sheldonka.

sheldonka.

Česko

19 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Perníkový táta (TV seriál) (2008)

  Absolutně nejlepší seriál, jaký jsem kdy viděla. Výborně propracované charaktery a hodně zajímavé proměny hlavních postav. Jestli někdy v životě uvidím lepší seriál, tak se budu teda hodně divit. S každou sérií byla nastavena laťka výš a už teď vím, že mi Breaking Bad bude opravdu chybět, protože mě to neskutečně bavilo! (Chtěla bych vrátit den, kdy jsem si pustila první díl a vůbec jsem netušila, jak perfektní podívaná mě čeká.)

 • poster

  Orange Is the New Black (TV seriál) (2013)

 • poster

  Narcos (TV seriál) (2015)

  Masterpiece.

 • poster

  Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

  Modern family pro mě patří do zvláštní kategorie. Seriál, který si mě vážně získal. Poprvé jsem na něho narazila v televizi (s dabingem) a první setkání teda nebylo šťastné (možná právě kvůli tomu dabingu), ale pak jsem mu dala druhou šanci (bez dabingu) a zrodila se pravá láska. Dnes si ho pouštím prakticky neustále, i když znám díly téměř nazpaměť - což je mi jedno, mě pořád baví a bavit budou. Miluju jejich pohledy do kamery, jejich humor a vlastně všechno (ale hlavně Phila)!

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

  Někdy v 8 letech jsem se zamilovala a ta láska trvá doteď. Přátelé jsou pro mě věční.

 • poster

  Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

 • poster

  Mr. Robot (TV seriál) (2015)

  Mr. Robot předčil moje očekávání! Elliot je neskutečně zajímavá postava, jeho myšlenky a vnitřní boje mě fascinují. Hudba a kamera super, prostředí jakbysmet, charaktery taky výborné a nechyběl ani parádní mindfuck. Spokojenost na 110%.

 • poster

  My Mad Fat Diary (TV seriál) (2013)

 • poster

  Stranger Things (TV seriál) (2016)

 • poster

  Fargo (TV seriál) (2014)

  1. série - výborná. 2. série - geniální. Nemyslela jsem si, že mě po skvělé první řadě, Fargo takhle překvapí. Celá atmosféra seriálu je totiž neuvěřitelně vtahující. Díky sněhu, opuštěným cestám, starým autům a na první pohled klidným městům, dostává všechno úplně jiný rozměr. Jakmile se druhá série přehoupla do druhé poloviny, věci začaly nabírat šíleného spádu. V každém díle proběhlo asi tisíc zvratů (a tisíc výstřelů), a tak to má být. Seriál má diváka přikovat k židli a následně ho donutit čekat na další sérii. Takže čekám a už teď se těším na další mrazivý příběh.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace