sheldonka.

• 6.12.2011  20:42

Naprostá klasika. 85%

• 6.12.2011  20:37
    Trosečník (2000)

Trosečník = bravurní Tom Hanks. Jde vidět, že někdy málo je více.

• 6.12.2011  20:32

Hodně se divím jak je Nicholas vlastně skromný člověk. Skromný člověk, který toho v životě dokázal tolik! Strašně ho obdivuji a hluboce se klaním, protože na světě je podobných lidí s tak velkým srdcem opravdu málo. Byla by pro mě obrovská pocta se s panem Wintonem jednou setkat.

• 6.12.2011  20:29
    Příběhy Tipa a Tapa (TV seriál) (1971)

"Dobrou noc, strýčku Fido! Dobrou noc, děti!"

• 6.12.2011  20:22
    Život savců (TV seriál) (2002)

Jak často říká moje mamka: „Ty zvířata se někdy chovají lépe než lidi.“

• 4.12.2011  17:58

Dala bych plný počet, ale ten komentář mi to nedovolí. K takovému dokumentu by měl být komentář na úrovni a ne si z toho dělat (divnou) srandu.

• 4.12.2011  10:49
    Královna ročníku (2007)

Zakažte Amandě Bynes hrát ..

• 4.12.2011  10:43

Efekty jsou na výborné úrovni, ale příběh trochu pokulhává. Mohlo to být lépe vymyšlené. I závěr, i postavy se mohly líp rozvíjet .. no, ale sama sobě se divím, že to na mě udělalo docela velký dojem.

• 4.12.2011  10:37

Dokonale stylové.

• 29.11.2011  20:29
    Matýsek (TV seriál) (2007)

No, Matýsek se moc nepřekonává.

• 29.11.2011  20:26
    Pingu (TV seriál) (1986)

Všechny díly jsme měli kdysi na videu, teď by to pro mě byl hotový poklad! Úžasná pohádka mého dětství, která pro mě znamená opravdu hodně.

• 29.11.2011  20:11

Nejvíce si mi líbily písničky. Ty se mi vryly opravdu hluboko do paměti.

• 29.11.2011  20:02

Nepřekonatelný skvost, který zná snad každý. A pořád je na to stejně výborná podívaná.

• 29.11.2011  19:56
    Příběhy včelích medvídků (TV seriál) (1984)

Legendární!

• 27.11.2011  12:27
    Výlet do Říma (2002)

Za ty roky se mi na rozmazlené sestřičky Olsenovi vytvořila snad alergie! Nesnáším ten jejich typický americký úsměv a jejich "hrozně důležité" problémy. A nejvíc mě štve, že těch filmů s nimi je tolik a všechny jsou skoro stejné. Bože, trest tyto filmy!

• 27.11.2011  12:24

Slabý odvar proti jedničce, hodně slabý.

• 27.11.2011  12:22
    27 šatů (2008)

Stal by se zázrak, kdyby mě něco v tomto filmu překvapilo.

• 27.11.2011  12:10

Nedokážu si představit, jak se asi lidé ve vlacích, které směřovali do Osvětimi cítili. Vůbec se nedivím, že se někteří při převozu zbláznili. Podmínky ve kterých strávili několik dní museli být otřesné. A to pro ně ještě nebylo to nejhorší .. pravá hrůza je teprve čekala, za branou Osvětimi. Nepopsatelně mně zamrazilo, když zbytek Židů vystoupil na "konečné stanici" právě v Osvětimi. Uvědomila jsem si, že právě tam jsem stála. Tudy jsem se procházela. Opravdu nepopsatelný pocit .. Jinak film Poslední vlak mě hodně zaujal, protože Vám ukáže čistou pravdu o tom že peklo nezačínalo až v koncentračním táboře, ale mnohem dřív.

• 27.11.2011  11:21
    Kokain (2001)

Johny Depp skvělý jako vždy. Svou roli zahrál opravdu dobře a proto se mi hl. postava (George) strašně líbila, i když bych k ní měla mít asi trochu odpor, protože drogový dealer není zrovna milá postava. Ovšem role Penélope Cruz mi lezla od začátku krkem. Nic to ale nemění na tom, že role byla zahrána taky velice dobře. Kokain je dost zdařilé vyprávění o nevšedním životě drogového obchodníka, který postupně ztrácí i cenu života.

• 26.11.2011  11:54
    Kmotr (1972)

Jo, je pravda že tomuto dílu se nedá v podstatě nic vytknout. Možná jen, že pár scén by se dalo ještě trochu vypilovat, aby nepůsobily zdlouhavě. Ale to je jen malá chyba na tak mistrovském dílu. Kmotr je špičkový film s nezapomenutelnými scénami, perfektním stylem a hlavně s opravdu výbornými herci. Marlon Brando a Al Pacino byli famózní od začátku až do konce. Jsem sakra ráda, že po dlouhém odkládání a rozhodování jsem tento snímek konečně viděla. A rozhodně to nebylo naposled.

• 26.11.2011  10:35

Naprosto zuřím, když se na tohle dívám. Je tam všechno co ve filmu nenávidím - střední škola, nově přistěhovaná holka která je samozřejmě bohatá, roztleskávačky a pak opravdu "nečekaný" konec. Pro mě je to 100% odpad!

• 26.11.2011  10:27
    Krysáci (TV seriál) (2008)

Nevím, kam ty dnešní pohádky spějí ..

• 26.11.2011  10:26
    Hitler a holocaust (TV seriál) (2000)

Bravurní dokument!

• 25.11.2011  22:07

„Kdo z rodičů chce vidět Idiota, ať se dostaví do ředitelny.“

• 22.11.2011  12:35

Asi moje chyba, že jsem to viděla pouze ve škole a ne v klidu, doma. Vůbec ničím mě to nezaujalo, ale to je taky možná jen tím, že se prostě nejde soustředit, když za Vámi sedí víc jak 20 lidí a všichni mluví, nebo se smějí, nebo hledají někoho kdo by měl něco dobrého k jídlu. Ovšem jedno vím jistě. Tenhle snímek už si nikdy nepustím. Toto téma mě prostě nebaví.

• 20.11.2011  15:10
    Holky v balíku (2006)

Nuda, nuda a ještě jednou nuda.

• 20.11.2011  13:38

Chaplin .. zvláštní člověk. Dokázal toto tolik, ale většina lidí si ho spojuje pouze s groteskami. Já ho obdivuji. Chaplin byl obrovská osobnost. Pro lidi by se rozdal. A dílo s názvem Chaplin tulákem je skvost, ovšem to všichni bohužel nevidí.

• 20.11.2011  13:33
    Hodina pravdy (TV pořad) (2002)

Vždy jsem víc nervózní než soutěžící. Akorát ty úkoly dávají víc a víc těžší .. ano, šetřit se musí opravdu všude.

• 20.11.2011  13:31
    Aféry (TV seriál) (2011)

Nic s Pavlem Křížem se mi nikdy nebude líbit.

• 20.11.2011  13:28
    Čarodějnice školou povinné (TV seriál) (1998)

Vzpomínám si, jak jsem to pravidelně sledovala na ČT1. Ach ano, Mildred vždy s kupou problémů navíc řešící hádky s druhou partou holek. Jako bonus jsou přidány kouzla. Jediné co se mi teď líbí je prostředí školy, holt Velká Británie je Velká Británie.