sheldonka.

sheldonka.

Česko

• 11.9.2011  09:43

Líbilo se mi časové prolínání přítomnosti a období v roce 1942 a výš. Zpracování je tedy moc zdařilé. Strašně se mi líbí příběh Sarah, o které víme jak tohle všechno prožila nebo spíše přežila. Jediné co bych do filmu ještě přidala je víc záběrů z přechodného tábora, protože rozdělení od rodičů a pak už jen následný útěk mi přišel trochu málo. A druhá polovina filmu by šla možná taky udělat trochu lépe. Jinak jsem ale naprosto spokojená.

• 10.9.2011  22:19
    Stahovák (TV pořad) (2009)

Mádl ani Kotek rozhodně nejsou moji oblíbenci.

• 10.9.2011  22:13

Vůbec jsem nevěděla co od tohoto filmu čekat. Mám ráda, když se příběh vypráví a to mě tady opravdu potěšilo, což se o ději zas tak úplně říct nedá. Neříkám, že by jsem se nudila, to ne, ale něco málo mi tam chybělo. Polanski má i lepší filmy. 85 %

• 10.9.2011  22:11

Shlédla jsem na doporučení, a jsem za to vděčná. Podobně skvěle natočený film o rasismu se ještě jen tak dlouho neuvidí. Byla jsem naprosto nadšená výkony Nortona a Furlonga, kteří byli famózní do poslední minuty. Víc podobných filmů by to chtělo.

• 10.9.2011  21:56
    Přežít! (TV seriál) (2005)

S obrovským zájmem se dívám na každý díl. Je až neuvěřitelné, jak si někteří lidé sáhli na pěkně hluboké dno svého života.

• 10.9.2011  21:46
    Maska (1994)

Nikdy jsem tomu nepřišla na chuť.

• 8.9.2011  19:14

Dala bych i 6 hvězdiček. Poklona!

• 8.9.2011  18:57

Absolutně nejlepší česká pohádka! Škoda jen, že se takových už teď netočí víc.

• 8.9.2011  18:54

Já šel, šel, dál bejby ..

• 8.9.2011  18:50
    Alpha Dog (2006)

Výborné kriminální drama, které by si podle mě zasloužilo mnohem lepší hodnocení. A Justin Timberlake umí rozhodně líp hrát než zpívat. Mám hodně ráda filmy podle skutečných událostí, takže jsem byla nadšená. Postavy mi přišli až neuvěřitelně skutečné a vlastně celý film tak na mě působil. No, a závěr mě totálně dostal.

• 4.9.2011  13:22

Úžasný příběh, který se odehrává v nádherné přírodě. Já osobně vždy toužím být na jejich místě a jen tak si vzít koně a jet hodně daleko .. Snímek, jsem shlédla už mockrát, ale vždy mě dostane. Jeden z nejkrásnějších filmů jaké můžete vidět.

• 4.9.2011  13:18

Nechápu proč se vůbec pouštěli do druhého dílu. Tohle bylo fakt o ničem.

• 4.9.2011  13:15

Chaplin mě dostane vždy!

• 4.9.2011  13:08

Jedna z opravdu mála amerických komedií, u kterých se ze srdce zasměju. Tohle si můžu pustit kdykoliv.

• 4.9.2011  13:04

Rozhodně to bylo slabší než první díl.

• 4.9.2011  12:54
    21 gramů (2003)

O snímku 21 gramů jsem slyšela jen samou chválu a po shlédnutí se taky přidávám na stranu spokojených diváků. Musím se přiznat, že ze začátku jsem se v tom trochu ztrácela, protože jsem nevěděla, co byla minulost, nebo co naopak teprve bude. Ale brzy jsem to všechno pochopila. Hodně mě zaujalo jak se klíčové scény opakovaly dvakrát, to jsem u filmu asi ještě neviděla, ale rozhodně to nebylo na škodu. Já osobně mám dost ráda filmy podobného typu a tenhle je opravdu bravurní. A na závěr mě napadá jen jedna otázka : Kolik se toho musí stát aby se dva lidé potkali?

• 30.8.2011  17:10
    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)

Pamatuji si když jsem viděla jeden příběh o Halloweenu a pak jsem se bála jít dva dny spát! Při sledování všech dílů jsem si kousala nehty na rukách. Je to už hodně dávno, co jsem se na to dívala naposledy, ale s přehledem si vzpomenu nejmíň na 10 příběhů.

• 30.8.2011  16:05

Atmosféra mě nadchla, a neznámý herci byli taky výborní. Od začátku až dokonce mi nic nechybělo ani nevadilo. Příběh kamarádů, kteří teprv zjišťují co je život a skate berou všude možně, mě opravdu mile překvapil.

• 30.8.2011  16:00
    Knight Rider - Legenda se vrací (TV seriál) (2008)

Pohádka pro "dospělé".

• 30.8.2011  15:57
    Top Gear (TV pořad) (1978)

Existuje lepší pořad (o autech)? Určitě ne.

• 30.8.2011  15:35

Jo, dalo se na to dívat a nápad je taky docela zajímavý.

• 30.8.2011  10:17
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Na Griffinovi si musíte zvyknout. Musíte pochopit jejich humor, což někdy není zrovna lehké a proto má tenhle seriál tolik odpůrců. Mně k němu přivedla sestra a ze začátku jsem to nenáviděla, potom jsem to snášela a teď? Teď jsem jejich věrným fanouškem a nedám na ně dopustit. Klidně nosím triko s Petrem, protože on je prostě nejlepší! (Bird, bird, bird, bird is the word! Don´t you know about the bird? Well, everybody knows that the bird is the word!)

• 30.8.2011  10:01

Snad nejvíc hlášek v jednom filmu! Jedna z nejlepších českých komedií všech dob, na kterou se budou určitě dívat i mnohem mladší generace. „Sveřepí šakali zavile vyli na bílý měsíc.“

• 30.8.2011  09:52
    Taxi (1998)

Parádní francouzská komedie se skvělým humorem. Snad nikdy mě nepřestane bavit pohled na perfektně natočenou rychlou jízdu.

• 29.8.2011  11:26

"John Coffey. Jako kafe, ale napsaný jinak. "

• 28.8.2011  12:17

Průměrný film, který docela i pobaví. Samozřejmě, že Diane svoji roli zahrála opět výborně.

• 28.8.2011  12:10
    Titanic (1997)

Dřív jsem Titanic považovala ze nejlepší film všech dob. Teď už jsem názor trochu pozměnila, ale ten jedinečný dojem i po opakovaném shlédnutí zůstává pořád stejný. Navždy to pro mě bude okouzlující příběh lásky, který nikdy nezestárne. A dál to není třeba komentovat, vždyť to přeci (skoro) všichni známe.

• 28.8.2011  12:04
    Leon (1994)

Při scéně, kdy Mathilda jde chodbou a dojde jí, že celá její rodina je mrtvá a pak se strachem zvoní na Leonův zvonek mi běhal mráz po zádech. A tento pocit se mi v průběhu filmu několikrát vrátil. Není pochyb, že už tehdy byla Natalie Portman skvělá herečka a bylo jasné, že se o ní ještě hodněkrát uslyší. Absolutně nic mi na tomhle filmu nechybělo. A byla jsem překvapená že i thriller může být místy tak citlivý.

• 26.8.2011  10:31
    Garfield a přátelé (TV seriál) (1988)

Toho kocoura zbožňuju.

• 26.8.2011  10:29
    Co mám na tobě ráda (TV seriál) (2002)

Amanda Bynes - věčně ksichtící se, protivná holka, která mi vždycky dokonale zprotiví jakýkoli film nebo seriál.