co víc si přát?

• 23.2.2014  11:25
    Zpátky do školy (TV seriál) (2009)

Super seriál, u kterého si vždy krásně odpočinu. Pierce je top postava!

• 25.1.2014  18:35

Leonardo byl jedním slovem božský. Myslím, že tohle je jeho životní role a věřím, že získá Oscara. Unášely mě scény, kdy vedl proslovy, v těchto momentech jsem si říkala, že práce na burze musí být šílenost sama o sobě. Od začátku bylo jasné, že jednou se mu všechno vymstí, jak už to bývá. Kdybych hodnotila Jordana jako člověka, nenáviděla bych ho pro jeho pokrytectví, snobství a sebestřednost, ale tady hodnotím film - a ten je bravurní. Nejdříve jsem se zalekla 180 minut, ale ani na minutu mě film nenudil, byla to jízda plná kokainu (a jiných drog), peněz, vtipu, nadávek, holek a hlavně krásných modrých očí Leonarda.

• 4.1.2014  13:14

101%

• 3.1.2014  19:33
    Hon (2012)

Jako první bych chtěla zmínit, že atmosféra byla asi nejchladnější, s jakou jsem se kdy u filmu setkala. Upřímně řečeno, tu malou holku jsem po celou dobu nesnášela! A při každém jejím slově moje nenávist jenom rostla. Nicméně, téma je opravdu skvělé a Mads Mikkelsen byl více než skvělý. Byla jsem překvapená, jak prakticky okamžitě obyvatelé města syrově vyřadili ze společenského života Lucase. Když už se film chýlil ke konci, pořád jsem dumala, jak to asi skončí. A závěr, jaký si pro nás Vinterberg přichystal byl opravdu výborný.

• 23.12.2013  19:39
    Mrňousci (TV seriál) (2006)

Jedna z nejmilejších věcí, kterou jsem kdy v televizi viděla.

• 20.11.2013  19:48
    Antikrist (2009)

Myslím, že jsem překonala sama sebe, když jsem se odvážila pustit si tohle podruhé. Po mnohých rozhovorech s lidmi, kteří Antikrista shlédli také jsem si totiž uvědomila, že to MUSÍM vidět znovu. Nelituji, protože až teď jsem pochopila podstatu filmu a taky postavu Ženy. Už prvních 6 minut je absolutně famózních a bezkonkurenčních. Celý film jsem opět hltala s udiveným výrazem, protože s tak syrovou kamerou se setkáte jen málokdy. Sice si myslím, že do edenu mě nikdo nikdy nedostane, a že můj sen o osamocené chatě se taky pomalu rozplývá, ale tenhle film je tak úžasnou podívanou do nitra člověka, že stojí za zhlédnutí. Trier je asi opravdu šílenec, jinak nechápu, jak se mu tenhle film mohl zrodit v hlavě.

• 14.10.2013  20:05
    Ve znamení raka (TV seriál) (2010)

Cathy jsem si zamilovala a její černý humor taktéž. Moc povedený seriál, u kterého si vždy ráda odpočinu. Líbí se mi, že je zde ukázán život takový, jaký je. Není tu nouze o úmrtí, rozchody a věčné konflikty matky se synem a všechno je naservírováno bez zbytečných okolků. Vždy jsem překvapená jak se u jednoho dílu dokážu nasmát a přitom se za 5 minut málem rozbrečím. Jo, moc mě to baví!

• 13.10.2013  16:47
    Počátek (2010)

Do detailů propracovaný děj. Opravdu všechno bylo promyšlené na 100%. Libuji si ve filmech, ve kterých se jedná o cestování časem a hraní si s myslí. Nemám co dodat k Leonardovi, toho můžu vždy a všude. Je pravda, že na začátku jsem se ztrácela v ději, ale jak vám všechno do sebe začne zapadat, nestačíte se divit. Pět hvězd jsem dala až po druhém shlédnutí, protože tohle je jeden z těch hodně složitých filmů, nad kterými musíte po skončení přemýšlet a hlavně je pochopit. A takové já mám setsakra ráda!

• 18.9.2013  19:57
    Teď a tady (2012)

Filmy o rakovině mě nějakým neznámým důvodem přitahují a ráda se na ně dívám. Všechny jsou si podobné, ale každý je zvláštní něčím jiným. Now Is Good pro mě bylo milé překvapení. Dakotu mám velmi ráda, hrála s lehkostí, i když na začátku jsem nemohla přetrpět její nezájem k nemoci a protivné chování. Od začátku bylo jasné, jak všechno dopadne, ale i přes to jsem celý film sledovala se zaujetím a těšila se z krásného úsměvu Jeremyho, kterým mě okouzlil už ve War Horse. Sama sobě jsem se divila, že jsem si u konce docela dost pobrečela, naštěstí se mi nálada zvedla hned při prvních závěrečných titulcích, které doprovodila jedna z mých velmi oblíbených písní.

• 14.7.2013  16:10

Pro mě dosud nejinspirativnější film (to samé se dá říct o knize), s jakým jsem se setkala.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14